Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 11 Şubat Cuma Kim Elendi? [Hülya Düzovalı]

Gelinim Mutfakta 11 Şubat Cuma Kim Elendi? 7 Şubat ile 11 Şubat haftasında hangi yarışmacı elendi? Bu hafta gelinim Mutfakta yarışmasında eleme var mı? 11 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi?  İşte cevabı...

=> 4 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Kim Elendi öğrenmek için tıklayınız.

7 Şubat 2022 tarihinde, başlayan yarışma programımda bu hafta Damla ve Yasemin’in yerine gelen yarışmacılardan birisi, bugün yarışmaya veda edecek.

=> Gelinim Mutfakta 25 Şubat 2022 Cuma Kim Elendi öğrenmek için tıklayınız.

7 Şubat Pazartesi günü başlayan yarışma pragmamın da hafta finalinde Damla ve Yasemin’in hastalık sebebi ile ayrılışmasından sonra Cuma günü Hülya ve Deniz yarışmaya dahil oldu.

=> 11 Şubat 2022 Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı öğrenmek için tıklayınız.

Hülya ve Deniz geçtiğimiz hafta finalinde elemeye tabi olmadılar. bu hafta elemeye tabi olan Deniz ve hülya ikilisinden Hülya bu hafta eleme potasına düşen isim oldu. Bu yazımızda gelinim mutfakta bu hafta kim elendi sorusunun cevabı yer almakta.

11 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi

4 Şubat Cuma günü yarışmaya dahil olan Hülya Düzovalı, 10 Şubat Perşembe günü verilen puanlar sonucunda 11 Şubat Cuma günü eleme potasına düşen isim oldu.

11 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi - Hülya Düzovalı

Geçtiğimiz hafta finalinde Gelinim Mutfakta 12 Aralık Cuma kim elendi sorusunun cevabı oldukça merak edildi. Hülya elenmemek için elinden ki son kozu oynayacak.

Gelinim Mutfakta 11 Şubat Cuma Kim Elendi

Bu hafta yarışmaya yeni isimler dahil olmadı. Cuma günü eleme olmadığı için bu hafta yeni yarışmacı gelmeden yarışmaya başladı. Hülya geçtiğimiz hafta finalinde çok iyi puanlar almasına rağmen, 7-11 Şubat haftasında istediği puanları alamadı.

Gelinim Mutfakta 11 Şubat Cuma Kim Elendi - Hülya Düzovalı

Kısaca bu hafta Gelinim Mutfakta 11 Şubat Cuma Kim Elendi sorusunun cevabı boş kalacak.

Yeşim: 58 + 10 = 68
Miyase: 67 + 20 = 87
Hülya: 42 + 14 = 56
Deniz: 63 + 14 = 77

Bu hafta Gelinim Mutfakta yarışmasında  Hülya Düzovalı %100 elendi yok.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu