Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 12 Mart Perşembe Canlı İzle!

Gelinim Mutfakta 12 Mart Perşembe Canlı izle konunda yaşanan aksaklıları gidermek ve kanal d canlı yayını izleme alternatifleri konusunda sizleri bilgilendirmek adına bu yazıyı kaleme alıyoruz.

12 Mart Gelinim Mutfakta internetten izlemek istediğimiz de karşımıza yasal olmayan 3. şahıslara ait web siteleri karşımıza çıkıyor. Bir çoğu telif bildirimi alsa da her geçen gün bir yeni türediği için bu konuda sizleri bilgilendirmek istedim.

=> 16 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Canlı İzle konusunda bilgi almak için tıklayınız.

Bu yazımızda 3. şahısların sitesine asla yönledirme yoktur. Sadece yasal ve geçerli web siteleri adres gösterilecektir.

Bugün TV ortamında gelinim mutfakta yarışmasını izlemek isteyen ama bir sebepten ötürü TV ortamında izlemeyenler hemen internetten gelinim mutfakta izle dediklerinde, ya eski bölümlerin kayıtları yada yeni türemiş yasal olamayan 3. şahıs siteleri çıkmakta.

Bugün yani 12 Mart 2020 tarihinde Kanal d canlı izlemek isteyenler için sadece iki yasal ve geçerli yol var. Hemen alt kısımda bu yolları ve adreslerini paylaşacağız.

12 Mart Perşembe Kanal D Canlı Yayın Alternatifi

Bugün yani 12 Mart Perşembe günü Kanal D ekranlarında 13:00 da yeni bölümü ile gelen ve 16:00 kadar sürecek olan yarışma programını canlı olarak izlemek isteyenler için geçerli iki yol sırası ile verilmiştir. 12 Mart 2020 Perşembe Gelinim Mutfakta Canlı İzle görseli

Bunlardan birincisi ve ilk bakmamız gereken yer tabiki kanalın kendi internet sitesidir. Buraya ulaşmak için kanald/canli-yayin kısmından ulaşıp canlı orakla Kanal D’yi izleyebilirsiniz. 

İkinci alternatif ise ücretli olandır. Ücretli olan kısım ise Tivibu üyeliği bulunanlar telefonlarına ve bilgisayarlarına yükledikleri bir program ve kulacı bilgilerin girip rahatlıkla yayını yasal yollarla izleyebilirsiniz.

12 Mart  Perşembe günü canlı yayını kaçıranlar için bugün gelinler kaç puan aldığını görmek için;

=> Gelinim Mutfakta 12 Mart Perşembe Puanları sonucu kim birinci olduğunu ve kim çeyrek altını kazandığını görebilmek için tıklayınız.

Bunun dışında bir çoğumuz evde gelinlerin hangi yemeği hangi malzeme ile yaptığını merak ediyor ve o tarifi almak evde denemeye çalışıyoruz. Bu yayını kaçıranlar için ben gerekli notlarımı aldım. Gelinlerin bugün yaptığı günün yemeği ve malzeme listesini görmek için;

=> Gelinim Mutfakta Revan Pilavı malzeme listesi ve videolu tarifi için tıklayınız.

Sözlerimi buradan tamamlarken günün fragmanı ile bitirmek istiyorum.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu