Gelin Evi

Gelin Evi Kevser Kimdir? Kevser Kaç Puan Aldı?

1 Kasım Çarşamba günü Kevser hanım Gelin Evini evinde ağırlayacak.Bakalım gelinlerimiz Kevser’in Ev dekorasyonu için kaç puan verebilecekler? Gelin Evi 30 Ekim – 3 Kasım haftasında İlk Gün Meryem hanım yarışıp Gelinlerimizden 21 puan almıştı. Haftanın ikinci günü Esra yarışmış ve gelinlerimizden 22 puan almıştı.

 

Gelin Evi Kevser Kimdir?

Gelin Evi 1 Kasım Resmi1

Gelin Evi 1 Kasım Çarşamba günü yarışmaya katılan Kevser 21 yaşında daha 5 aylık evli.  Kevser hanım aslen Sakarlı, yarışmaya İstanbul’dan katıldı. Gelin evi Kevser Eşi Selim Bey ile nasıl tanıştığını bizlere şöyle anlattı. Kevser hanım eşi selim beye 12 yıl boyunca  abi diye hitap edermiş. Selim bey abisi ile yakın arkadaşı olduğu için o yüzden abi dediğini söyledi. Kayın validesi Kevser’in teyzesine açılır. Teyzesi durumu Kevser’e ve annesine söyler. Abi Fatih beyde ilk kendisinin rızasını istenmesi ve daha önce görüşmemiş olmamaları Fatih beyin tepkisini almaz. Daha Sonra araya aileler girer ve mutlu bir yuvanın geleceğe adım atmasına vesile olurlar. 

 

 

Gelin Evi Kevser’in Ev Dekorasyonu

Gelinlerimiz Kevser hanıma güzel bir hediye ile geldiler. Kevser hanım hediyesini kabul ettikten sonra Pelin hanım hemen salon eleştirisine başladı. Pelin hanım Tv ünitesi evin renk uyumunu bozduğunu ama evin ferah bir ortamı olduğunu söyledi. Meryem hanım tülün sade olmasını gerektiğini söylerken fonu çok beğendiğini söyledi. Kevser hanım salon halısını 450 tlye , Evin tüm perleri 2900 tlye salon takımını 5100 tlye aldığını söyledi. Esra hanım salondaki koltuk takımının geride doğru yatık pozisyonu rahatsız ettiğini söyledi. Aysun hanım avizenin modeli güzel ama renk olarak odaya uymadığını söyledi.

Gelin Evi 1 Kasım Resmi3

 

Kevser hanım salon avizesini 450 tlye aldığını söyledi. Gelinler salon eleştirisi bitince mutfağa geçtiler. Aysun hanım tezgah rengini beğenemediğini söyledi. Ayrıca dolapların yetersiz olduğundan bahsetti. Meryem hanım mutfaktaki aksesuarları beğendiğini söyledi. Esra hanım masanın renkli olmasını mutfaktaki renkleri uyumsuz olduğunu söyledi. İnceleme heyeti yatak odasına odasına geçtiler. Esra hanım yatak odası dolabını büyük buldu. Aylin hanım büyüklüğünün daha iyi olduğunu o yüzden Esra hanıma katıldığını söyledi. Aysun hanım yatak odası aynasını odaya uygun bulmadığını söyledi.

Gelin Evi 1 Kasım Resmi7

 

Pelin hanım perdelerin desenli oluşu yatak örtüsünün desenli olması ortaya bir kargaşa oluşturduğunu söyledi. Gelinlerimiz yatak odasını eleştirdikten sonra Çeyiz odasına geçtiler. Gelinlerimiz Kevser hanımın çeyizlerinin çok olmasını beğendiler. Çeşit çeşit el örgüsü çeyizleri gelinler merakla inceledikten sonra Kevser hanımın masa düzenine bakmaya geçtiler. Pelin hanım tabak takımının kara olmasını çok beğendi.

 

Gelin Evi 1 Kasım Resmi13Esra hanım masa düzenini ve uyumunu beğendi. ama bardak ve sürahi takımındaki işlemeleri gözlerini yorduğunu söyledi. Kevser hanım sürahinin kapağı var diyerek Esra hanıma ve Meryem hanıma taş attı resmen. Aysun hanım da Kevser hanımın kürdan takımlarının kapağı olması gerektiğini ama kapaksız olduğunu söyleyerek Kevser’in açığını söyledi. Kevser hanım misafirlerine on dört çeşit ikram hazırladıklarını ama hepsini kendisi yapmadığını annesi komşusu ve bir çok kişinin emeği olduğunu söyledi.

Gelin Evi 1 Kasım Çarşamba Kevser’in Puanı

Gelin Evi bu haftada da İstanbul’lu gelinlerin evlerine konuk olmaya devam ediyor. Haftanın ilk günü Meryem hanım yarıştı. Meryem Gelinlerimizden 21 puan aldı. Haftanın ikinci günü ise Esra hanım yarışt ve Gelinlerimizden 22 puan alabildi.

 

Gelin Evi Kevserin Puan Resmi

 

Kevser hanıma Meryem  hanım  :arrow: 6 puan verdi. Pelin hanım  :arrow:  6 puan verdi. Esra hanım  :arrow: 6 puan verdi.  Aysun hanım  :arrow: 6 puan verdi. Böylelikle Kevser  hanım 24 puan almış oldu. Gelin Evi 2 Kasımda Pelin Hanım yarışacak Bakalım puan tablosunu değiştirebilecek mi?

Gelin Evi Kevser’in Evinden Karaler

 

 

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu