Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 12 Mart Cuma Kim Elendi? Aysun Mu Elendi? Yoksa Zeynep Mi Elendi?

12 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi? Bu Hafta Yarışmaya Kimin Veda Ettiği Belli oldu!

Gelinim Mutfakta 12 Mart Cuma Kim Elendi? Bu hafta kim elendi? Eleme potasına düşen Aysun ve Zeynep ikilisinden herhangi biri 12 Mart Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi sorusuna cevap olacak isim olacak.

=> Gelinim Mutfakta 26 Mart 2021 Cuma Bu Hafta Kim Elendi öğrenmek için tıklayınız.

Bu hafta 8 Mart 2021 tarihinde başlayan sevilen ve bir o kadar ilgi ile izlenen yarışma programında olmaması gereken bir sonuç şile karşı karışa kalındı. Zira en güçlü iki yarışmacı Zeynep Kalyon Gökçe ile Aysun Kuşatan ikisi birden eleme potasına düştü.

=> 19 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi? Görmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 12 Mart Cuma Kim elendi Aysun & Zeynep

Seda Sayan daha haftanın başında cuma fragmanı verip Aysun ve Zeynep 8-12 Mart 2021 tarihinde en düşük puanı alan iki gelini oldu. Zeynep daha önce eleme yaşadığı için Aysun için eleme potasında hem de en güçlü rakibi ile birlikte düşmesinden dolayı Aysun’un sevenleri Gelinim Mutfakta Aysun elendi mi? Sorularını sosyal medyada sorgulamaya başladılar.

12 Mart cuma günü hangi gelin elendiğine geçmeden önce bu hafta eleme potasına hem Zeynep hem de Aysun 54 puanla eleme potasına birlikte düştüler.

Gelinim Mutfakta 12 Mart Cuma Kim Elendi

Bu hafta hem Zeynep2in hem de Aysun Kuşatan’ın eleme potasına düşünesinde dolayı Gelinim Mutfakta12 Mart Cuma kim elendi sorusunun cevabı belki de bu hafta en çok merak edilen soru oldu.

12 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi Aysun mu Elendi

Aysun ile Zeynep’in elenme ihtimali normal şartlar da %50 olsa da Zeynep Aysun’a göre daha torpilli biri oldu çok açık. Zira geçtiğimiz hafta katakulli ile eleneme potasında kurtulan ve bu sezon yarışmaya ikinci defa katılan gelin olarka bir tek kendisi olmasında dolayı bu hafta Gelinim Mutfakta 12 Mart Cuma kim elendi sorusunun cevabı %60 oranında Aysun olması beklenirken %40 oranında Zeynep olacak. Elbette bu oranlar dışarında görülen olayları değerlendirdiğinde ortaya çıkan sonuçlardır.

Gelinim Mutfakta 12 Mart Cuma Kim elendi Zeynep mi elendi

Bu hafta 12 Mart Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi sorusunun cevabı 12 Mart Puanlaması sonrasında netlik kazanacak. cuma puanlamasına Aysun ve Zeynep’in kaç puan ile girdiğini ve nasıl puanlar aldığı ise alt kısımda verildi.

*************************

Zeynep : 54 + 10 = 64
Aysun : 54 + 14 = 68
Ayten: 65 + 13 = 78
Dudu: 69 + 20 = 89

*************************

Bu puanlara göre Gelinim Mutfakta 12 Mart Cuma Kim Elendi sorusunun cevabı ZEYNEP OLDU.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

  1. Zeynepi sonunda elediniz. Adresinizi gönderin kına yollayayım. Seda hanımda Aysuna 4 Zeynep’e 1 puan vererek tarafını belli etti. Güvenilirliğini ve seyircilerini kaybetti.

  2. FİlİZİM Teşekkürler 🙏 Ayy inanmıyorum Zeynep gittimi şimdi Ben
    Aysun gidecek sanmıştım TV’den canlı bakamadım Burası ne güzel Dizicenter ❤️ Haberim şimdi oldu Hastalık işte Rabbim 🤲
    Kimseye nasip etmesin çok kötüydüm Çok şükür 🤲 Allah’ın sevgili kuluymuşum yardım etti bana Zeynep iyi yemek yapsada
    Ama son zamanlar hareketlerini beğenmiyordum gitmesine üzülmedim Duduya Bravo 18 yaşi var Gelinlere meydan okudu 👏 Aysunda sıra şimdi bakalım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu