Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 10 Eylül Cuma Kim Elendi? 3 Gelin Eleme Potasında!

Gelinim Mutfakta 10 Eylül Cuma Kim Elendi? Yağnur dışında diğer üç gelinin eleme potasına düştüğü yeni sezonun dördüncü haftasında 10 Eylül Cuma Puanları sorasında10 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi sorusu cevap bulacak. Yağnur’un bariz puan farkı ile Aslıhan, Yaren ve Büşra eleme potasına düşerken, gözler Bu hafta kim elendi sorusuna çevrildi. İşte bu yazımızda Gelinim Mutfakta yarışmasında bu hafta elenen isim ve puanları alt kısımda açıklanmıştır. 

=> 1 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Son Bölümde Kim Elendi bilgi almak için tıklayınız.

10 Eylül Cuma puanları ve puanlaması yapılmadan önce gelinlerin 6 Eylül ile 10 Eylül arasında (Cuma puanları verilmeden önce) gelinlerin şu ana kadar topladıkları puanlara bakalım. Sonrasında bugün 10 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi sorusunu kesin olarka açıklanacaktır.

=> Gelinim Mutfakta 10 Eylül Cuma Bu Hafta Kim Elendi görebilmek için lütfen tıklayınız.

10 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi - Aslıhan

Yağnur Pazartesi ve Salı günü çok iyi puanlar alırken, Çarşamba günü ufak bir tökezlemenin ardından Perşembe günü aldığı yüksek puanların etkisi ile Yağnur 68 puanla en yakın rakibi ile arasında tam olarka 17 puan fark açmayı başardı. 

Aslıhan geçtiğimiz hafta her ne adar bilezikleri kazansa da bu hafta 51 puanla kendisine ikinci sırada kendisine yer bulsa da eleme potasına düşen yarışmacı işle arasında sadece 3 puan farkın olmasında dolayı Aslıhan kendisini eleme potasında görmek zorunda.

10 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Kim Elendi - Yaren

Yarışmanın yeni sezonunda dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Yaren, hafta başında beri istediği puanlar alamazken, kaynanası Filiz hanımda beş puanları hep Yağnur’a vermesinden dolayı Yağnur rakiplerine ciddi fark çarken, Yaren sadece 50 puan toplayabildi. Yaren şu an üçüncü sırada ve eleme potasında sadece iki puan fark var.

Son sırada yer alan ve bugün eleme potasına düşen Büşra 48 puanla dördüncü sırada yer alsa da ikinci sırada yer alan Aslıhan’ın sadece üç puan gerisinden olduğu için bugün 10 Eylül Cuma bu hafta kim elendi sorusunun cevabı olacak gelin bir hayli merak konusu oldu.

10 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi

6 Eylül tarihinde başlayan yeni sezonun dördüncü, haftasında bilezikler alacak gelin şimdiden kesin olarak belli olurken gözler 10 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi sorusuna cevap olacak gelinin kim olduğuna çevrildi. Dikkatler üç yarışmacının 10 Eylül Cuma günü alacağı puanlara çevrildi.

Gelinim Mutfakta 10 Eylül Cuma Kim Elendi 3 Gelin Eleme Potasında

Büşra her ne kadar Cuma günün eleme potasına düşen yarışmacı olsa da en yakında ki iki rakibi arasında biri ile iki, diğeri ile üç puan olmasında dolayı Büşra’nın yarışmada kalması için büyük bir avantajı elinde tutuyor.

Büşra 10 Eylül bu hafta son puanlamada çok iyi puanlar alması halinde 10 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi sorusuna cevap olarak Aslıhan ya da Yaren’in adı zikredilecek.

Yağnur : 68 + 14 = 82
Yaren: 50 + 15 = 65
Aslıhan: 51 + 13 = 64
Büşra: 48 + 15 = 63

Yukarı da görülüğü üzere yarışmacılar arasında ki puan farkını çok az olmasında dolayı elenen isin son ana kadar belirsizliğini korumaya devam edecek.

Gelinim Mutfakta 10 Eylül Cuma Kim Elendi

Gelinim Mutfakta 10 Eylül Cuma Kim Elendi - Büşra

Haftanın ilk bölüm 6 Eylül Pazartesi günü yarışmaya katılan Büşra her ne kadar geldiği hafta eleme potasına düşse de 10 Eylül Cuma günü rakipleri ile arasında ki puan farkının iki ve üç puan olmasında dolayı Gelinim Mutfakta 10 Eylül Cuma kim elendi sorusunun cevabı son kaynana puanlarını verene kadar netlik kazanmayacak.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. Ufff çok sıkıcı ya.Fatih Ürek’ten sonra sıkıcı, Seda Sayan’da sıkıcı,şimdi iyice sıkıcı olmuş.İllada Fatih Ürek…..

  2. Yağnur ve kaynanası orda olduğu müddetçe gelinim mutfakta izlemiyorum Allah aşkına başka gelin kaynana bulamadınız mı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu