Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 14 Ocak Cuma Kim Elendi [Dilek Kes]

Gelinim Mutfakta 14 Ocak Cuma Kim Elendi? 10 Ocak ile 14 Ocak haftasında yarışan yarışmacında biri, bugün alacağı puanlar sonucunda kesin olarak elenecek. İşte 14 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi? Sorusunun cevabı, bu haberimiz satır aralarında sizleri bekliyor.

=> 21 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi öğrenmek için tıklayınız.

10 Ocak 2022 tarihinde, başlayan yarışma programımda hafta başında iyi puanlar alan Dilek Kes geldi. Dilek İlk gün çok yüksek puan alarak başlamasından dolayı, eskil yarışmacıları büyük bir korku sardı. 

=> 14 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Haftanın Birincisi ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Haftanın ilk bölümünde, yani 10 Ocak Pazartesi günü yarışmaya dahil olan Dilek Kes, Pazartesi iyi puanlar alırken, Salı gününden itibaren (-2) puan cezaları alması ile bir anda yarışmadaki modu düştü.

Gelinim Mutfakta 14 Ocak Cuma Kim Elendi - Dilek Kes
Gelinim Mutfakta 14 Ocak Cuma Kim Elendi – Dilek Kes ve Kaynanası Hatice

Dilek Kes Perşembe günü aldığı puanlar sonucunda eleme potasına düşen yarışmacı olduğu için gelinim mutfakta bu hafta kim elendi sorusuna en yakın isim oldu. 

Yeni gelen yarışmacı, geldiği hafta eleme potasına düşmesi halinde %97,4’lük bir oranda, elendikleri ile ilgili yarışmanın başında beri tutulan istatiksel veriler ışığında, Dilek’in işi bir hayli zor. 

14 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi

2022 yılının ikinci haftası 10 Ocak 2022 tarihinde ekrana geldi. bugün 114 Ocak 2022 tarihinde hafta finali ile ekrana gelecek olan yarışma programında, bir gelin alacağı düşük puanlar sonucunda, gelinim mutfakta kim elendi sorusu kesin olarka belli olacak. 

14 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi - Dilek Kes
14 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi – Dilek Kes ile Kaynanası Hatice

Dilek aldığı yüksek puanlarla geldiği hafta bilezikleri alacağı düşünülse de son bölümde aldığı düşük puanlar nedeniyle, Gelinim Mutfakta 12 Aralık Cuma kim elendi sorusuna en yakın isim Dilek Kes oldu.

Gelinim Mutfakta 14 Ocak Cuma Kim Elendi

Geçtiğimiz haftalardan beri Miyase, Yeşim ve Damla yarışmanın demir başı olmayı başardı. Ancak bu durum izleyiciler tarafından büyük eleştiri almasına nende oldu.

“Hiç mi iyi yemek yapan gelin gelmiyor?”

Diyerek tepkilerini dile getirmelerine yapımını kesinlikle kulak vermesi gerekiyor.

Dilek Kes Kim
Dilek Kes

Bu düşünceler ışında, hafta başında Dilek’in çok yüksek puan alarak başlaması ile “Dilek Yoksa Bilezik mi alacak?” diye izleyicinin yorumlamasına nenden oldu. Ancak Dilek Kes, aldığı hem ceza puanları hem de düşük puanlar sonucunda, bu hafta Gelinim Mutfakta 14 Ocak Cuma Kim Elendi sorusunun cevabı Dilek Kes oldu.

Yeşim: 59 + 10 = 69
Miyase: 63 + 14 = 77
Damla: 60 + 17 = 77
Dilek: 45 + 14 = 59

Bu hafta Gelinim Mutfakta yarışmasından Dilek Kes %100 elendi.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

  1. eski yarışmacı dilara ağdoğan geri dönecek diye duydum. :) size de haber vermek istedim

      1. bir makyöz dilaraya makyaj yaptığı bir fotoğraf atmıştı. şimdi baktım silmiş! demek ki uyarı aldı da sildirdiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu