Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 12 Şubat Cuma Kim Elendi? Damla Mı Elendi?

12 Şubat Cuma Gelnim Mutfakta kim elendi? Yarışmadan kim ayrıldığı belli oldu

Gelinim Mutfakta 12 Şubat Cuma Kim Elendi bu hafta yarışmaya hangi gelin veda etti? Damla mı elendi? Yoksa Ayten mi elendi? 12 Şubat Cuma gelinim mutfakta kim elendi sorusunun cevabı kesin olarka netlik kazandı!

=> Gelinim Mutfakta 26 Mart Cuma Kim Elendi öğrenmek için tıklayınız.

8 Şubat tarihinde başlayan yarışma programında Damla Dalgakıran yarışmaya dahil olan yeni gelin oldu. Damla haftabaşı9nda beri inişli çıkışlı bir performans gösterirken Damla’nın bir numaralı rakibi Azerbaycanlı Ayten de tıpkı Damla gibi bir iyi bir kötü puan aldı.

=> Gelinim Mutfakta 12 Şubat Bilezikleri kim aldı öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 12 Şubat bu hafta kim elendi resmi

Hafta finalinde Damla 51 puanla eleme potasına düşen isim olurken Ayten de 52 puanla eleme potasının sadece bir puan yukarı da yer alabildi. Dolayısı ile hem Damla hem de Ayten elenmemek için 12 Şubat Cuma puanlamasında yarışacak.

Gelinim Mutfakta 12 Şubat Cuma Kim Elendi

Bu hafta yaraşmaya dahil olan Damla 12 Şubat Cuma günü 51 puanla eleme potasına düşerken en yakın rakibi Ayten ise 52 puanla hemen Ayten’in bir puan yukarısında yer aldı. Damla bu hafta yarışmaya katılan yeni gelin olduğu için daha önce yeni gelen gelinlerin eleme potasına düştükten sonra oradan elenme ihtimali %98,3’lük bir oranda elenmesi bekleniyor.

Gelinim Mutfakta 12 Şubat Cuma Kim Elendi (Damla Dalgakıran) Resmi

Cuma günü puanlamasında ilk puanları Seda Sayan verdi. Seda Sayan 4 puanı Ayten’e verirken bir puanı Damla’ya verdi. Sonrasında ikinci kaynana olarak Yasemin kaynana beş puanı Ayten alırken, bir puan yine Damla’ya gitti.

Final puanlamasında üçüncü olarka puan veren kaynana Nurten oldu. Nurten kaynana Damla’ya 4 puan verirken, Ayten Nurten kaynanadan bir aldı. Seda Sayan da dahil olmak üzere ilk üç puanlamada Ayten ile Damla arasında ki 1 puan fark beş puana çıktı.

12 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi resmi

Damla Cuma günü final puanlamasında her gelen kaynanadan düşük puanlar almasında dolayı bu hafta Gelinim Mutfakta 12 Şubat Cuma kim elendi sorusunun cevabı da netlik kazanmış oldu.

Bu hafta 12 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi sorusunun cevabı hafta başında beri toplam 63 puan alan Damla Dalgakıran oldu. Gelinim Mutfakta Damla Dalgakıran kim olduğunu öğrenmek için tıklayınız.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu