Gelin Evi

Gelin Evi 30 Ekim Pazartesi Meryem Kimdir? Meryem Kaç Puan Aldı?

Gelin Evi 2 haftadır İstanbul’lu gelinlerimizin evlerine gidiyor. Bu haftada da yine İstanbul’lu gelinlerimizle olacak. Bu konuda eleştiride bulunmak istiyorum ülkenin dört bir köşesindeki gelinlerimizin evine gitmeli değişik kültürleri ekranlara getirmelidir. 

Gelin Evi 30 Ekim Meryem Kimdir?

Gelin Evi 30 Ekim Pazartesi Meryem Resmi

Gelin Evi 30 Ekim Pazartesi 2017 tarihinde haftanın ilk gelini olarak yarışacak olan Meryem oldu. Meryem 1995 yılında Bitlis ilimizde dünyaya gelen Meryem şu an 22 yaşındadır. Eşi ile 10 ay önce dünya evine giren Meryem Gelin Evi yarışmasına İstanbul ilimizden katılıyor. Meryem hanım eşi ile görücü ile evlendiğini söyledi. İlk başta Meryem hanımın ortak arkadaşı ile bir araya geldiğini 5 dk boyunca birbirlerini tanımaya çalıştıklarını her iki gençte gezme tozma istemediklerini ve ciddi olduklarını birbirlerine söylerler. Ramazan bey amacının evlenmek olduğunu söyler. Ailesi ile gelip Meryem hanımı istemeye gelirler. 

Gelin Evi 30 Ekim Meryem’in Evinin Dekorasyonu

Gelin Evi 30 Ekimde gelinlerimiz Meryem hanımın evine hediye ile geldiler. Meryem Gelin evine katılmasını eşi Ramazan beyin katkıları ve desteği ile yarışmaya başvurduğunu söyledi. Meryem Hanımın salon eleştirisine koltuk ve halılardan başladı. Pelin hanım koltuk ile halının modellerine göre uygun olmadığını söyledi. Aysun hanım ise koltuklarının Meryem hanımın yaşına göre uygun olmadığını söyledi. Meryem hanım salon takımının yemek masası ile birlikte 6.500tl aldığını söyledi. Ayrıca evin tüm perdelerini 1.700 tl diktirdiğini ayrıca evin tüm avizelerini 450 tl aldığını söyledi.

Gelin Evi 30 Ekim Pazartesi Meryem Resmi4

Avizelerin Kevser hanım uygun bulsa da Pelin hanım avangart bir salon takımına uyumsuz olduğunu söyledi. Gelinler salonu eleştirdikten sonra mutfağa geçtiler. Pelin ve Aysun hanım mutfağın geniş ve ferah olduğunu beğendiklerini söylediler. Pelin krem tonu çok sevdiğini ama krem tonunu beyaz eşyanın rengi ile uygun olmadığını söyledi. Esra hanım ise tezgahın siyah olmasını beğenmedi. Kevser hanım mutfakta zebra kullanılmama sebebini sordu. Meryem hanım da temizlik açısından tül daha iyi olduğu için tercik ettiğini söyledi. Meryem hanım beyaz eşyalarını 5500tl aldığını söyledi. Gelinler daha sonra yatak odasına geçtiler.

Gelin Evi 30 Ekim Pazartesi Meryem Resmi13

 

Kevser hanım yatak odası halısının hem büyük ve kare olması gerektiğini söyledi. Pelin hanım ise yatak odası ile mobilyaların büyüklüğü birbirinden farklı olduğunu söyledi. İnceleme heyeti çeyiz incelemesine geçtiler. Kevser hanım çeyiz arasında el emeği çok olan yelek modelini inceledi. Meryem hanım en çok çeyizlerine güvendiğini söyledi ama kendisinin el emeği olmamasını gelinlerimiz eleştirdi. Gelinlerimiz Meryem hanımın birbirinden renkli çeyizlerini ilgi ile inceledikten sonra Meryem hanımın masa düzenine bakmaya geçtiler. Esra çatal bıçak takımının çizgilerinin uyumsuz olduğunu bahsetti. Pelin hanım ise peçetelik ile su bardağının uyumsuzluğundan bahsetti ve gözlerini yorduğunu söyledi.

Gelin Evi 30 Ekim Meryem’in Puanı

Gelin Evi gene bu haftada İstanbul’lu gelinlerin evlerine konuk olmaya devam ediyor. Haftanın ilk günü Meryem hanım yarıştı. Meryem Hanıma Esra 5 hanım   puan verdi. Pelin hanım  5 puan verdi. Kevser hanım  6 puan verdi.  Aysun hanım 5 puan verdi. Böylelikle Meryem hanım 21 puan almış oldu. Gelin Evi 1 Kasımda Pelin Hanım yarışacak Bakalım puan tablosunu değiştirebilecek mi?

Gelin Evi Meryemin Puanı

Gelin Evi 30 Ekim Meryem’in Evinden Karaler

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu