Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 1 Ocak Cuma Bilezikleri Kim Aldı?

1 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Bilezikleri Kim Aldı

Gelinim Mutfakta 1 Ocak Cuma Bilezikleri Kim Aldı? Yeni yılın ilk bilezikleri bu hafta kim aldı? 1 Ocak Cuma günü haftanın birincisi hangi gelin oldu? Hepsi ve daha fazlasını yazımızın içerisinde bulabilirsiniz.

=> 12 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Genel puan durumu sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Bu hafta 28 Aralık 2020 tarihinde Gizem’in programa kayın babasının hastalanması nedeniyle gelmesi ile başladı. Gizem’in yerine Zeynep’in program dahil olması ile güçlü bir rakip yeniden dahil olurken geçen hafta elene yarışmacının yerine de Semra gelin dahil oldu.

=> Gelinim Mutfakta 8 Ocak Cuma Bu hafta kim birinci olduğunu öğrenmek için tıklayınız.

28 Aralık Pazartesi günü Semra gelinin kaynanası tansiyonun ani şekilde fırlaması ile ambulans ile hastaneye kaldırılmış, oradaki yapılan müdahale sonucunda kaynana her ne kadar kendisine gelse de sağlık sebepleri ile programdan ayrılmak istemesi üzerine haftanın ikinci bölümünde yeni bir izim dahil oldu.

Gelinim Mutfakta 1 Ocak Cuma Bilezikleri kim aldı resmi

29 Aralık 2020 Salı günü Şeyma programa kaynanası Fatma hanım ile birlikte dahil oldu. Onur Büyüktopçu yeni gelen Şeyma’ya haksızlık olmaması adına bu hafta 1 Ocak Cuma günü bilezikleri alacak gelinin belirlenmesinde 29 Aralık Salı günüden itibaren verilen puanların geçerli olacağını açıkladı.

Aysun ilk bölümde çeyrek altını Zeynep’e kaptırdığı için ikinci gün tanınan hakkı çok iyi şekilde kullanmak için kolları sıvadı. 29 Aralık Salı günüden itibaren 1 Ocak 2021 Cuma günü verilen puanlara kadar Aysun zirvede gelmeyi başarsa da Zeynep de aysun2un hemen arkasında 2 puan gerisinde final bölümüne kadar gelmeyi başardı.

Gelinim Mutfakta 1 Ocak Cuma Bilezikleri Kim Aldı

1 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu vermeye başlamadan önce gelinlerin perşembe günü elde ettikleri puanları açıklayalım. zira bu puanlarla Cuma günü puanlamasına başlanacak.

  • Aysun 54 puan
  • Zeynep 52 puan
  • Özlem: 43 puan
  • Şeyma 34 puan

Gelinim Mutfakta 1 Ocak Cuma günü bilezikleri alan yarışmacı Zeynep yada Aysun olması bekleniyor. Her iki gelinin puanları ve tecrübesi birbirine çok yakın olmasından dolayı son ana kadar bu hafta gelinim Mutfakta bilezikleri alan yarışmacı %100 netlik kazanmayacak.

Aysun ile Zeynep’in arasında ki puan farkında baktığımızda her ikisini de Aysun’un avantajlı olduğunu ama bu hafta 1 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri alan yarışmacı Aysun olacak.

Gelinim Mutfakta 1 Ocak Cuma Haftalık Puan Durumu Sonuçları

*************************

1 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı
⇒ AYSUN

1 Ocak 2020 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ ŞEYMA

1 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ AYSUN
Gelinim Mutfakta 1 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ AYSUN
1 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ŞEYMA
*************************

Sonuç olarak Gelinim Mutfakta 1 Ocak Cuma Bilezikleri Kim Aldı  sorusunun cevabı 74 puan ile Aysun Kuşatan oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu