Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 15 Ekim Cuma Kim Elendi? Büşra Nur Mu Elendi?

Gelinim Mutfakta 15 Ekim Cuma Kim Elendi? Bu hafta Büşra Nur mu elendi? Yoksa Aslıhan mı elendi? Haftanın final bölümünde sunucusuz başlayan yarışma programında 15 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi? İşte bu soruların detaylı cevapları haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> 5 Kasım 2021 Cuma Gelinim Mutfakta Elenen Yarışmacı hakkında bilgi almak için tıklayınız.

11 Ekim 2021 tarihinden başlayan yarışma programında 15 Ekim Cuma günü verilecek son puanlar sonucunda bir gelin günün birincisi, bir gelin beş altın bileziğin sahibi olup sevinirken, bir gelin de bugün Gelinim Mutfakta 15 Ekim Cuma Kim Elendi sorusun muhatabı olacağı için yarışmadan hüzünle veda edecek. 

=> 29 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Yarışmadan Gitti sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 15 Ekim Cuma Kim Elendi - Büşra Nur

Buy hafta garip olayların yaşandığı yarışma programında sunucusuz devam ederken, yarışmacılar da kendi yarıştığı programı sunması programın saygınlığını büyük ölçüde etkiledi.

=> 15 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Kazandı Öğrenmek için tıklayınız.

Hafta başında beri iddialı sözlerle rakiplerini korkutmaya çalışan Büşra Nur, Perşembe günü eleme potasında yarışan yarışmacı oldu. Büşra Nur 15 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi sorusuna cevap olan gelin olmak istemediği için Cuma günü yapılan tatlıyı canla başla yapmak istedi.

15 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi

Birbirinden iddialı 4 yarışmacı ve 4 kaynananın yarıştığı, benzer formatlara nazaran izleyicide karşılık bulan Kanal D’nin sevilen yarışma programında bu hafta cuma puanları sonucunda bir gelin kesin olarka yarışmadan elenecek.

15 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi - Büşra Nur

15 Ekim 2021 tarihinde son kaynananın vereceği puanlama ile Gelinim Mutfakta 15 Ekim Cuma kim elendi sorusunun cevabı de kesinleşmesi beklenirken, Perşembe günü yapılan puanlama ile bu hafta elenen isim kendiliğinden ortaya çıktı. 

Gelinim Mutfakta 15 Ekim Cuma Kim Elendi

Haftanın ilk bölümünde Büşra Nur ile kaynanası Arzu yarışmaya dahil olmuş, Arzu oldukça iddialı sözlerle bu hafta bilezikleri bile alacağını söylemiştir. Ancak geçen süre zarfında Büşra Nur istediği puanları ya da iddia ettiği puanları bir türlü alamadı. 

Büşra Nur istediği puanları haftanın dört günü boyunca alamadığı için Cuma günü eleme potasına düşen isim oldu. Büşra Nur cuma günü eleme potasında kendisini kurtaramadı.

Gelinim Mutfakta Büşra Nur Özkaraçam

Gelinim Mutfakta 15 Ekim Cuma kim elendi sorusunun cevabı da kesin olarak Büşra Nur Özkarakaş Oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu