Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 1 Nisan Pazartesi Günün Birincisi Kim? Beyza İle Burcu Diskalifiye Mi Oldu? 1 Nisan 2019 Gelinim Mutfakta Puanları

Gelinim Mutfakta 1 Nisan Pazartesi günün birincisi kim? Diye sorarak haftaya başlardım. Lakin cuma günü verilen fragman herkesin aklını karıştırdı ve Fatih Ürek Fragmanda burcu ile Beyza’yı diskalifiye olduklarını bu zamana kadar kazandığı altınları geri verip stüdyoyu terk etmesini istedi. burcu ile Beyza da stüdyodan çıkarken gördük. Peki Gerçekten Burcu ile Beyza diskalifiye mi oldu? İçeriden aldığım bilgi ile sizlere bu konuya açıklık getireceğim. Not: Gelinim Mutfakta 1 Nisan Puanları yazının sonunda verdik.

=> 1 Nisan 2021 Perşembe Gelinim Mutfakta Toplam Puanlar için tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta finalinde sonunda altın listesinde 3. sıraya kadar yükselen ve toplam da 23 bileziği olan Gülcan, ilk geldiği gün bu altın listesinin en tepesine çıkacağını ve en az 60 bilezik alacağını iddia etmişti. Sonunda ilk hedefi olan Altın listesine çıkmak ve orada zirveye adım adım yaklaşma emellerini yavaş yavaş gerçekleştiriyor. Bakalım bu hafta ilk gün gelinim mutfakta puan durumu açısından nasıl bir tablo izleyeceğiz? Merakla bekleyeceğim. [pembebuton]5 Nisan Cuma gelinim Mutfakta bilezikleri kim aldı[/pembebuton]? sorusunun cevabı için tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta finalinde haftalık puanlamalarda 49 puan toplayan ve diğer gelinlerden en düşük olması nedeni ile yarışmaya veda edeceği açıklanan Beyza’ya Fatih Ürek bir jest yaptı ve programını tam da bir yılı doldurması onuruna bu hafta kimseyi elenmeyeceğini söylemesi ile Beyza mutluluktan havalara uçtu. Beyza ikinci şansını çok iyi kullanmak ve bir daha elenmemek için Gelinim mutfakta 1 Nisan puan durumu da dahil olmak üzere başlayacak ve en yüksek puanları almaya çalışacak.Gelinim Mutfakta 1 Nisan diskalifiye

1 Nisan Pazartesi gelinim mutfakta puanlama kısmın da beni korkutan bir olaydan bahsetmek istiyorum. Geçtiğimiz hafta Ezgi düşük puanlar alıp haftanın finaline yaklaştığı sırada Reyhan 1115 tarzında bir puanlama yapması diğer kaynanaların da fitilini ateşlemiş oldu. O gün den itibaren iyi puanları çok az gördük. Reyhan hanım bu haftadan itibaren kullanacağı puanlama çok önemli. Not: Gelinim Mutfakta 1 Nisan Pazartesi puanları yazının en son kısmında verildi. . [mavibuton]2 Nisan Gelinim Mutfakta puanları[/mavibuton] için tıklayınız. 

1 Nisan 2019 Pazartesi gelinim mutfakta puanlar açıklandıktan sonra günün kritikleri konuşulduğu esnada bir diskalifiye şoku yaşanacak. Tabi hepimiz niye diskalifiye oldu gibi cümleler ile gerçeği aramaya çalıştık. Arkadaşlar ne kadar isabetli tahminler yaptığımı az çok biliyorsunuz. Bu diskalifiye olayı tamamen 1 Nisan şakasından ibaret. 

Genel itibari ile bu hafta aldığım bilgi doğrultusunda ilk gün iyi başlayan hafta sonuna kadar iyi gideceği yönünde bilgiler gelmekte. elbette haber kaynaklarımız var ama her geçen gün bu kaynaklardan bilgi almak çok zor bir hal alıyor. Bunu da belirtmem gerekiyor. Bu hafta Ezgi İle Gülvcna arasındaki rekabet ve kavga yada hırs artık ne derseniz. Daha da şiddetlenecek. ⇓1 Nisan 2019 Pazartesi Puanları hemen alt kısımda⇓

1 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi İle 1 Nisan Puanları

1 Nisan 2019 Pazartesi Çeyrek altını kim aldı? sorusunun çok da merak edildiğini düşünmüyorum. bence bu gün gerçekten bir eleme olup olmadığını yada diskalifiye olup olmayacağı daha çok merak edilecek. Açıkça belirteyim. Bu gün diskalifiye olayı tamamen 1 nisan şakasından ibarettir.  Tabi önce 1 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta puanlaması yapılacağı ve günün kritikleri konuşulurken bu olay olacağı için çeyreği alacak ve günün birincisi olacak kişiyi çok fazla merak da etmeyeceğiz. PAZARTESİ PUANLARI YAZININ EN SONUNDA⇓Gelinim Mutfakta 1 nisan günün birincisi

Bu hafta farklı iki kaynaktan çok farklı bilgi geldi. Hangisinin doğru olduğu konusunda tam olarak netlik kazandıramadık. Bu sebeple haftanın belli bir günü geçmedi gerektiğini gelen bilgiler hangi yönde olur ise ona göre açıklama yapacağım. Bildiğiniz üzer geçen hafta bir eleme olmadı. Yani haftanın ilk günü olması nedeni ile yeni gelin ve kaynana da gelmeyecek. Not: 1 Nisan 2019 Pazartesi Gelinim Mutfakta toplam puanları sayfanın alt kısmında verildi.

 

Bu hafta bir diğer önemli olay ise Besime ile Reyhan’ın, Gelinim mutfakta puan yada puanlama kısmında vereceği yada yapacağı puanlama olacak. Çünkü geçtiğimiz hafta birbirleri ile restleşme olmuş ve bundan sonra hep böyle puanlama yapacağım demişti. Bakalım bu sözlerinin arkasında durup düşük puanlar mı göreceğiz yoksa normal akışında devam edecek mi? Hep birlikte göreceğiz. 

Gelinim mutfakta puan tablosu her gün ve her puanlamaya güncel halini yazacağımız için sizler de her puanlama sonrasında sayfayı yenilmenizi rica edeceğim. Aksi takdirde son halini ne yazık ki göremezsiniz. Ben bu konuda sizleri ikaz ederken bazı arkadaşlarımız ise farklı yorumlamış. Onlara başka zaman cevap vereceğim. Not: Gelinim Mutfakta 1 Nisan 2019 Pazartesi Puanları sayfanın en altında verildi. 1 Nisan 2019 Gelinim Mutfakta diskalifiye

Gelinim mutfakta toplam puanlar da haftanın sonuncusu olmak istemeyen ve kendisine verilen bu şansı değerlendirip, hafta başından itibaren kendisini oyalayan Burcu’nun gitmesi için elinden geleni yapacak. Burcu ise, bir kez elenmiş ama şansı yaver gittiği için yarışmadan ayrılmadan geri gelen Beyza’yı bir kez dahra elemek isteyecek. Bakalım bu ikili arasındaki eleme olayının galibi kim olacak? hep birlikte göreceğiz. 

Gelinim Mutfakta 1 Nisan Pazartesi puanlama çeyrek altını alacak olan gelin ilk günden iki önemli başarı elde etmiş olacak. Hem 400 TL’ye yakın maddi değeri olan altın kazanacak hem de ilk günden zirveye yerleşecek. ezgi ve Gülcan bunun için ciddi bir ter dökecekler. Genel de haftaya çok kötü başlayan ve Çarşamba gününden itibaren toparlamaya başlayan Ezgi bu hafta farklı bir başlangıç yapmak istiyor. Dikkat: 1 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları yazının en sonunda verildi.

1 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta günün birincisi kimin olacağını belirleyebilmek yada puanlama yapabilmek için gelinlerin elbette günün yemeğini yapması gerekiyor. İlk gün günün yemeğini ve malzeme listesini hemen alt kısımda verdik. 

Gelinim Mutfakta 1 Nisan Ballı Tavguk Bonfile Malzemeleri

  • 4 adet Şalgam
  • 4 adet havuç
  • 1 adet orta boy soğan
  • 3 çorba kaşığı bal
  • 100 gram tere yağ
  • 1 adet defne yaprağı
  • 2 çay kaşığı tuz
  • 1 çay kaşığı karabiber
  • 4 adet tavuk bonfile 

Gelinim Mutfakta 1 nisan Günün Yemeği Ballı şalgamlı Tavuk bonfile

Fatih Ürek ilk gün seçilen ve gelinlerin yapmasını istediği günün yemeği için 45 dakika süre tanıdı. Bu süre içinde ise gelinler aksilik olmadan yemeklerinin tamamını yapmayı başardılar. Daha sonra Pazartesi puanlarının verilebilmesi için sunum aşamasına geçildi.

Gelinim Mutfakta 1 Nisan Puanları (01/04/2019 Pazartesi)

*************************
Gelinim Mutfakta 1 nisan Puanları resmi*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Gülcan=> Besime’nin Gelini 5
Beyza : 2
Burcu : 2

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 3
Gülcan : 4
Beyza : 5
Burcu : 1

*************************
“1 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Birsel‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 2
Gülcan : 2
Beyza : 5
Burcu : => Birsel’in Gelin 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nazlı‘nın verdiği Puanlar

Ezgi : 5
Gülcan : 1
Beyza  : => Nazlı’nın Gelini 2
Burcu : 3

*************************

Gelinlerin 1 Nisan 2019 Pazartesi Toplam Puanları

Ezgi 1 3 2 5 11
Gülcan 5 4 2 1 12
Beyza 2 5 5 2 14
Burcu 2 1 1 3 7

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (1 Nisan – 5 Nisan Haftası) – Pazartesi

Ezgi      : 11
Gülcan : 12
Beyza  : 14
Burcu  : 7

Gelinim Mutfakta 1 Nisan Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

Gelinim Mutfakta 1 Nisan günün birincisi ve çeyrek altını alan Beyza

1 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ BEYZA
Gelinim Mutfakta 1 Nisan Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ BEYZA 
1 Nisan Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ BURCU

*************************

Gelinim Mutfakta 272. Bölüm 2 Nisan 2019 Salı Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu