Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 10 Ekim Çarşamba Günün Birincisi Kim Oldu? Çeyreği Alan Kim? Hakan Akkaya Gelinim Mutfakta’da!

10 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu, hangi gelin birinci oldu? Hakan Akkaya’nın sürpriz konuk olarak dahil olduğu Gelinim Mutfakta’da kahkaha dolu anlar yaşandı. Kaynanaların tattığı yemekleri tadan Hakan Akkaya’nın yorumları yarışmacıları güldürdü. Bu gün yani  Gelinim Mutfakta 10 Ekim Çarşamba Çeyrek altını kim aldı sorusunun cevabını yazımızda sizlere aktaracağız. Bu yazımızda sizlere 10 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta puanlama kısmını da yazımızın en alt kısmında paylaşacağız. [saributon]Gelinim Mutfakta 11 Ekim puanlama[/saributon]yı merak edenler tıklayınız. 

Gelinim Mutfakta 10 Ekim Çarşamba puanlama aşamasına geçmeden önce dün neler yaşanmıştı biraz hatırlayalım. Yarışmaya yeni dahil olan emel kayınvalidelere kahve yapmış ve başta Reyhan olmak üzere kendi kaynanası dışındaki kaynanalardan eleştiri almıştı. Geçen hafta Emel’nin beğenilme sebebi olan kahve ile kaynanaları etkilemeyi planladığı iddia edilen Emel bunu inkar etti ve içimden geldi yaptım dedi. [mavibuton]17 Ekim Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu[/mavibuton] tıklayınız. 

Ayrıca Ergül Hanımın ikinci gün de Fatih Beye hediye getirmesi soru işaretlerine neden olsa da Ergül Hanım benim için özel bir gün hediye etmenin ne sakıncası var diye tepki gösterdi. Başak yine klasiğini gerçekleştirip teftişe çıktı. Emel kahveyi yaptı yapmasına ama böreği yetişrip yetiştiremeyeceği de merak uyandırdı. Üç kayınvalideden tam not alan yarışmacı kendi kaynanasından en düşük puanı aldı.Bakalım Emel bu gün de 10 Ekim Gelinim Mutfakta günün birincisi olup çeyrek altını alan gelin olabilecek mi? Bunun cevabını da hep birlikte izleyip alacağız. Not: Gelinim Mutfakta 10 Ekim Çarşamba Puanları sayfanın en altında verildi. 

Gelinim Mutfakta 10 Ekim Çarşamba puanları şimdiden merak konusu zira bu hafta gelmesine rağmen oldukça iyi puanlar alan Emel bu iki içerisinde aldığı puanlarla Ezg ile yarışmakta. Başak ve Yasemin ise sen yeni gelinsin dedikleri Emel’i kaynanaları etkilemek için çabaladığı yönünde eleştirmeye devam ediyorlar.

Gelinim Mutfakta puan durumu her an değişebilecek durumda. Geçtiğimiz haftalarda bilezikleri alan Başak ve Yasemin bakalım Gelinim Mutfakta 10 Ekim puanları verildikten sonra Gelinim Mutfakta haftalık puanlar kısmında hanesine kaç puan ekleyebilecekler. Bu hafta dört gelin de iddialı ama elbette ki Gelinim Mutfakta bilezikleri alan en çok puanı alan olacak. Gelinim Mutfakta Program kapak resmi10 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları verilmeden önce sizce Emel bu gün de birinci olabilir mi? sizler bu gün Gelinim Mutfakta 10 Ekim günün birincisi kim olsun istersiniz?  Not: Gelinim Mutfakta 10 Ekim Puanları sayfanın en altında verildi.

Gelinim Mutfakta 10 Ekim Günün Birincisi Kim? Çeyrek Altını Kim Aldı? (Çarşamba)

Gelinim Mutfakta 10 Ekim günün birincisi ve çeyrek altını alan gelin kim olduğunu siz değerli okurlarımızla paylaşmadan evvel bir kaç konuya değinip daha sonra Gelinim Mutfakta 10 Ekim Çarşamba puanlarını sizlerle paylaşacağız. Bu gün kaynanalar puanlamayı gerçekleştirdikten sonra Gelinim Mutfakta’ya Hakan Akkaya misafir oldu.

Hakan Akkaya kimdir birkaç cümleyle de olsa sizlerle bu yazımızda paylaşalım istedik. Hakan Akkaya,  Ordulu. Aslında Ankara Bilkent Üniversitesi Mimarlık Bölümünü kazanan Akkaya, moda eğitimi almaya karar verip eğitimini noktalamıştır. Kendi markasını oluşturan Hakan Akkaya’nın Nişantaşında adını sıkça duyarsınız. bugün Ne Giysem yarışmasında jüri üyelerinden biri olan Akkaya moda programlarının da vazgeçilmezi haline gelmiş durumda. Gelinim Mutfakta altınları kim kazandı (Gelinim Mutfakta kim elendi ) Resim 110 Ekim Çarşamba gelinim mutfakta günün birincisi duyurulmadan fatih Ürek stüdyoda bir misafirimiz var diyerek Hakan Akkaya’yı davet etti. Hakan Akkaya’nın moda ve stil danışmanlığı yönü nedeniyle Reyhan Fatih Beyin isteği üzerine bir manken edasıyla sahnede yürüdü. Sosyal medyada bu tavrı eleştiri yağmuruna tutulan Reyhan Hanım kaşları hakkındaki sorusuyla da hem Hakan Akkaya’yı hem de yarışmacıları güldürdü. Günün sonunda Fatih Bey konuğu olan Hakan Akkaya’ya da bir çeyrek altın hediye etti. Not: 10 Ekim Çarşamba gelinim mutfakta toplam puanları sayfanın alt kısmında verildi.

Hakan Akkaya’nın Gelinim Mutfaka’ya konuk olması %100 reytinglerde de Gelinim mutfakta’nın yükselmesine neden olacaktır. Zira Hakan Akkaya ekranların sevilen yüzlerinden ve kesinlikle takipçileri de Gelinim Mutfakta ekranlarında onu gördüğüne sevinecektir. 

Dün gelinine 1 puan verip üzen Reyhan Hanım bakalım 10 Ekim Gelinim Mutfakta puanları kısmında Ezgi’ye kaç puan verecek? Peki Rehyan Hanımla arasında soğuk rüzgarlar esen Hanife Hanım gelini Başak’ı verdiği puanla Gelinim Mutfakta 10 Ekim günün birincisi yapmayı başarır mı yoksa tam tersine en düşük puanı gelinine verip Başak’ı kızdırır mı hep birlikte izleyeceğiz.

Geçelim günün yemeğine. Gelinim Mutfakta 10 Ekim Çarşamba Çeyrek altını alanı ve Çarşamba gününün birincisi kim olacağını belirleyecek olan günün yemeğinin malzemelerine.⇓Çarşamba Puanları hemen alt kısımda⇓ 

Gelinim Mutfakta 10 Ekim Çarşamba Günün Yemeği Zerdeçallı Sebzeli Pilav Malzemeleri

 • İki Buçuk su bardağı basmati pirinci
 • İki tatlı kaşığı zerdeçal
 • İki yüz gram mantar
 • İki yüz gram havuç
 • Yüz gram bezelye
 • İki yemek kaşığı tereyağı
 • üç yemek kaşığı zeytinyağı
 • İki çay kaşığı tuz
 • İki çay kaşığı karabiber
 • Dört su bardağı sıcak su

10 Ekim Çarşamba gelinim mutfakta puanlama sonucunda kaynanalardan toplamda en yüksek puanı alan bir gelin Gelinim Mutfakta 10 Ekim günün birincisi olup çeyrek altının sahibi olabilecek.

Gelinim Mutfakta 10 Ekim Puanları (03/10/2018 Çarşamba)

Kaynana Ergül’ün verdiği Puanlar
Ezgi :  1 puan
Başak :  5 puan
Yasemin :  3 puan
Emel :   2 puan ⇒ Ergül’nin Gelini
*************************

Kaynana Hanife’nin verdiği Puan
Ezgi : 1 puan
Başak 5 puan ⇒ Hanife’nin Gelini
Yasemin : 1 puan
Emel : 3 puan
*************************

“10 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken ### "Gelinim Mutfakta dizicenter" ###
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter 
çıkacaktır.

Kaynana Öznur’un verdiği Puanlar
Ezgi : 3 puan
Başak : 1 puan
Yasemin : 5 puan ⇒ Öznur’un Gelini
Emel : 3 puan
*************************

Kaynana Reyhan’ın verdiği Puanlar
Ezgi :  5 puanReyhan’ın Gelini
Başak : 3 puan
Yasemin : 1 puan
Emel : 2 puan
*************************

Gelinim Mutfakta 10 Ekim Çarşamba Puanlama Sonucu

*************************

10 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi = Başak 
Gelinim Mutfakta 10 Ekim Çeyrek Altını Alan Kim =  Başak

10 Ekim Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu = Ezgi&Yasemin&Emel

*************************

Yukarıda verilen puanlar çerçevesinde gelinler kaynanalardan aldıkları puanların sorgusunu tek tek yaptılar. Bu güne renk katan Hakan Akkaya ise yorumlarıyla sosyal medyada da büyük beğeni aldı. Gelelim toplam puanlara. Ezgi 10 puan, Başak 14 puan, Yasemin 10 puan, Emel 10  puan aldı. Haftalık puan durumu ise alt kısımda verildi. 

Gelinim Mutfakta Puan durumu (8 Ekim – 12 Ekim Haftası) – 10 Ekim Çarşamba

Ezgi’nin Puanları     : 25 + 10 = 35
Başak’ın Puanları    : 22 + 14  = 36
Yasemin’in Puanları : 22 + 10 = 32
Emel’nin Puanları   : 25 + 10 = 35

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

15 Yorum

 1. Basak’in kaynanasi hic adaletli puanlama yapmiyor lutfen biraz adaletli puanlama yapsin ve hanife guzel olan yemeklere kotu puan veriyor gelini yapamadigi halde bile 5 puan veriyor lutfen biraz adalet bu hafta ezginin altinlari almasini istiyoruz

  1. Kim adaletli puan veriyorki emel boregi pisirmedi gun birincisi oldu fatih bey onceden reyhanla ezgiyi koruyordu simdi emelle kaynanasida eklendi hic adil bir yarismadegil bagiran bagirana saygisizlik. Tavan

    1. Ya lütfen şu başa ğı alın programdan biz onu görmek istemiyoruz bune kavgacılık allah yardım etsin eşine ve kaynanasına geldi geleli çırtlak sesi durmak bilmedi yeter artık fatih bey lütfen alın programdan rica ediyoruz

 2. Bugunku yapilan yemekte hanife basaga tuyo verdi oyizden basagi buldu ve basak havuclari az pisirdigi icin hanife kolaylikla buldu

  1. Nasıl bir tüyo verdi (90 saniyelik kısmı kastediyorsun sanırım) ne duydun kaçırmışım

 3. Hanife hanım Başağa devamlı tiyo verdiği için gelinini buluyor ve pişmemiş yemeklere 5 puan veriyor.Dikkat ederseniz 90 saniyelik kısım onların tiyolaşma zamanı.Altınları EZGİNİN almasını istiyoruz.

 4. şu hanife ile başak defolup gitsinler bu programdan.Onların yüzünden programı izlemekten vazgeçtik.Onlar gittikten sonra TEKRAR İZLEYECEĞİZ.

 5. Bu hafta basak gitsin artik cunku cokk saygisiz insanlara cok kotu ornek oluyor hele o ses circir bocegi kaynasi ondan beter ezgi almali bence bilenzikleri basak cok kiskanc biz seyirckler goruyor emelide artik ciltirti ya

 6. gitsin artık başak yeter kendisinden başkasını mükemmel görmüyor.ne başakmış yahu

 7. Ben ne diyim artık. Dilimde tüy bitti. Başak git başak defol başak bilmem,bilemem ne?

 8. Ezgi bir türlu gitmedi eliyolar gene bisekile kaliyor. Bu hafta gidicek insallah basak gene haftanin birincisi olucak ;)

 9. Fatih bey lütfen gitsin başak görmek istemiyoruz sanki yemek yarışması deyil de tartışma programı gibi geldi geleli o çırtlak sesi hiç durmadı allah eşine ve kaynanasına yardım etsin gerçekten bi izliyici olarak onu görmek ve sesini duymak istemiyoruz inanın yarışmanız çok güzel ama başak mahfediyo yarışmayı korkuyorum izleme rekorları düşecek yani

 10. Hanife ve Başak siz Rizeli olamazsınız siz Marstan gelmiş milletin hakkını yiyen iki canavarsınız

 11. tencere kapak ordan defolun sen ezginin kesip attığı tırnağı olamazsın ancak havlarsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu