Gelin Evi

Gelin Evi 7 Kasım Salı Feyza Kimdir? Feyza Kaç Puan Aldı?

Gelin Evinde 2. gün İstanbul kartal oturan Feyza hanımın evine konuk oluyor. Feyza hanımın ev dekorasyonu nasıl? Feyza kaç Puan aldı? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz?

Gelin Evi 7 Kasım Salı Feyza Kim?

Gelin Evi 7 Kasım Feyza Resmi
Gelin Evi 7 Kasımda yarışmaya katılan Feyza hanım 22 yaşında kimya teknikeri olan Feyza Aslen Kayseri’li olup İstanbul’da ikamet etmektedir. Feyza hanım eşi Kemal bey ile tanışma hikayesini bizlere Şöyle anlatmaktadır. Feyza hanım Kemal bey ile sosyal medya ile tanıştığını söyledi. İlk görüşmesi iş görüşmesi gibi olduğunu Daha sonra buluşmalar daha sık görüşmeler başlar. Gençler birbirlerinden emin olduktan sonra araya aileler girer ve evliliğe giden yolda ilk adım atılır. Çiftimize mutluluklar dileriz

Gelin Evi 7 Kasım Salı Feyza’nın Dekorasyonu

Gelinlerimiz Feyza hanımın İstanbul kartalda bulunan evine Dekoratif saat alıp gelmişler Ancak Feyza hanım kendi tarzına uzak olduğunu ama hatıra olarak saklayacağını söyledi. Gelinlerimiz hemen salon eleştirisine başladılar. Özlem hanım salondaki halının uyumsuz olduğunu söyledi. Rabia ise evdeki aksesuarları ailede kimin seçtiğini merak edip sordu. Feyza hanım evin %80’nini eşi Kemal bey seçtiğini söyledi. Hülya hanım ev ortamı olmadığını sanki bir ofis ortamında olduğunu söyledi.

 

Gelin Evi 7 Kasım Feyza Resmi2

Özlem hanımda Hülya hanıma katıldığını salon takımının yeni gelin evine uygun olmadığını ayrıca koltuk takımlarının koyu uygun olmadığını söyledi. Salon yorumları bitince Mutfağa geçen gelinlerimiz Gri tonların mutfakta da hakim olmasını eleştirdiler. Feyza hanım evi aldıktan sonra mutfak dolaplarını değiştirdiğini söyledi. Hülya hanım mutfaktaki avizenin boyunun uygun olmadığını söyledi. İnceleme heyeti mutfaktan sonra yatak odasına geçtiler. Hülya her şeyin ayrı renk olmasını eleştirdiler. Hülya kendi ofislerinde olan avizenin Feyza hanımın yatak odasında olan avizeye benzediğini söyledi.

 

Gelin Evi 7 Kasım Feyza Resmi5

Rabia hanım perdelerin iç kısmının desenli dış kısmınında farklı bir desen olması odaya yakışmadığını söyledi. Özlem hanım dolap kapaklarının odaya hiç uymadığını söyledi. Gelinlerimiz yatak odasını bitirince Feyza hanımın çeyizlerini incelemeye geçtiler. Rabia hanım çeyizin en güzel parçasının çok eskilerden kalma eldiven olduğunu söyledi. Gelinlerimiz Feyza’nın çeyizlerini ilgi ve merakla inceledikten sonra Feyza hanımın masa düzenine bakmaya geçtiler. Sinem hanım masa da çay bardağının niçin konulduğunu sorarken Hülya hanımda su bardağı olarak nitelendirdiği meşrubat bardağı konulma sebebini sordu.

 

Gelin Evi 7 Kasım Feyza Resmi12

Hülya hanım ise masa örtüsünü kullanmamasını eleştirdi. Rabia hanım peçelerin katlanma şeklini çok beğendi. Feyza hanım masadaki ikramların çoğunu eşinin hazırladığı ayrıca annesi de yardım ettiği söyledi. Feyza hanım eşi ile tanışma hikayesini anlatma üzere gelinler ile beraber tekrar salona geçtiler.

Gelin Evi 7 Kasım Feyza’nın Puanı

Gelin Evi Feyzanın Puanı

Gelin Evi 7 Kasımda Feyza hanım yarıştı. Feyza Hanıma Sinem  hanım  ➡ 7  puan verdi. Rabia hanım  ➡ 6   puan verdi. Özlem hanım  ➡  5 puan verdi.  Hülya hanım  ➡ 6   puan verdi. Böylelikle Feyza hanım  24  puan almış oldu. Haftanın Üçüncü günü 8 Kasımda Sinem hanım yarışacak. Bakalım  Sinem hanım Puan tablosunu değiştirebilecek mi?

Gelin Evi 7 Kasım Feyza’nın Evinden Kareler

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu