Gelin Evi

Gelin Evi 8 Kasım Hülya Kim? Hülya Kaç Puan Aldı?

Gelin Evi 8 Kasımda Hülya hanım yarıştı. Hülya hanım gelinlerimizden kaç puan aldı? Hülya hanım kim Evinin dekorasyonu nası? işte bu soruların cevapları

Gelin Evi 8 Kasım Hülya Kim?

Gelin Evi 8 KAsım Hülya Resmi
Gelin Evi 8 Kasımda yarışmaya katılan Hülya 27 yaşında kendisi muhasebeci ve aslen Bulgaristan göçmeni olan Hülya İstanbul’da ikamet etmektedir. Hülya bu yarışmaya katılması en büyük hayali olduğunu söyledi. Hülya hanım eşi ile tanışma hikayesini bizlere şöyle anlattı. Hülya hanım eşi ile aynı mahallede oturduklarını hatta aynı hastanede 3 gün ara ile doğduklarını, üniversite bile aynı üniversitede okuduğunu söyledi. Hülya hanım eşine ten garında uzun uzun bakmasına rağmen eşi Hülya hanımın bakmasını görmez. Hülya hanım ile eşinin ortak arkadaşı eşinin resmini gösterir. Hülya hanımda o çocuk bana bakmaz der. Ayşe ablası bu sefer hülyanın kaynanasına gider ve Hülya’nın resimlerini gösterir. Kaynanası eşine Hülya’nın resimlerini gösterir. Eşi de kısmetse olur şeklinde bir karşılık verdikten sonra sosyal medya hesaplarından Hülya hanıma istek gönderir. Hülya hanım da 1 gün sonra arkadaşlık isteğini kabul eder. Sosyal medya üzerinde konuşmalardan sonra birlikte bir yerde oturup konuşuşlar. Daha sonra araya aileler girer isteme gerçekleşir.

Gelin Evi 8 Kasım Hülya’nın Dekorasyonu

Gelin Evi 8 Kasımda evini Show tv ye açan Hülya hanıma gelinlerimiz saç kurutma makinası almışlar. Hülya hanım gelinlerimize kahve servisi yaptıktan sonra gelinler salon eleştirisine başladılar. Feyza hanım evde bütünlük bulamadığını söyledi. Rabia hanım salonu çok ferah bulduğunu söyledi. Feyza hanım koltuklar ile mobilyayı uygun olmadığını söyledi. Sinem hanım tüllerin desenli olmasını beğenmedi. Feyza anlaşılan dünün intikamını alıyor. resmen eleştiri yağmuruna tuttu.

Gelin Evi 8 Kasım Hülya Resmi1

Özlem de hep olumlu yorum yaparak kendi gününe oynuyor. Gelin evi konseptinin en iyi dekorasyonun birinci olması çok zor kimseye sataşmayan birazda evi güzelse tamamdır. Bu eleştirimi gelin evi yapımcısına olsun bu programın konsepti yanlış. Neyse konumuza dönecek olursak, Özlem ile Feyza arasında koltukların karışık olup olmaması konusunda fikir ayrılığını yüksek sesten aralarında hafif bir atışma geçti. Sinem hanım ise koltuklardaki yastıklar ile fon perde renklerinin uygun olmadığını söyledi. Rabia hanım ise salon takımının avizesini odaya uygun olmadığını söyledi. Gelinlerimiz salon eleştirisini bitirince mutfağa geçtiler. Rabia hanım mutfak dolaplarının koyu olanlarını beğenmediğini söyledi. Bu durumu da Hülya hanımın kendisi de hoşlanmadığı söyledi.

Gelin Evi 8 Kasım Hülya Resmi4

Feyza hanım mutfaktaki avizeyi yakıştıramadığını ayrıca sandalyelerin üzerinde minderin olmasını beğenemediğini söyledi. Özlem hanım aksesuarların olmasını çok beğendi. İnceleme heyeti yatak odasına geçtiler. Özlem hanım yatak odasının koyu olmasını eleştirdi. Rabia hanım ise dolap aynalarında koyu olmasını uygun bulmadığını söyledi. Feyza hanım yatak odasını sıkış tıkış bulduğunu söyledi.Gelinlerimiz Hülya hanımın çeyizlerine bakmaya geçtiler. Rabia hanım çeyizlerde ilk gözüne çarpan bebek battaniyesi oldu. Hülya hanım battaniyeyi annesi yaptığını söyledi.

Gelin Evi 8 Kasım Hülya Resmi6

Gelinlerimiz hülya hanımın çeyizlerini ilgi le inceledikten sonra masa düzenine bakmaya geçtiler. Feyza hanım yüzük peçeteliği eleştirdi. ayrıca Feyza yemek tabaklarının renk ve modelini sevemediğini söyledi. Sinem bardaklarının sürahisini göremediği için eleştirdi. Rabia hanım masa düzenini genel olarak beğenmediği söyledi. Gelinlerimiz çeyiz incelemesini de bitirince Hülya hanımın tanışma hikayesini dinleme üzere salona geçtiler

Gelin Evi 8 Kasım Hülya’nın Puanı

Gelin Evi 8 Kasım Hülya Puanı

Gelin Evi 8 Kasımda Hülya hanım yarıştı. Hülya Hanıma Sinem  hanım  ➡ 6 puan verdi. Rabia hanım  ➡   5 puan verdi. Özlem hanım  ➡ 8 puan verdi. (Bu puanın arkasında bence başka bir ey var!) Feyza hanım  ➡  5 puan verdi. Böylelikle Hülya hanım  24  puan almış oldu. Haftanın Üçüncü günü 8 Kasımda Sinem hanım yarışacak. Bakalım  Sinem hanım Puan tablosunu değiştirebilecek mi?

Gelin Evi 8 Kasım Hülya’nın Evi ve Çeyizleri

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu