Gelin Evi

Gelin Evi Esra Kimdir? Esra Kaç Puan Aldı?

Gelin Evi İstanbul’dan çekimlerine devam ediyor. Haftanın İlk günü Meryem hanım yarıştı. Gelinlerimiz Meryem’in ev dekorasyonu hakkında eleştiriler yaptıktan sonra 21 Puan verdiler. Salı günü Esra Hanım Meryem Hanımı Geçebilecek mi? Pelin’in Evi Nasıl İşte detaylar.

Gelin Evi 31 Ekim Salı Era Kimdir?

Gelin Evi 31 Ekim Salı Esra Resmi

 

Gelin Evinin ikinci günü yani 31 Ekim Salı günü Esra hanım yarışacak. Esra hanım 22 yaşında 5 haftalık evli Aslen Erzincan’lı yarışmaya İstanbul tuzladan katılıyor. Gelin Evi yarışmasına katılmasında eşi Varol beyin de desteği ile başvurduğunu söyledi. Esra hanım eşi Varol bey ile nasıl tanıştıklarını bizlere şöyle anlattı. Esra emlak şirketinde çalışırken Varol beyi orada görür. Varol bey Esra hanıma evi olduğunu ve sadece kendisinin ilgilenmesini ister. Varol bey ev bahanesi ile Esra hanım ile konuşmaya başlar. Eve müşteri çıkar.

Gelin Evi 31 Ekim Salı Esra Resmi3

 

Esra eve müşteri götürür. Varol bey satmak istediği evi için “bu evi aşk yuvası için aldığını ama gönlüne biri bulamadığını ama her an bulabileceğini” müşterilere söyler. Esra hanım Varol beyin bu sözlerinde sonra bir şeyler hisseder. Daha sonra konuşmalar başlar. Aileler araya girer ve mutlu bir evliliğe adım atar. 

 

Gelin Evi 31 Ekim Esra’nın Ev Dekorasyonu

Gelinlerimiz Esra hanımın İstanbul’daki evine güzel bir hediye ile geldiler. Esra hanım gelinlerimiz nazik bir şekilde karşılayıp evinin salonuna aldı. Kızlar göz ucu ile salonu incelerken Esra hanım gelinlerimizin aldığı hediyeyi açtı. Esra hanım hediyeyi uygun bir yere koyarken gelinlerimizin ne içeceği sordu. Aldığı cevapla mutfağa geçen Esra gelinlere kahve hazırlarken gelinlerde ufaktan ufağa salon eleştirisine başladı. Meryem hanım perdelerin beğendiğini ama fon kullanmadığını eleştirdi. Aysun hanım köşe takımında hoşlanmadığı söylerken Kevser hanım koltuklarının rengi ile duvarların rengi aynı olduğu için odayı boğduğunu söyledi.

Gelin Evi 31 Ekim Salı Esra Resmi7

 

Meryem hanım avizenin odaya uyum sağladığını söyledi Esra hanım avizeyi  89 tlye aldığını dile getirdi. Esra hanımın evi 1+1 olduğu için mutfağı salon içerisinde. Gelinler fazla bir yol kat ermeden salon içerisindeki mutfağın değerlendirmesine geçtiler. Meryem hanım mutfak dolaplarını beğendi. Pelin hanım perdelerin zebra olmamasını eleştirdi. Mutfak eleştirisi de bitince yatak dasına geçtiler. Aysun hanım yatak odasında gri rengin olmasını uyumsuz buldu. Kevser hanım ise perdelerin her odada aynı perdelerin kullanılmasını eleştirdi. Pelin hanım ise yatak odası havasında olmadığını genç bayan odası gibi durduğunu söyleyince Esra hanım Pelin hanımın eleştirisini haklı buldu. Makyaj pufun 1.000 tl olmasını çok pahalı buldu.

 

Gelin Evi 31 Ekim Salı Esra Resmi10

Yatak odası değerlendirmesi de bitince Esra hanım misafirlerini masa düzeni için tekrar salona götürdü. Meryem hanım kendi gününde sürahinin kapağının olmasını eleştirdikleri için Meryem hanımda Esra hanımın aynı şekilde sürahinin kapaksız olmasını eleştirdi. Kevser hanım tabakların yuvarlak olmasını misafir için uygun bulmadı.

Gelin Evi 31 Ekim Salı Esra Resmi15

Pelin hanım su bardağını misafir için değil günlük gibi durduğunu söyledi. Esra hanım yemek takımını 2300tl aldığını söyledi.Gelinlerimiz Bu arada Esra hanımın çeyizlerini ilgi ile incelediler.

 

Gelin Evi 31 Ekim Salı Esra’nın Puanı

Gelin Evi bu haftada da İstanbul’lu gelinlerin evlerine konuk olmaya devam ediyor. Haftanın ilk günü Meryem hanım yarıştı. Meryem Gelinlerimizden 21 puan aldı. Haftanın ikinci günü ise Esra hanım yarıştı. Esra hanıma Meryem 5 hanım   puan verdi. Pelin hanım 6  puan verdi. Kevser hanım  5 puan verdi.  Aysun hanım 6  puan verdi. Böylelikle Esra hanım 22 puan almış oldu. Gelin Evi 1 Kasımda Kevser Hanım yarışacak Bakalım puan tablosunu değiştirebilecek mi?

Gelin Evi 31 Ekim Salı Esra Resmi16

 

 

Gelin Evi 31 Ekim Salı Esra’nın Evinden Karaler 

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu