Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 11 Mayıs Bilezikleri Kim Kazandı? Kim Birinci Oldu?

Gelinim Mutfakta 11 Mayıs bilezikleri kim kazandı diye merak eden izleyicilerimiz için bu yazımızda Gelinim Mutfakta 11 Mayısta kim birinci oldu sizlerle.

Gelinim Mutfakta 11 Mayıs 2018 Bilezikleri Kim Kazandı?

Kanal D ekranlarının Fatih Ürek sunumuyla ekranlara gelen kaynana ve gelinlerin yarışma programı Gelinim Mutfakta tüm hızıyla devam ediyor. Gelinlerin yemek yapma konusundaki maharetlerini sergiledikleri programda kaynanalar da yapılan her yemeğe puan veriyorlar.

=> 11 Mayıs 2022 Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta programa veda eden Başak’ın yerine yeni bir Başak geldi. Tavırlarıyla ortamda soğuk rüzgarlar estiren Başak, ortamda var olan rekabete bir yenisini daha ekledi. Kayınvalidesine çay götürerek kaynanasını sevindirse de özellikle Gülşah’ı sinirlendiren Başak bu haftanın en çok hakkında konuşulan gelini oldu. Şimdi gelelim hafta içerisinde kim kaç puan aldı sorusuna. 

=> 11 Mayıs 2021 Salı Gelinim Mutfakta Puanları için tıklayınız.

gelinim mutfakta 11 mayıs resmi 1

Haftanın ilk günü yani 7 Mayıs Pazartesi günü alınan puanlar şu şekilde; 

Hatice-Hüsniye: 11 puan
Elif-Çiğdem: 12 puan
Gülşah-Müzeyyen: 12 puan
Başak-Hanife: 11 puan

İkinci gün yani Salı günü puan tablosuna bakacak olursak;

Hatice-Hüsniye: 13 puan
Elif-Çiğdem: 12 puan
Gülşah-Müzeyyen: 6 puan
Başak-Hanife: 14 puan

Çarşamba günü yapılması istenen yemek kuru dolması idi. Gelinler ummalı bir şekilde hem yemeklerini hem de sunumlarını beğendirmeye çabaladı. Sonuçlar ise şu şekilde;

Hatice-Hüsniye: 13 puan
Elif-Çiğdem: 16 puan
Gülşah-Müzeyyen: 9 puan
Başak-Hanife: 4 puan

Perşembe günü ise gelinler yemeği yapmak için çabaladılar. Gelinlere verilen 50 dakika içerisinde günün menüsü olan Yuvalama Çorbası hazırlandı. 

Hatice-Hüsniye: 6 puan
Elif-Çiğdem: 13  puan
Gülşah-Müzeyyen: 10 puan
Başak-Hanife:15  puan

Cuma gününe geçmeden evvel yarışmacıların toplam şimdiye kadar aldıkları punlarlar sıra ile Hatice-Hüsniye total puanı: 43 puan, Elif-Çiğdem total puanı: 53 puan, Gülşah-Müzeyyen total puanı: 37 puan, Başak-Hanife total puanı: 44 puan aldı şimdi zirvede  Elif-Çiğdem total puanı: 53 puanla bileziklere en yakın ekip olarak gözükürken, Gülşah-Müzeyyen total puanı: 37 puanla elenmeye ve Gelinim Mutfakta yarışmasına veda eden takım olacak.

Cuma günü dikkatleri çeken konusu Gülşah, Hüsniye hanımın yemek yapmayı bilmediğini söylemesi günün en önemli konusu oldu. Cuma günü gelin kaynanaların aldığı puanlar altta verilmiştir. 

Hatice-Hüsniye: 10 puan   
Elif-Çiğdem: 14  puan
Gülşah-Müzeyyen: 11 puan  elendi
Başak-Hanife: 10  puan

Haftanın en çok puanı alıp altınların sahibi olan çift:  olurken  En düşük puanı (48) alan Gülşah elendi Gelinim Mutfakta ya veda etti.

Haftanın sonunda gelinleri bir telaş aldı. Günün yemeğini yapan gelinler arasında yine gerginlik bitmedi. Karadenizli gelin Başak bu hafta dahil olmasına rağmen oldukça iddialıdır ve yüksek puan almak içinde elinden geleni yapar. Gülşah ve Başak gitme ihtimali görünen gelinlerden ancak bu tabloyu değiştirecek olan Cuma günü yarışmacıların alacağı puanlar. Bakalım haftanın sonunda Hatice mi, Elif mi, Gülşah mı, Başak mı birinci olup 10 00 TL değerindeki beş bileziğin sahibi olacak? Hüsniye, Çiğdem, Müzeyyen, Hanife Hanımlar acaba kime kaç puan verip haftanın birinci ödülüne kimi layık görecekler? Bütün bu soruların cevaplarını 11 Mayıs Cuma günü 12:45’te yayınlanacak olan Gelinim Mutfakta ile öğreneceğiz.

Gelinim Mutfakta 11 Mayıs Kim Birinci Oldu?

Hafta içi her gün 12:45’te ekranlara gelen Gelinim Mutfakta haftanın birincisi şu an için netlik kazanmadı. Belli olduğunda yazımız güncellenecektir. 48 puan alarak gelinim mutfakta ya veda ederken altınların sahibi Elif oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu