Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 11 Mart Çarşamba Canlı İzle!

Gelinim Mutfakta 11 Mart Çarşamba Canlı izle konunda gerekli bilgilendirmeyi yapacağız. Bugün Kanal D canlı izleme konusunda hangi alternatiflerin olduğu konusunda sizlere bilgi vereceğiz.

11 Mart Gelinim Mutfakta internetten nasıl izleyeceği konusunda gerek bilgisi olan gerekse bilgisi olmayanlar için bazı bilgilendirmeler de bulunmak istiyorum. 

=> 12 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Canlı İzle alternatifleri konusunda bilgi almak için tıklayınız.

Son zamanlarda yasal olmayan şekilde TV yayınlarını 3. şahıslar yasal izinleri almadan kendi sitelerinde yayınladıklarını gördüğüm için bu konuyu açma gereksinimi duydum.

Bugün yani 11 Mart 2020 tarihinde Kanal d canlı izlemek isteyenler için sadece iki yasal ve geçerli yolun olduğunu sıra i,le bu yollardan bahsetmek istiyorum. 

11 Mart Çarşamba Kanal D Canlı Yayın Alternatifi

Bu yazımızda 3. şahısların sitelerine yönlendirme yapılmamaktadır. Burada sadece yasal olarak canlı izlenilebilecek yerler hakkında bilgi verilmektedir.

Bugün yarışma programının 478. bölümü ile kanal d ekranlarında gelecek. Başak Kuvel eleme potasında Ezgi, Hatice ve Elif ise hafta finalinde bilezikleri almak için birbirleri ile kıyasıya rekabet halinde. böylesine önemli bir mücadeleyi kaçırmak istemeyen izleyicilerin internetten Gelinim Mutfakta izleyebilmeleri için sadece iki seçenek var. 11 Mart Gelinim Mutfakta Canlı izleme seçenekleri görseli

Bunlardan ilki D’nin kendi internet sitesinden izleyebilirsiniz. Buraya ulaşmak için kanald/canli-yayin .kısmında ilgili kısma ulaşabilirsiniz.

İkin alternatif ise özel ve ücretli üyeliği bulunan Tİvibu sahipleri tarafında kullanılabilen bir yol. Tivibu’nun uygulamasını hem telefonunuza hem de bilgisayarınıza indirip, kanal d canlı yayını rahatlıkla internetten izleyebilirsiniz.

11 Mart  Çarşamba günü canlı yayını kaçıranlar için bugün hangi yemek yapıldı? Malzeme listesi ne diye merak edenler için ise;

=> Gelinim Mutfakta 11 Mart Çarşamba Puanları sonucu kim çeyrek altını kazandığını görebilmek için tıklayınız.

Sözlerimi buradan tamamlarken günün fragmanı ile bitirmek istiyorum.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu