Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 1 Nisan Cuma Kim Elendi? Bu Hafta Eleme Olacak Mı? Yeşim Mi Elendi?

Gelinim Mutfakta 1 Nisan Cuma Kim Elendi? Yeşim Mi elendi? Yoksa Miyase mi elendi? 1 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta eleme olacak mı? İşte merak edilen bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> 22 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Kim Elendi sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

28 Mart ile 1 Nisan 2022 tarihleri arasında yayınlanan yarışma programına, hafta başında Damla Saçıkara programa üçüncü defa dahil oldu.

=> 15 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Kim Elendi öğrenmek için tıklayınız.

Damla’nın da programa gelmesi ile yarışmada Yeşim, Miyase, Hasret ve Damla tecrübeli isimler olarak yarışmaya başladılar.

=> 8 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi sonucu için tıklayınız.

Bu hafta yarışan dört gelin de en az 2 ay yarıştığı için hepsi programın işleyişini çok iyi biliyorlar. Dolayısı ile 1 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi? sorusunun cevabı da tecrübeli bir isim olacak. 

Gelinim Mutfakta 1 Nisan Cuma Kim Elendi - Yeşim

31 Mart Perşembe günü Hasret bileziklere yürürken, kaynanasının yaptığı kural hatasından dolayı, kaynana Nurten yarışmadan diskalifiye edilen isim oldu. Hasret ise kaynanası ile birlikte stüdyoyu terk etmek durumunda kaldılar.

=> 1 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Haftanın Birincisi Kim Oldu öğrenmek için tıklayınız.

31 Mart Perşembe günü verilen puanlama sonucunda bir gelin diskalifiye olurken, bir gelin de Cuma günü yani 1 Nisan Cuma günü eleme potasına yarışmasına nende oldu.

Yeşim 44 puanla eleme potasına düşerken, Miyase 48 puanla eleme potasının bir tık üzerinde yer aldı. Güçlü ve eski iki yarışmacının eleme potasına düşmesi ile onları seven hayranları, gelinim mutfakta bu hafta kim elendi sorusunun da cevabını da oldukça merak etti.

1 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi

28 Mart Pazartesi günü ekrana gelen yarışma programında, bu hafta Hasret ve kaynana Nurten diskalifiye olurken, Damla açık ara liderliğini korumayı başardı.

1 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi - Yeşim

Bu hafta yarışmaya dahil olan Damla, eski yarışmacıları bir bir geride bırakmayı başardı. Cuma günü en yakın rakibi ile arasında 23 puan açmayı başaran Damla, 1 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi? sorusuna Yeşim ya da Miyase olmasını sağladı.

Gelinim Mutfakta 1 Nisan Cuma Kim Elendi

Hasret’in şahsi olarak yapmayı, kaynanasının yaptığı kural hatasından dolayı kaynana Nurten yarışmadan diskalifiye edildiği hafta, Hasret de kaynanasının yaptığı davranışın cezasını çekti.

27 Eylül Gelinim Mutfakta Yeşim Kim - Yeşim Öksüz
Gelinim Mutfakta Yeşim

Hasret de 31 Mart Cuma günü yarışmadan diskalifiye oldu. Bu hafta Hasret’in yerine gelen Öykü, elemeye tabi olmadığı açıklandığı için Gelinim Mutfakta 1 Nisan Cuma kim elendi sorusuna, üç gelinin muhatap olacağı açıklandı.

Damla bileziklere yürüdüğü için Damla bu açıklamaya adeta kulak asmazken, Yeşim’i ise ciddi bir panik sardı. Zira 31 Mart Perşembe günü puanlamasına göre eleme potasına düşen Yeşim, elemeye en yakın yarışmacı oldu.

Yeşim: 44 + 17 = 61
Miyase: 48 + 20 = 68
Damla: 71 + 12 = 83
Öykü: X + 10 = 10

Bu hafta 28 Mart ile 1 Nisan haftasında toplam puanlamalar sonucuna göre, Gelinim Mutfakta yarışmasından Yeşim Elendi. Ancak 1 Nisan ve 900 bölüm nedeniyle Yeşim’in yarışmada kaldı.

Gelinim Mutfakta 1 Nisan Cuma Kim Elendi Eleme olmadı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

6 Yorum

    1. KESİNLİKLE KATILIYORUM. NURTEN’İ HİÇ SEVMEM AMA YEŞİM’İ KURTARMA OPERASYONU YAPILDI!

  1. yeşim için herşeyi yapıyorlar yazıklar olsun
    şovmenler yerine yemek yapmayı bilenler yarışmalı

  2. anonım sen sakamı yapıyorsun ya yesım ne demek yemek yapmayı bılmıyor mıyase bılmıyor yesıme hıc kotu yorum yapmayın kayınvalıdesı bulamıyorsa suc yesımde olmaz cok konusuyorsunuz ama bos konusuyorsunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu