Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 14 Aralık Pazartesi Fragmanı yayınlandı

14 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta yarışmasının fragmanı yayınlandı

Gelinim Mutfakta 14 Aralık Pazartesi Fragmanı geçtiğimiz saatlerde yayınlandı. Bu hafta yine yeni isimlerle yola devam edecek olan yarışma programında Seher ve gelinin Hülya programa dahil oldu.

Geçtiğimiz hafta Gamze ile kaynanası Güllüzar hanım programa dahil olsalar da maalesef istedikleri puanları alamadığı için 11 Aralık 2020 Cuma günü geldikleri hafta elenerek yarışmaya veda eden isimler oldu.

=> Gelinim Mutfakta 14 Aralık 2021 Salı Puanlaması sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Bu hafta 14 Aralık Pazartesi günü yarışmaya kaynana Seher ile gelini Hülya programa yeni katılan isimler oldu. Geçtiğimiz hafta başlayan ve son zamanlarda programı hareketlendirme adına birbirinde farklı şarkıcıları yine bu haftada sahne alacaklar.

Bu hafta programda Tarık Mengüç de sahne alan isimlerden biri alacak. “Şakşuka” şarkısı ile oldukça eğlenceli anlara sahne olacak.

14 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Fragmanı görseli

Bu hafta yarışmaya dahil olan kaynana Seher “altınlarla geldik. Kazmamaya geldik” diyerek altın altının çekeceğini düşünerek gelini Hülya düğünde takılan altınları ile programa dahil oldu.

Gelinim Mutfakta 14 Aralık Pazartesi fragmanı aynın zamanda haftanın genel bir özeti olduğu için bu fragmanda dikkatimizden kaçmayan bir konu var. o da Onur Büyüktopçu’nun şu sözleri oldu.

“Gelinim Mutfakta da enteresan bir gelişme daha oldu. Önce vtr’yi izleyelim” Onur Büyüktopçu

Sözleri ile bu hafta yaşanan önemli olayın ne olduğu programın sıkı hayranları oldukça mera ketti.

Bu hafta yapılacak yemekler hem yöresel hem de farklı yemeklerin yapılacak olduğunu yine fragman da fark ettik. Hamsili pilav, elmalı crumble yemekleri bu hafta yapılacak yemeklerden birisi olacak.

İşte Gelinim Mutfakta 14 Aralık Pazartesi Fragmanı;

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu