Gelin Evi 9 Ekim-13 Ekim Haftanın Birincisi Kim Oldu? Altınları Kim Aldı?

Gelin Evi hafta içi her gün saat 13:00 başlayan ve gelinlerin evlerini ziyaret edip aynı gelinler tarafından puan aldığı bir tv programı gelin evinde bu hafta Gelin Evinde Kayseri rüzgarı esti. Bu hafta altınları kim aldı? Haftanın birincisi kim oldu bunların cevabı yazımızın devamında bulabilirsiniz

Gelin Evi 9 Ekim-13 Ekim Haftanın Birincisi Kim Oldu?

Haftanın ilk günü Nimet hanım yarışmıştı. Gelinler Nimet Hanımın salonu için küçük olduğunu avizenin uyumsuz olduğunu, perdenin balon olduğu için salona uyumsuz olduğunu ama mobilyaların renkleri birbirinden biraz farklı olduğunu seklinde eleştirileri oldu. Bu yüzden Nimet hanım’a Gülsenem 6 puan, Hatice: 7 Puan, Gülşen: 5 Puan, Nurgül: 5 Puan vererek totalde 25 Puan almıştı

Haftanın ikinci gününde yani Gelin evi 10 Ekimde  salı günü Gülşen gelinleri konuk etmiş, Gelinler Gülşen’in salonunu beğenseler de perdelerin uyumsuz olduğunu ve duvarda asılı bulunun geminin odanın konseptine uygun olmadığını konusunda söyleyen gelinler salonunu genel olarak beğendiler. Bu sebeple gelinlerimiz Gülşen Hanım’a Hatice: 5 Puan, Nurgül, Gülsenem ve Nimet hanım altışar Puan vererek Gülşen’in totalde 23 Puan vermiş oldular. Bu puan ile Gülşen Nimet hanımın gerisine düşmüş oldu.

Haftanın üçüncü gününde yani 11 Ekim Çarşamba günü Nurgül gelinleri evine davet etmiş, Gelinler Nurgül’ün evi için  Nurgül Hanımın koltuk takımı gayet güzeldi ancak salonda var olan yemek odasıyla pek de uyumlu bulunmadı. Tek başına gayet güzel olan takımların uyumlu olmaması diğer gelin adaylarından eleştiri almasına neden oldu. Salonda bir diğer eleştiri konusu ise duvarların bomboş olmasıydı. Bu sebeple Gelinlerimiz Nurgül hanıma; Gülsenem ve Nimet beşer puan verirken Hatice ve Gülşen altışar puan vererek Nurgül’ün totalde 22 puan vermiş oldular. Ayrıca Nurgül hanıma geçen haftanın birincisi Gülşen hanımda +3 puan vererek puanını 25 puana çıkardı.

12 Ekimde Perşembe günü Hatice hanım gelinleri Niğdedeki evinde konuk etmiş, Gelinlerimiz Hatice hanım’ın salon takımında tam bir toz pembe hakim koltuk takımları sade toz pembe ve şık ancak gelinler evin salonu için çok hareketli olduğunu özellikle perdelerin yanlış tercih olduğunu söyleyen gelinler, salonu inceledikten sonra Mutfağa geçince az evvel hediye ettikleri baharat takımları mutfakta yerini alınca gelinlerimizin beğenisini kazandı. Bu sebeple Gelinlerimiz Hatice Hanım için Nurgül ve Gülsenem dörder puan verirken Nimet 8, Gülşen 6 Puan vererek totalde Hatice’nin Puanı totalde 22 Puan verdiler.

Haftanın final Günü Gelinler Gülsenem hanımın salonunu boş bulmadığını ama ortada duran pufun yeri uygun olmadığını Perdelerin iyi olmadığını Bunu Gülsenem’de kabul etti. Salondaki avizenin salona yakışmadığını ve salonda konsolu, gümüşlüğünün olmadığını eleştirdiler. Gülsenem hanım diğer gelinleri çok eleştirmiş ve diğer gelinlerin beklentisini de yüksek tutmuş ama gelinlerin Gülsenem hakkında düşündüğü gibi olmadığını direk yüzüne söylediler. Gelinlerimiz Gülsenem’e 25 puan verdiler. Haftanın böylelikle çifte birincisi olmuş oldu. Gelin Evi 9 Ekim 13 ekim haftanın birincisi ve altınların sahibi Gülsenem ile Nurgül 25 Puan alarak altınların sahibi oldu.

Gelin Evi 9 Ekim-13 Ekim Haftanın Final Fotoğrafları

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın