Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 12 Kasım Cuma Kim Elendi? [Eda Kök]

Gelinim Mutfakta 12 Kasım Cuma Kim Elendi? Eda Kök mu elendi? Yoksa Yaren mi elendi? 8 Kasım 2021 tarihinde başlayan yarışma programında, 12 Kasım Cuma puanları verildi! Bu puanlar sonucunda 12 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi? Sorusunun cevabı,  %100 belli oldu! Detaylar haberimizin içerisinde sizleri bekliyor. 

=> 3 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Kim Elendi Sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Haftanın birinci bölümü 8 Kasım 2021 Pazartesi günü 796 bölüm ile ekrana geldi. Bu hafta sunucu olarak Mehmet Ali Erbil’in yerine, Nursel Ergin yarışmanın sunucu koltuğunda yer alan isim olurken, yarışmaya 2.7 milyon Tiktok takipçisi bulunan Eda Kök dahil oldu. 

=> Gelinim Mutfakta 19 Kasım Cuma Bu Hafta Kim Elendi hakkında bilgi sahibi olabilmek için tıklayınız.

Hafta başında “Ben Yaren’i elemeye geldim” diyerek tüm dikkatleri üzerine çeken Eda, geldiği haftanın ilk bölümünde Yaren ile birlikte günün birincisi olması, bir anda dikkatlerine üzerine çekti.

=> 12 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Haftanın Birincisi ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 12 Kasım Cuma Kim Elendi - Eda Kök Elendi
Gelinim Mutfakta 12 Kasım Cuma Kim Elendi – Yarışmacı Eda Kök Elendi

Eda’nın bu başarısı ile eski yarışımalar arasında panik havası artarken, Yeşim bu durumu kendi lehine çevirmek için Eda’yı kendi tarafına çekip, Eda, Yeşim ve Aslıhan bir olup, Yaren’i elemek için el ele verdiler.

Üç yarışmacının anlaşmasından dolayı, 12 Kasım Cuma puanlaması öncesinde yarışmacıların puanları birbirlerine çok yakın. Bundan dolayı,  bugün Gelinim Mutfakta 12 Kasım Cuma Kim Elendi sorusun cevabı, son kaynananın vereceği puanlar sonucunda netlik kazanacak.

Perşembe günü verilen puanlarla Eda Kök 52 puan toplayabildi. En yakın rakibi ile 6 puan fark olmasından dolayı, 12 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi sorusunun cevabı da son kaynananın vereceği puanlarla %100 belli olacak.

12 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi

8 Kasım 2021 tarihinde başlayan yarışma programında bu hafta yeni gelen Eda Kök, Perşembe günü verilen puanlama ile eleme potasına düşen isim oldu. Yeni gelen yarışmacı Perşembe puanlaması ile eleme potasına düşmesi halinde, %96,7’lik oranla elenmekte. Eda Kök’ün şansı, en yakın rakibi ile arasında sadece ama sadece 6 puan farkın olması nedeniyle, Eda’nın halen yarışmada kalmak için elinde bir imkanı olduğu görülüyor. 

12 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi - Eda Kök Elendi
12 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi – Yarışmacı Eda Kök Elendi

Eda oldukça hırslı başladığı yarışma programında kendi kaynanasının veremediği beşler yüzünden, adım adım eleme potasına düştü. 12 Kasım Cuma günü de kendi kaynanasından aldığı “1 Puan” nedeniyle, bugün Gelinim Mutfakta 12 Kasım Cuma kim elendi sorusunun cevabı olan yarışmacının kendisinin olacağını hissetti.

Gelinim Mutfakta 12 Kasım Cuma Kim Elendi

12 Kasım 2021 Cuma günü haftanın final bölümü ile ekranlara gelen programda, bir yarışmacı beş bileziği kazanırken, bir gelin de yarışmadan elenecek.

12 Kasım Cuma puanlaması sırasında yarışmacıların aldıkları puanlar;

Yaren: 60 + 19 = 79
Aslıhan: 58 + 13 = 71
Yeşim: 60 + 12 (-2) = 70
Eda: 52 + 14 = 66

Yukarıda yarışmacıların Cuma günü aldıkları puanlar ile Perşembe günü elde ettikleri puanlar bir arada verilmiştir. Yukarıda yer alan bir sunucu ve üç kaynananın verdiği puanlara bakıldığında; Eda 61 puan da kaldığı, en yakın rakibi ile arasında ki puan farkı da 8 puana çıkmasından dolayı, Gelinim Mutfakta 12 Kasım Cuma kim elendi sorusunun cevabı da %100 belli oldu.

Eda Kök Hakkında Bilgi Sahibi Olmak İçin Alttaki Resme Tıklayınız

Gelinim Mutfakta Eda Kök
Gelinim Mutfakta Eda Kök

8-12 Kasım haftasında Gelinim Mutfakta yarışmasından bu hafta elenen yarışmacı adı Eda Kök Karabuğday oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

8 Yorum

  1. kaçınılmaz son yeni gelen gitti şaşırdıkmı hayır pazartesi kurban kim olacak merakla bekliyoruz çeşmenin başını filiz ve nuray tutmuş yeni gelene vede yeşime bir damla su verirmi sonu belli olan türk filmi gibi yarışma git gide heyacanını kaybediyor finale doğru gidiyor bu yarışmada her şey var ama bir tek adalet yok dürüstlük yok artık kabak tadı veriyor

  2. Finale gitmiyor program siz dogru soylemiyorsunuz 5 sezon olur soylim size sadece final e gidiyor lapina. İnanmiyorum bu program seneyede devam edecek final yapmayacak soylim dediim

    1. ALİ SEN HER HAFTA AYNI KİŞİLERİ SEYRETMEKTEN ZEVK ALIYORMUSUN AYNI TAS AYNI HAMAM BIKKINLK VERMİYOMU FİLİZ REZİLİNİ NURAY KEPAZESNİ BEYHAN SOYTARISINI SEVİYORMUSUN SEVİYORSAN DEVAM ET GÖZLERİNİ KAPATAN YOK BEN AYNI FİLMİ TEKRAR TEKRAR SEYRETMEYİ SEVMİYORUM SADECE DİZİCENTERDEN SONUÇLARA BAKIYORUM AMA DEĞİŞEN BİR ŞEY YOK BAKANLARADA SAYGI DUYARIM SONUÇTA HERKESİN KENDİ TERCİHİDİR BU YAZDIKLARIM SADECE BENİM GÖRÜŞÜM

    1. Kanal sabit bir sunucuda anlaşmak istiyor. En son Mehmet Ali Erbil ile 3 aylık sözleşme imzaladılar. Lakin basında çıkan haberler sanırım Mehmet Ali Erbil’in ayağını kaydırdı. Şu an kalıcı bir isim aranıyor. Nursel Ergin devam edeceğinin sinyalini verdi. Umarım devam etmez. Çok monoton sunuyor.

  3. Evet ben seyrediyorum tabiki gelinim mutfakta dan sikilmadim hic yani ben cunku seviyorum programi neden sikilcam ki yani sikilmiyorum ben izlemeye devam edecem programi cok guzel bir program gelinim mutfakta hosuma gidiyor program bakmaya devam edecem tabiki Kanal D benim sevdigim kanal ben sadece Kanal d yi izliyorum baska kanal izlemiyorum ben

    1. ali sana 2 şey sorucam ister cevap istersen verme ama doğru söyle 1ci sorum sen kaç yaşındasın 2 cisi türkiyedemi yaşıyorsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu