Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 1 Ekim Cuma Kim Elendi? Büşra Mı Elendi? Kaynana Nuray Yarışmadan Çekildi Mi?

Gelinim Mutfakta 1 Ekim Cuma Kim Elendi? Hafta başında beri düşük puan alan Büşra mı elendi? Yoksa kaynana Nuray ve Aslıhan yarışmadan mı çekildi? 1 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi? Kaynana Nuray yarışmadan çekildi mi? İşte bu soruların detaylı cevapları haberimizin içerisinde sizler bekliyor.

=> 15 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi Öğrenmek için tıklayınız.

27 Eylül 2021 tarihinde başlayan yarışma programında bugün bir yarışmacı en düşük puan alması nedeniyle yarışmadan elenen isim olacak. Ancak Kaynana Nuray’ın Aslıhan ile yarışmama istediği nedeniyle, Aslıhan yarışmadan mı çekilecek? Yoksa kaynana Nuray yarışmadan mı çekilecek sorusu da bir hayli önem kazandı. 

=> 8 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi Sonucunu öğrenmek için tıklayınız.  

Bu hafta Pazartesi günü yarışmaya dahil olan, ancak söylemleri ve davranışı ile sanki 4 sezondur yarışır gibi yarışmacı dikkatlerden kaçmadı. Kısa süre içinden yarışmaya uyum sağlayan Yeşim iyi puanları da beraberinde almaya başlaması ile Büşra Yeşim’den daha eski olmasına rağmen yarışmada istediği puanları alamadığı gibi yarışmaya da uyum sağlayamadı.

=> 1 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Bilezikleri Kim Kazandı Öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 1 Ekim Cuma Kim Elendi Büşra Mı Elendi

Yeşim’in kısa süre de yarışmaya alışması, buna karşın Büşra’nın yarışmaya alışamaması nedeniyle Büşra 1 Ekim Cuma günü eleme potasına düşen isim oldu.

Hazal’ın yerine geçtiğimiz Cuma günü katılan Büşra, geldiği gün çeyrek altını kazanması, 27 Eylül-1 Ekim haftasında en iddialı ve güçlü yarışmacılardan biri olarak beklenirken, Büşra istediği puanları hiç bir şekilde alamaması dikkat çekti. 

1 Ekim Cuma günü öncesinde eleme potasına düşen Büşra2nın ve en yakında ki rakiplerinin puanları alt kısımda verilmiştir.

Yaren: 70 + 23 = 93
Aslıhan: 79 + 9 = 88
Büşra: 20 + 5 = 25
Yeşim: 49 + 22 = 71

Henüz puanlama başlamadan önce Büşra en yakın rakibi Yeşim ile arasında 29 puan farkın olması aslında bu hafta kimin eleneceğini de %100 belli etmiş oldu. 


Gelinim Mutfakta Büşra Yılmaz
Gelinim Mutfakta Büşra Yılmaz Resmi

1 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi

27 Eylül tarihinde başlayan yarışma programında Büşra hafta başında beri istediği puanları bir türlü alamadığı günü kendi kaynanası da istediği puanları Büşra2ya veremedi. 

1 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi - Büşra

1 Ekim 2021 tarihinde puanlama öncesinde Büşra eleme potasına düşen isim oldu. Büşra ile en yakında ki rakibi ile arasında ki 20 puan farkın olmasında dolayı Gelinim Mutfakta 1 Ekim Cuma kim elendi sorusunun cevabı da kesin olarak netleşmiş oldu.

Gelinim Mutfakta 1 Ekim Cuma Kim Elendi

Haftanın başında bir çok kişi Büşra2nın bu hafta bilezikleri almasını beklerken, Büşra ilk günden son güne kadar istikrarlı olarak günün sonuncusu olmasından dolayı Gelinim Mutfakta 1 Ekim Cuma kim elendi sorusuna cevap olan gelin oldu.

Gelinim Mutfakta 1 Ekim Cuma Bu Hafta Kim Elendi - Büşra

Büşra Yılmaz 1 Ekim 2021 Cuma günü yapılan puanlama sonucunda ortaya çıkan toplam puanlar neticesinde bu hafta Gelinim Mutfakta yarışmasından kesin olarak elenen isim oldu. 

Kaynana Nuray Yarışmadan Çekilecek Mi?

Aldığımız bilgi neticesinde kaynana Nuray yarışmaya kaldığı yerden devam edecek.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu