Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 15 Nisan Cuma Kim Elendi? Gelinim Mutfakta Yeşim Öksüz Elendi Mi?

Gelinim Mutfakta 15 Nisan Cuma Kim Elendi? Yeşim Öksüz elendi mi? 11 Nisan 2022 tarihinde başlayan yarışma programında, bu hafta üç gelin arasında eleme yapılacak. Peki bu hafta Gelinim Mutfakta yarışmasında en düşük puanı kim aldı? Yarışmadan bu hafta kim ayrıldı? İşte merak edilen bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Cuma Yarışmadan Kim Elendi öğrenmek için lütfen tıklayınız.

11 Nisan ile 15 Nisan 2022 tarihleri arasında ekrana gelen yarışma programında, dikkatler şu sıra kim elendi sorusuna çevrilmekken haftaya gelen bir baktığımızda çok ilginç anlara sahne oldu. 

=> 29 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Kim Elendi öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 15 Nisan Cuma Kim Elendi - Yeşim Öksüz Elendi
Gelinim Mutfakta 15 Nisan Cuma Kim Elendi

11 Nisan Pazartesi günü Öykü ve Gülümser’in yerinme yarışmaya yeni isimler dahil oldu. Elif ve kaynanası Ayla yarışmada kalıcı olmayageldiklerini söyleyerek iddialı biri giriş yaptılar.

=> Gelinim Mutfakta 22 Nisan Cuma Bu Hafta Kim Elendi sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Elif Pazartesi günü 14 puanla günü üçüncü sırada bitirirken, Yeşim yüksek puanlar almayı ve günün birincisi olmayı başardı. Buna karşın Miyase ilk gün çok düşük puanlar aldı.

=> 15 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Haftanın Birincisi Kim Oldu öğrenmek için tıklayınız.

12 Nisan 2022 tarihinde Elif rakip kaynanalardan aldığı düşük puanların yanı sıra aldığı -10 puan cezasından dolayı Elif günü -5 puanla, bir önceki gün aldığı puanların bile gerisine düştü.

15 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi - Yeşim Öksüz Elendi
15 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi

Elif aldığı bu düşük puanlarla Salı günü sonucuna göre, 15 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi? sorusu %100 belli olduğu derken, 13 Nisan Çarşamba günü Elif ve kaynanası Ayla yarışmadan hastalık sebebi ile ayrıldılar.

13 Nisan Çarşamba günü Elif ve Ayla’nın yerine Bahar ve kaynanası Melek yarışmaya dahil oldu. Nursel yarışmaya dahil olan Bahar ve Melek’in elemeye tabi olmayacağını açıklaması ile dikkatler bir anda, 15 Nisan Cuma gelinim mutfakta bu hafta kim elendi sorusunun cevabına çevrildi.

15 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi

11 Nisan 2022 tarihinde başlayan programda 15 Nisan Cuma günü son kaynananın vereceği puanlama neticesinde, 15 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi? sorusunun cevabı %100 belli olacak. 

15 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Kim Elendi - Yeşim Öksüz Elendi
15 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Kim Elendi – Yeşim Elendi

Yeşim Öksüz haftanın ilk iki günü aldığı yüksek puanları koruyamadığı için Perşembe günü 48 puanla eleme potasına düşen isim olurken, Damla da 52 puanla, Yeşim’in 4 puan yukarısında yer alan yarışmacı oldu.

Gelinim Mutfakta 15 Nisan Cuma Kim Elendi

14 Nisan perşembe günü 48 puanla Yeşim eleme potasına düşerken, Damla 52 puanla eleme potasının bir tık üzerinde kendisine yer buldu. bu ikilinin biraz üzerinde, Miyase 62 puanla eleme potasının dışına kalmayı başaran Miyase de güçlü rakiplerinin çekişmesini keyifle izleyecek.

27 Eylül Gelinim Mutfakta Yeşim Kim - Yeşim Öksüz
Gelinim Mutfakta Yeşim

Yeşim güçlü bir rakip ve son anda alacağı yüksek puanlarla bir anda, Damla Gelinim Mutfakta 15 Nisan Cuma kim elendi sorusuna en yakın isim olması gündeme gelecektir. Lakin damla bunu olmasına asla izin vermek istemiyor. 

Damla Saçıkara Gelinim Mutfakta
Damla Saçıkara Gelinim Mutfakta Yarışmasına Yeniden Katıldı

Damla elenmemek için Yeşim ile arasında ki 4 puan farkı sonuna kadar korumak isterken, Yeşim de 15 Nisan puanlamasında Damla’dan sadece 5 puan fazla alıp, defalarca yarışmaya gelip giden Damla2yı bu defa sonsuza kadar göndermenin hesaplarını yapıyor.

Yeşim : 48 + 11 = 59
Miyase : 62 + 11 = 73
Damla : 52 + 16 = 68
Bahar : 28 + 8 = 36

Bu hafta 11-15 Nisan haftasında toplam puanlamalar sonucuna göre, Gelinim Mutfakta yarışmasından Yeşim Öksüz Elendi.

Gelinim Mutfakta 15 Nisan Cuma Kim Elendi: Yeşim

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu