Gelin Evi

Gelin Evi Sinem Kaç Puan Aldı? Sinem’in Ev Dekorasyonu Nasıl?

Gelin Evi 9 kasım Perşembe günü Sinem hanımın evine konuk oldu. Sinem hanım kaç puan aldı? Evinin Dekorasyonu nasıl? İşte bu soruların cevabı..

Gelin Evi 9 Kasım Sinem Kim?

Gelin Evi 9 Kasım Sinem Resmi
Gelin evinin 9 Kasımda katılan yarışmacı Sinem hanım oldu. Sinem hanım 28 yaşında muhesebeci 5 aylık evli aslen Zonguldak’lı olan Sinem yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Sinem hanımın gelin evine katılmasını eşi Timuçin beyin desteği ile katıldığını söyledi. Sinem hanım eşi ile sosyal medya üzerinde tanıştıklarını söyledi. Daha sonra konuşmalar devam eder. Çiftler birbirlerinden emin olduktan sonra araya aileler girip isteme ve düğün olayı olur. Çiftimize mutluluklar dileriz.

Gelin Evi Sinem’in Ev Dekorasyonu

Gelinlerimiz Sinem hanımın evine bilendir hediyesi ile geldiler. Kahveler içildikten sonra Sinem hanımın ev dekorasyonu hakkında değerlendirmeye başladılar. Sinem hanımın salon dekorasyonu için Feyza hanım koltuk ile akıllı sehpanın uyumlu olduğunu söyledi. Hülya hanım tv sehpasının kalabalık olmasını eleştirdi. Rabia hanım salon perdelerini odaya uyumsuz olduğunu söyledi. Feyza abajürü çok beğendiğini söyledi. gelinlerimiz mutfak eleştirisine geçtiler.

Gelin Evi 9 Kasım Sinem Resmi2

Hülya hanım dolap kapaklarının renginin koyu olmasını mutfağın rengini karartıcı olduğunu söyledi. Rabia beyaz eşyalarda beyaz kullanılmamasını sordu. Sinem hanım artık beyaz eşyada beyaz rengi kullanılmamaya başlandığı için kendisi de gri seçtiğini söyledi. Feyza hanım dolak kapaklarının aynı renkte olmasını beğendiğini söyledi. Özlem hanım mutfaktaki avizenin çok güzel olduğunu ve mutfak için kullanışlı olduğunu söyledi. İnceleme heyeti daha sonra yatak odasına geçtiler.

Gelin Evi 9 Kasım Sinem Resmi12

 

Rabia hanım odanın pembe rengi hakim olmasını yatak örtüsünü beğendiğini söylerken Feyza hanım yatak odası dolabındaki ledleri beğendiğini söyledi. Sinem hanım yatak odası takımını 6.000 tl ye aldığını söyledi.Özlem hanım yatak odası içerisinde bulunan resmin çervesinin rengini yanlış görmesi yüzünden kızlar Özlem hanımın tepkilerine çok güldüler. İnceleme heyeti Sinem hanımın çeyizlerine bakmaya geçtiler. Özlem hanım Sinem hanımın bolerosunu çok beğendiğini ayrıca el emeği çok olan iğne oyasını da beğendiğini söyledi.

Gelin Evi 9 Kasım Sinem Resmi13

 

Rabia hanım ise etamin seccadeyi çok beğendiğini söyledi. Gelinlerimiz Sinem hanımın çeyizlerini merakla inceledikten sonra Sinem hanımın masa düzenine bakmaya geçtiler. Sinem hanımın masa düzeni için Feyza hanım masa düzenini beğendiğini söyledi. Rabia hanım sürahi takımını çok beğendiğini söyledi. Gelinlerimiz Sinem hanımın eşi Timuçin bey ile nasıl tanıştıklarını anlatmak için tekarar salona geçtiler.

Gelin Evi 9 Kasım Perşembe Sinem’in Puanı

Gelin Evi 9 Kasım Sinemin Puanı

Gelin Evi 9 Kasımda Sinem hanım yarıştı. Sinem Hanıma Hülya  hanım  ➡ 6 puan verdi. Rabia hanım  ➡  6  puan verdi. Özlem hanım  ➡ 7  puan verdi.  Feyza hanım  ➡ 8  puan verdi. Böylelikle Hülya hanım  27  puan almış oldu. Haftanın son günü Final Gününde  10 Kasımda Özlem hanım yarışacak. Bakalım  Özlem hanım Puan tablosunu değiştirebilecek mi?

Gelin Evi 9 KAsım Perşembe Sinem’in Evinden ve Çeyizinden Resimler

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu