Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 14 Mayıs Cuma Kim Elendi? [KESİN SONUÇ]

14 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi? Sorusunun %100 Belli Oldu!

Gelinim Mutfakta 14 Mayıs Cuma Kim Elendi? Perşembe günü verilen puanlar sonucunda Cuma günü eleme potasına kim düştüğü? 10-14 Mayıs haftasında bu hafta en düşük puanları kim aldı? Bu hafta 14 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi sorunun cevabı %100 belli oldu?  İşte detaylar.

=> 4 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Kim Gitti öğrenmek için lütfen tıklayınız.

10 Mayıs Pazartesi günü başlayan yarışma programında bugün 14 Mayıs Cuma hafta finalinin puanlaması ile sonucunda bir gelin beş bileziği alırken, bir gelin de haftanın en düşük puanlarını toplamasında dolayı yarışmaya veda eden isim olacak.

=> 21 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi öğrenmek için LÜTFEN TIKLAYINIZ.

Son zamanlarda yarışmacı Seda’nın elenmesi konusunda sosyal medyada yorumların olması, Seda’nın motivasyonunu yarışma başında oldukça düşürdü. Bunun en büyük nedeni kaynanası işle yaşadığı, çoğu kişinin tavsif etmediği diyalog sonrasında Seda’ya karşı tepkiler büyüdü.

=> 14 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Kazandı öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Seda hafta başında istediği puanları alamazken Seda’ya gelen olumlu yorumların da etkisi ,ile Seda gün ve gün kendi durumunu düzeltmeyi başlardı.

14 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi - Gönül Garşitlioğlu

Seda’nın ilk amacı Perşembe gününe kadar mevcut düşük puanlarını kurtarıp eleme potasına düşmemek olarak belirlediği için ilk etap da bu amaç için çalıştı. Şansın da etkisi ile Seda eleme potasından kendisini kurtarırken, hafta başında bilezikler için oldukça avantajlı olan Gönül son bölümde yaşadığı talihsizlik sonuncunda Perşembe günü eleme potasına düşen isim oldu.

Gönül Harşitlioğlu yarışmada en düşük puan rekorunu kıran ilk gelin oldu. Normal de düşük puan her kaynanadan ve Seda Sayan’dan bir puan alsa bile en az 5 puanı olması gerekirken Gönül yaptığı kural hatası yüzünden hem her kaynanadan ve Seda Sayan2dna bir puan aldı. Hem de kural hatasız cezası aldığı için Perşembe günü toplam da 3 puan alarak yarışma tarihinin en düşük puanlarını alan gelin oldu.

Gönül’ün bu büyük hatası Seda’yı eleme potasına düşmekten kurtarırken, kendisini eleme potasına 10 puan farkla düşmesine neden oldu.

14 Mayıs Cuma günü eleme potasına düşen Gönül Seda ile arasında 10 puan farkın olması ve Cuma puanlarında bu farkın kapanmasının neredeyse imkansız olmasında dolayı Gelinim Mutfakta bu hafta kim elendi sorusunun cevabı da kendiliğinden ortaya çıkmış oldu.

Gelinim Mutfakta 14 Mayıs Cuma Kim Elendi

10 Mayıs Pazartesi gün başlayan yarışma programında 14 Mayıs Cuma günü verilecek puanlar sonucunda elenecek isim resmi olarak belli olacak olsa da bizleri yakında takip edenler, Gelinim Mutfakta 14 Mayıs kim elendi sorusunun cevabı şimdi öğrenecek.

Gelinim Mutfakta 14 Mayıs Cuma kim elendi - Gönül

14 Mayıs Cuma günü eleme potasına düşen Gönül en yakın rakibi ile arasında ki puan farkına bakıldığında Gelinim Mutfakta 14 Mayıs Cuma kim elendi sorusunun cevabı iki hafta önce yarışmaya katılan ve geldiği hafta eski yarışmacıyı elene Gönül olması bekleniyor.

Gelinim Mutfakta Haftalık Puanlanma

 • Yağnur: 67 Puan
 • Esra 57 puan
 • Seda 55 puan
 • Gönül 45 puan

14 MAYIS CUMA PUANLARI SONUCU ELDE EDİLEN PUANLAR;

Seda  : 55 + 15 = 70
Esra   : 57 + 11 = 68
Gönül  : 45 + 19 = 64
Yağnur: 67 + 20 = 87

Bu hafta 10 Mayıs Pazartesi günü Yağnur’un katılması ile başlayan yarışma programın da 10 Mayıs Cuma günü verilecek olan puanlama öncesinde gelinlerin puanları yukarıda verilmiştir. Bu hafta en düşük puanları alan gelinlerin her bölümde günün sonuncusu olan isimler alt kısımda hangi gün sonuncu oldukları tek tek açıklanmıştır.

Bu hafta Günün Sonuncusu olan Gelinler

 • 10 Mayıs Pazartesi Günün Sonuncusu: Seda
 • 11 Mayıs Salı Günün Sonuncusu: Esra
 • 12 Mayıs Çarşamba Günün Sonuncusu: Yağnur
 • 13 Mayıs Perşembe Günün Sonuncusu: Gönül

Yukarıda 10 Mayıs tarihinde başlayan haftada günün sonuncusu olan gelinlerin isimleri tek tek verilmiştir. Yukarıda ki listeye bakıldığında her gelin en az bir defa günün so0nuıncusu olduğu görülüyor.

Gelinim Mutfakta Gönül Harşitlioğlu
Gelinim Mutfakta Gönül Harşitlioğlu Resmi

13 Mayıs Perşembe günü yarışmacı Gönül tüm kaynanalardan ve Seda Sayan2dna bir puan alırken, aynı zamanda kural hatası yapmasında dolayı ilk defa bir gelin 4 puanın altında bir puanla günü kapattı. Gönül’ün son bölümde yaptığı büyük bir hata sonucunda Gelinim Mutfakta 14 Mayıs Cuma Kim Elendi sorusunun cevabı olması bekleniyor.

=> Gelinim Mutfakta Gönül Harşitliolu kimdir öğrenmek için tıklayınız. (Bu hafta elene yarışmacı)

14 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi sorusunun cevabı yarışmacı gelinlerden Gönül Harşitlioğlu oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

 1. Esra bugün 1 leri alıyor ohhh bu kadar çirkin bir insan görmedim kayinvalidesine para için kağıt imzalanmış Seda sayan
  Benimkisi neden diyor Esraya anlamıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu