Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 10 Mart Salı Canlı İzle!

Gelinim Mutfakta 10 Mart Salı Canlı izle meselesi hakkında sizleri hem bilgilendirmek hem de nereden ve nasıl izlemeniz konusunda gerekli bilgilendirme yapmak amacı ile bu yazıyı kaleme alıyorum.

10 Mart Gelinim Mutfakta internetten izlemek isteyenlerin karşısına çoğu zaman yasak olmayan bir çok sitenin çıktığını gördük.

=> 10 Mart 2022 Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Bizler yarışma programı ve bu yarışmayı düzenleyen Kanal D’yi desteklemek adına yasal olarak hangi kanallardan, nasıl izlersiniz? Konusunda açıklama yapacağız. 

Bugün yani 10 Mart 2020 tarihinde Kanal d canlı izlemeye çalışan daha doğrusu saat 12:00 ile 16:00 saatleri arasında izlemek isteyenlerin karşına Gelinim Mutfakta yarışması çıkacak. 

Bu hafta 10 Mart 2020 tarihinde best of yarışmasının 4. haftası ile start verdik. Hatice Karabulut’un da gelmesi ile rekabetin boyutu iki kat arttığını, artık yarışmada bilezik almak değil elenmemek daha önemli hale geldi.

=> 11 Mart Gelinim Mutfakta Canlı İzle konusunda bilgi almak için tıklayınız.

İlk gün kayıp yaşayan isim Başak Kuvel oldu. Bugün ise hem verilen puanları hem de yapılan yemekleri canlı olarak izlemek isteyenler için iki yol var.

10 Mart Salı Kanal D Canlı Yayın Alternatifi

Bu başlık altında sadece yasal yollar hakkında bilgi verilecektir. 3. kişi yada site hakkında bilgi bulamazsınız. Bizler 3. şahısların canlı yayın yayınlamasını desteklemiyoruz.

Gelelim aslı meseleye 1.si kanal D’nin kendi internet sitesinden izleyebilirsiniz. Buraya ulaşmak için kanald/canli-yayin .kısmında ilgili kısma ulaşabilirsiniz.10 Mart Salı Gelinim Mutfakta Canlı İzleme görseli

2. alternatif ise Tivibu üyeliği olanlar kendi uygulamasını hem bilgisayardan hem de telefonda açıp, Gelinim Mutfakta canlı olarak izleyebilirsiniz.

Bazı durumlarda kanal D internet sitesine ulaşamadığınız ve Tivibu üyeliği olmayanlar için ise günün özeti ve sonucu mahiyetinde sonuçları öğrenmek için

=> 10 Mart Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

10 Mart  Salı günü canlı yayını kaçıranlar için bugün hangi yemek yapıldı? Malzeme listesi ne diye merak edenler için ise;

=> Gelinim Mutfakta Taş Köftesi tarifi ve malzemeleri için tıklayınız.

Sözlerimi buradan tamamlarken günün fragmanı ile bitirmek istiyorum.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu