Gelin Evi

Gelin Evi 6 Kasım Rabia Kim? Rabia Kaç Puan Aldı?

Gelin evi 6 Kasımda Rabia hanımın evine konuk olacak. Bizlerde sizleri için Rabia hanımın puanı evinin resimlerini ve en önemlisi çeyizlerini sizler için yayınlayacağız

Gelin Evi 6 Kasım Rabia Kimdir?

Gelin Evi 6 Kasım Rabia Resmi

Gelin Evi 6 Kasımda yarışmaya katılan Rabia,daha 19 yaşında çiçeği burnunda 11 aylık evli aslen Van’lı ama İstanbul’dan yarışmaya katılıyor. Rabia hanım eşi Sait bey ile nasıl tanıştığını bizlere şöyle anlattı. Rabia, eşi Sait bey daha önceden tanıdığını ama kendisi eşi Sait beyi tanımadığını Sait beyin annesi Rabia hanımı değil ablası için geldiklerini ama daha sonra Rabia’yı görünce ertesi gün bu sefer Rabia’yı istemeye gelirler. Daha sonra Sait bey kuzeni ile birlikte Rabia hanım ile evlilikle konuşurlar. Daha sonra isteme gerçekleşir ve evliliğe giden yolda  mutlu bir adım atarlar. Bizler de dizicenter.net olarak çiftimize mutluluklar dileriz 

Gelin Evi 6 Kasım Rabia’nın Evinin Dekorasyonu

 

Gelin evi ekibi neredeyse 1 aydır İstanbul’lu gelinleri konuk ediyor sanırım diğer illerde ki gelinler ilgilerini çekmiyor veya diğer illerden başvuru olmuyor diyerek eleştiri ile başlayalım. Gelinlerimiz Rabia hanımın evine hadiye ile geldiler. Gelinlerimiz Rabia hanıma Servis tabağı hediye ettiler. Rabia hanımın salon dekorasyonu için Özlem hanım yastıklarının fazlalığı eleştirdi. Bu durumdan Rabia hanım da müzdarip olduğunu söyledi. Rabia hanım koltuk takımını ve beyaz eşya dahil aldığını ve fiyatının 28.000tl olduğunu söyledi.

Gelin Evi 6 Kasım Rabia Resmi3

Hülya hanım TV ünitesinin çok kalabalık olduğundan bahsetti. Sinem hanım takımlarına uygun olduğunu söyledi. Feyza hanım salon halısının odaya uyduğunu söyledi. Feyza salon takımındaki avizenin rengini beğenmezken Sinem hanım da taşlı olmasını beğenmediğini söyledi. Salon takımının eleştirisi bitince gelinlerimiz Rabia hanımın mutfağa geçtiler.Sinem hanım mutfakta avize olmamasını eleştirdi. Hülya hanım kiracı oldukları için mutfak dolapları için bir şey söylemeyeceklerini söyledi. Hülya hanım mutfak halısının paspas gibi durduğunu söyledi. Mutfak yorumları da bitince yatak odasına geçtiler. Gelinlerimiz yatak odasında sandığın olmasını beğendiler. Yatak odası içinde olumlu yorumlar yaptılar.

Gelin Evi 6 Kasım Rabia Resmi5

 

Gelinlerimiz Rabia hanımın çeyizlerini incelemek için çeyiz odasına geçtiler. Gelinlerimiz Rabia hanımın birbirinden renkli ve dikkat çekici el işlemelerini ilgi ile incelediler. Rabia hanımın masa düzenine bakmaya geçtiler Feyza hanım çatal bıçak takımının desenlerini beğenmediğini söyledi. Sinem hanım bardak takımının rengi kristal yada gol olmasını gerektiği söyledi. Özlem hanım masa da aksesuar olmadığını eleştirdi.

Gelin Evi 6 Kasım Rabia Hanımın Puanı

Gelin Evi 6 Kasım Rabianın Puanı

Gelin Evi 6 Kasımda Rabia hanım yarıştı. Rabia Hanıma Sinem  hanım  ➡  6 puan verdi. Feyza hanım  ➡  6  puan verdi. Özlem hanım  ➡  6 puan verdi.  Hülya hanım  ➡ 5  puan verdi. Böylelikle Rabia hanım  23  puan almış oldu. Haftanın ikinci günü 7 Kasımda Feyza hanım yarışacak. Bakalım  Feyza hanım Rabia hanımı geçebilecek mi? Bu arada sert eleştirileri ile 5 puan veren Hülya hanımın evini şimdiden merak ediyorum!

Gelin Evi Rabia’nın Çeyizi ve Evinden Karaler

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu