Gelin Evi

Gelin Evi Burcu Kimdir? Burcu Kaç Puan Aldı?

Gelin Evi bu hafta İstanbul’da ki gelinlerimize konuk olmaya devam ediyor. Haftanın ilk günü Sertap yarışmış ve gelinlerimizden totalde 26 puan almıştır. İkinci günü Şeyma hanım gelinlerimizi konuk etmiş ve gelinlerimizden 20 puan aldı. Şeyma bu puanla kazanamayacağı kesinleşmiş oldu. Geçen haftanın birincisi +3 puan bile verse  23 puan olur ama gene Sertap’ı geçemeyecek. Bakalım Burcu bu gün kaç Puan alacak?

Gelin evi 18 Ekim Burcunun Resimleri 13

Gelin Evi 18 Ekim Burcu’nun Evi ve Çeyizlerin

Burcu hanıma gelinlerimiz çift taraflı battaniye hediyesini verdiler. Burcu kahve fincanlarını mutfakta hazırlamadığına eleştirsede Burcu salon dolaplarına gelende gelinler incelemiyor o yüzden incelemeleri için hazırlamadığını söyledi. Anlaşılan Şeyma hanım dünün acısını her gittiği gelinlerin evinde alacak gibi duruyor. Şeymanın ilk dakikadan sert eleştirilerin uygun olmadığını dile getirdiler. Şeyma avize takımını beğenirken Burcu oda konseptine uygun olmadığını söyler. Eda ve Aysel tüllerin karşık olması odaya gitmediğini değerlendirdiler. Burcu evin tüm perdelerini 2.00tl aldığını söyledi.

Gelin evi 18 Ekim Burcunun Resimleri

Gelinleri evin mutfağını değerlendirmeye geçtiler. Mufak için genel olarak iyi bulan gelinler sadece dolap kulplarının iyi durmadığını söyledi. Daha sonra yatak odasına geçen gelinler yatak odasında boy aynasının olmamasının büyük bir eksiklik olduğunu ancak avize konusunda gelinler beğenip beğenmeme konusunda kararsız sesler çıktı. Yatak odasının perdeleri inceleme heyeti tarafından beğenildi. Aysel hanım çeyizleri merak ettiğini söyleyerek gelinlerimizi Çeyiz incelemeye geçtiler. Burcu çeyizinde babasından kalma semaveri gösterdi. Peluş ayıcığın abisinin hediyesini gösterdi.

 

Gelin evi 18 Ekim Burcunun Resimleri 5

Burcu kaynanasından kalma bir örtüyü gelinlere gösterdi. Burcu çeyizinde kurdale işi havluyu kendisini yaptığını söyledi. Gelinlerimiz çeyiz teftişinden sonra masa düzenini değerlendirmeye geçtiler. Aysel beklentisinin üzerinde bir masa düzeni ile karşılaştığını söylese de Sertap hem çiçek hem şamdan aynı anda kullanılması uygun olmadığını söyledi. Eda ise çatal bıçak takımını uyumsuz olmadığını konusunda eleştirileri oldu. Hanımlar Burcu’nun yaptığı keşkek tarifini merak edip tarifi aldılar. 

Gelin evi 18 Ekim Burcunun Resimleri 10

Gelin Evi 18 Ekim Çarşamba Burcu Kaç Puan Aldı?

Gelin evinde üçüncü günü Burcu hanım yarıştı. Burcu hanıma Aysel hanım 6 puan verdi. Şeyma hanım 5 puan verdi. Eda  6 puan verdi ve son olarak Sertap hanım Burcu hanıma 6 puan vererek  Burcu hanımın totalde 23  puanı olmuş oldu. Gelin Evi 19 Ekim Perşembe günü Aysel hanım yarışacak bakalım puan tablosunu değiştirebilecek mi?

Gelin evi 18 Ekim Burcunun Resimleri 14

 

Gelin Evi 18 Ekim Çarşamba Burcu’nun Evinden Kareler

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu