Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 11 Mart Cuma Kim Elendi [Fatma Taşkın]

Gelinim Mutfakta 11 Mart Cuma Kim Elendi? 7 Mart ile 11 Mart 2022 tarihleri arasında, en düşük puanı alarak yarışmadan kim elendi? Bu hafta Gelinim Mutfakta yarışmasından kim gitti? 11 Mart Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi? Haftanın en düşük puanlarını hasret mi adlı? Yoksa Fatma Taşkın mı aldı? İşte merak edilen tüm bu soruların cevapları, alt kısımda sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 1 Nisan Cuma Yarışmadan Kim Gitti öğrenmek için lütfen tıklayınız.

7 Mart 2022 tarihinde, Deniz Terzi yarışmaya dahil olan yeni yarışmacı olurken, Hasret de yarışmada kalıcı olmak için yerini sağlamlaştırmaya devam eden isim oldu. 

=> 25 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi öğrenmek için tıklayınız.

Deniz Terzi, ilk hedefi yarışmada Hasret’i geride bırakmak ve onu bir şekilde eleme potasına atmak isterken, Hasret’in ilk hedefi geçtiğimiz hafta paylaştığı altını bu hafta altı adet olarak almak olarak belirledi. 

=> 18 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Kim Gitti öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 11 Mart Cuma Kim Elendi - Fatma Taşkın
Gelinim Mutfakta 11 Mart Cuma Kim Elendi – Fatma Taşkın Elendi

Hasret kendi kaynanasında aldığı düşük puanlara bir de rakip kaynanaların verdiği düşük puanlarla adım adım eleme potasına sürüklenirken, Fatma Salı günü Yeşim ile günün birinciliği paylaşıp, hedefine doğru ilerlemek için ilk hamlesini yapmayı başardı.

=> 11 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Haftanın Birincisi Kim Oldu öğrenmek için tıklayınız.

Fatma 8 Mart salı günü iyi puanlar alsa da sonradan bu puanları alamadığı için 11 Mart Cuma günü eleme potasına düşen yarışmacı oldu.

Fatma Taşkın 11 Mart Cuma günü her ne kadar eleme potasına düşen yarışmacı olsa da Hasret ile arasında ki puan farkını 4’e kadar düşürmeyi başardığı için Fatma son ana kadar yarışmada kalmak işçin umudunu korumayı başardı.

Hasret ile Fatma’nın arasında Cuma puanlaması öncesinde sadece 4 puan olduğunda dolayı, gelinim mutfakta bu hafta kim elendi sorusunun cevabı son ana kadar belirsizliğini korumaya devam edecektir.

11 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi

7 Mart Pazartesi günü başlayan yarışma programında Deniz haftaya ortalama puanlarla başlarken, Hasret günün birincisi olarak haftaya başladı. Fatma her geçen gün mevcut durumunu toparlamayı başarırken, Hasret ise her geçen gün mevcut konumu8nu kaybeden isim oldu.

11 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi - Fatma Taşkın
11 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi – Fatma Taşkın Elendi

Fatma aldığı puanları toparlamayı başardığını düşünse de Perşembe günü aldığı düşük puanlarla eleme potasına düşen isim oldu. Dolayısı ile Gelinim Mutfakta 11 Mart Cuma kim elendi sorusuna cevap olacak en yakın yarışmacı oldu.

Gelinim Mutfakta 11 Mart Cuma Kim Elendi

Hafta içi yeni bölümleri ile 13:00 da ekranlara gelen yarışma programında, her hafta Pazartesi yeni yarışmacı programa dahil olurken, her hafta Cuma günü de en düşük puanları alan yarışmacı da yarışmadan elenmekte. Bugün 11 Mart Cuma puanları sonucuna göre en düşük puanlarını alan isim gelinim Mutfakta yarışmasında elenecek.

Hafta başında inişli çıkışlı performans gösteren Fatma Taşkın, Perşembe günü aldığı düşük puanlar nedeniyle 11 Mart Cuma eleme potasına düşen yarışmacı oldu.  

Fatma Taşkın Kim
Fatma Taşkın

Fatma her ne kadar eleme potasına düşen isim olsa da hala yarışmada kalma umudunu, Hasret ile arasında ki 4 puan farkına bakarak korumayı başardı.

Fatma yarışmada kalmak istese de Cuma günü aldığı puanlar sonucunda bu hafta Gelinim Mutfakta 11 Mart Cuma Kim Elendi sorusunun cevabı da %100 belli oldu. 

Yeşim: 68 + 17 = 85
Miyase: 64 + 19 = 83
Hasret: 54 + 15 = 69
Fatma: 50 + 14 = 64

Bu hafta Gelinim Mutfakta yarışmasında Deniz Terzi Elendi.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu