Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 12 Nisan Cuma Bilezikleri Kim Aldı? Bu Hafta Kim Elendi? 12 Nisan Puanları İle Son Puan Durumu

12 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri kim kazandı? Aslında bu sorunun cevabını son bölümde yapılan puanlama ile cevaplanmış olduğunu düşünüyorum. Aslı merak edilen Bu hafta kim elendi sorusu daha fazla merak edilecek desem o da pek inandırıcı olmayacak. Çünkü son puanlamada Ezgi aradaki farkı açtı. 12 Nisan Cuma Puanları sonrasında bu tablo değişim göstermeyecek. Not: 12 Nisan Cuma Puan Durumu yazının sonunda verdik.

=> Gelinim Mutfakta 12 Nisan 2022 Salı Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Haftalık toplam puanlar bize her zaman bir resim gösterdiğini unutmayın. Yukarıdaki söylediğim ve %100 oranında olmasını düşündüğüm olayın arkasında son bölümde verilen ve haftalık puanlara göre konuşuyorum. Kafamdan tahmin ettiğim durumlar değil. 

==> 3 Mayıs Cuma [pembebuton]Gelinim Mutfakta Bu Hafta Kim kazandı[/pembebuton] ve kaç puanla birinci olduğunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Bu hafta Beyza kendisine verilen şansı hiç de iyi kullanamadı ve hep dipleri gördü diyebiliriz. Zaten ilk haftadan itibaren kaynanası ile milyonların önünde tartışan Beyza yarışmada devam edip bilezik almak istese de hata kabul etmeyen yapısı nedeni ile Nazlı hanım yarışmadan ayrılma düşüncesi olduğunu anlamıştık. Bakalım Cuma puanları sonrasında gün, 12 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi? sorusunun cevabı Beyza olacak mı? hep birlikte göreceğiz. Gelinim Mutfakta kim Elendi- kim gitti resmi

Gelinim Mutfakta Son bölüm de kaynanaların verdiği puanları da içine kattığımız da bu haftanın yıldızı Besime ile Sevim hanım oldu. Kendi gelinin hiç bulamayan Nazlı hanım da maalesef bu haftanın sonuncusu oldu. Bakalım, Nazlı’nın bu düşük performansı bu gün kim elendi sorusunun cevabı kendi gelini olacak mı? Ben bu sorunun cevabını puanlama başlamadan önce vereceğim. Bu arada [pembebuton]19 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Alan[/pembebuton] kim olduğunu görebilmek için tıklayınız.

Yaklaşık 3 haftadır hep zirveye oynayan Gülcan, Güngör’ün gelmesi ile artık bir adım geriye düştüğünü, Ezgi ise puanlamada kaybolduğunu söyleyebilirim. Bu durum elbette kalıcı değil. Kaynanalar Güngör’ün eşlinin lezzetini öğrendikçe tıpkı Ezgi gibi gerileyecek. Güngör bu hafta %100 yemeklerine odaklanıp, Gelinim mutfakta puanlama da çok iyi puanlar elde etti. Bana göre Çarşamba puanlamasından sonra Güngör bilezikleri %100 kazanmıştı. [mavibuton]26 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bu hafta Kim Kazandı[/mavibuton] sorusununu cevabı için tıklayınız.

Bu gün Cuma puanlaması sonrasında Güngör 5 bilezik sahibi mi olacak yoksa Gülcan altın listesinde 2. sıraya yükselecek mi? Hepsini puanlama kısmından sonra göreceğiz. Tabi bu siteye gelen okurlarımızı o kadar bekletmek istemiyorum. Puanlama başlamadan önce tüm sonuçları tek tek açıklayacağız. Sadece belirsizliğini 12 Nisan Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu? Sorusu olacaktır. Onu da kaynanaların vereceği puanlar sonucunda ortaya koyacağız. Gelinim Mutfakta bilezikleri Kim Aldı resmi

Gelinler elenmemek için yada bilezikleri kazanmak için en iyi şansı Perşembe günüdür. Cuma günü kolay kolay sıralama değişmiyor. Şu na bilezik için aradaki farkın 9 puan olduğunu, eleme potasındaki ile en yakınındaki Ezgi ile arasındaki farkın 8 puan olduğunu görüyoruz. cuma günü tatlı yapıldığı için genede kaynanalar kendi gelinlerin tabaklarını buldukları için, kolay kolay sıralama değişmiyor. Not: Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Tablosu bu yazının son kısmında verildi.

Yukarıda anlattığım sebeplerden dolayı Gelinim Mutfakta 12 Nisan Cuma bilezikleri kim kazandı? sorusunun cevabı ile bu gün kim elendi? Hangi gelin yarışmaya veda etti? sorusunun cevabı aslında Perşembe günü verildiğini gözlemliyoruz. bu gün sona erdiğinde sıralamayı Perşembe günü ile karşılaştırma yaptığımızda ne demek istediğimi anlayacaksınız. Not: Gelinim Mutfakta 12 Nisan Cuma puanları yazının en son kısmında verildi.

Gelinim Mutfakta 12 Nisan Bilezikleri Kim Kazandı? Kim Elendi?

Geçtiğimiz hafta finalinde ünlü konuk olmadığını ama bu hafta olma ihtimali yüksek olduğunu düşünmüştük. Lakin fragmana baktığımızda sadece bir haftalık final olduğunu görüyoruz. Bu durumun en büyük nedeni hem sonucun büyük oranda belli olması hem de reytinglerde yaşanan düşüş sebep olduğunu görüyoruz. Bugün Bilezikleri Kim Kazandı sorusunun son puanlamaya göre belli olması nedeni ile izleyiciler de merak etmiyor. Bu da reytinglere yansıyor. Not: Gelinim Mutfakta toplam puanlar yazının son kısmında verildi.Gelinim Mutfakta bilezikleri kim adlı resim 2

12 Nisan Cuma Gelinim mutfakta puan durumu son haline baktığımda bu hafta yarışmaya başlayan Güngör 61 puanla zirvede yer aldı. İkinci sırada ise Gülcan’ın 52 puanla matematiksel açıdan bilezik yarışında hala kazanma ihtimali olsa da güncel hayatımızda kazanması neredeyse imkansız olduğunu söyleyebiliriz. Üçüncü sırada 40 puanla Ezgi yer alırken 8 puan gerisinde ve eleme potasında Beyza’yı görüyoruz. Bakalım Beyza eleme potasında girdiği Cuma günü 12 Nisan Cuma kim elendi? sorusunun cevabı olup olmayacağını hep birlikte göreceğiz.

12 Nisan gelinim mutfakta puanlar henüz verilmedi. Lakin Birinci ile sonuncuya yakın olan gelinler arasındaki farkın çok olması sonucu da büyük oranda ortaya çıkartması nedeni ile bu gün en çok merak edilecek olan 12 nisan çeyrek altını kim kazandı sorusu olacaktır. Not: Bu gün yani 12 Nisan Kim elendi sorusunun cevabı yazının sonunda verdik.12 Nisan Gelinim Mutfakta bilezikleri alan Güngör resmi

Gelinim Mutfakta 12 Nisan Cuma günün birincisi kim oldu? Sorusunu kaynanalar verecek ama öncesinde gelinler günün yemeğini yapması gerekecek. Acaba bu gün gelinler hangi tatlıyı yapacak diye merak etmeyin. Ben birazdan hem ismini hem de malzeme listesini tek tek vereceğim.

Kaynanalar sunum aşamasında her gelin için tek tek puan verirken Haftalık puanları da adım adım netleştirecekler. Bildiğiniz üzere İlk üç kaynana puanlama yaptıktan sonra hafta içinde neler olduğunu tek tek irdelemek için son kaynananın puanlamasını sona bırakıyorlar. Biz bu vakte kalmadan ve henüz Gelinim mutfakta 12 Nisan Cuma toplam puan durumu netleşmeden sonuçları açıklayacağız. Sözlerimi daha fazla uzatmadan bu gün gelinlerin yapacağı tatlının adını açıklamak istiyorum.

Gelinim Mutfakta 12 Nisan Çikolata Soslu Yoğurt Tatlısı Malzemeleri

Hamuru İçin;

Gelinim Mutfakta 12 Nisan Günün Tatlısı Çikolota soslu Yoğurt Tatlısı Malzemeleri

 • 3 yumurta
 • 1,5 su bardağı toz şeker
 • 2 su bardağı yoğurt
 • 1 paket vanilya
 • 2 paket kabartma tozu
 • 3 su bardağı irmik
 • 1 5 kaşık has tere yağ (eritilmiş)

Şerbeti İçin;

12 Nisan 2019 Gelinim Mutfakta Günün Tatlısı Çikolota soslu Yoğurt Tatlısı Malzemeleri

 • 3 damla limon suyu
 • 3 su bardağı toz şeker
 • 3 su bardağı su

Üzerine;

 • Antep Fıstığı 
 • Hazır çikolata sosu

Fatih bey bu tatlı için gelinlerimize 50 dakika süre verdi. Gelinlerde bu haftanın son gününde ellerinden geleni yaptılar ve Fatih Ürek’in verdiği süre içinde yapımını tamamladılar.

Gelinim Mutfakta 12 Nisan Puanları (12/04/2019 Cuma)

*************************
12 Nisan 2019 Gelinim Mutfakta Puanları verildiği an Fatih Ürek*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 2
Gülcan=> Besime’nin Gelini 5
Beyza : 3
Güngör : 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 5
Gülcan : 3
Beyza : 1
Güngör : 4

*************************
” 12 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nazlı‘nın verdiği Puanlar

Ezgi : 4
Gülcan : 3
Beyza  : => Nazlı’nın Gelini 5
Güngör : 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Sevim‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 5
Gülcan : 1
Beyza : 2
Güngör : => Sevim’in Gelin 4

*************************

Gelinlerin 12 Nisan 2019 Cuma Toplam Puanları

Ezgi 2 5 4 5 16
Gülcan 5 3 3 1 12
Beyza 3 1 5 2 11
Güngör 1 4 1 4 10

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (8 Nisan – 12 Nisan Haftası) – Cuma

Ezgi        : 40 + 16 = 56
Gülcan   : 52 + 12 = 64
Beyza    : 32 + 11 = 43
Güngör  : 61 + 10 = 71

Haftanın birincilerini ve kimin eleneceğini önceden instagram adresimizden öğrenebilirsiniz. İnstagram adresimiz “dizicenter_net” profil sayfamızdır. Gelecek hafta bilgilerini hafta başında aktarmaya çalışacağım.

Gelinim Mutfakta 12 Nisan Cuma Puanlama Sonuçları

*************************
12 Nisan Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

12 Nisan Cuma Güngör Bilezikleri Alırken Resmi
⇒ GÜNGÖR

12 Nisan 2019 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ BEYZA

12 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ezgi
Gelinim Mutfakta 12 Nisan Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ezgi
12 Nisan Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒güngör
*************************

Gelinim Mutfakta 12 Nisan Cuma Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu