Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 16 Eylül Cuma Kim Elendi? [Sibel & Tuğba & Döndü]

16 Eylül Cuma günü, bu hafta Gelinim Mutfakta yarışmasından elenen isim belli oldu! Gelinim Mutfakta 16 Eylül Cuma Kim Elendi?  16 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi?  Sorularının cevabını, bu yazının devamında detaylı olarak açıklanmıştır. 

=> 7 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Yarışmadan Kim Elendi bilgi almak için lütfen tıklayınız.

12 Eylül 2022 tarihinde Pazartesi başlayan program, 16 Eylül 2022 Cuma günü verilen son puanlar sonucunda, 16 Eylül Cuma gelinim mutfakta bu hafta kim elendi sorusunun cevabı belli olacak.

=> 30 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Kim Gitti sonucu için lütfen tıklayınız.

Eleme potasına düşen Sibel olunca, gözler Sibel’in gerisinde ki gelinin kim olduğuna çevrildi. Zira Sibel tecrübeli gelin olarak bilindiği için son anda alacağı puanlarla, kendisini kurtarma ihtimali olacağı düşünülmekte.

=> 23 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Kim Gitti sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 16 Eylül Cuma Kim Elendi - Sibel

Lakin Sibel’den sonra gelen yarışmacının Tuğba olmasından dolayı, 16 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta bu hafta kim elendi sorusunun cevabı, oldukça merak edildi.

=> 16 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Kim Birinci Oldu sonucu için lütfen tıklayınız.

Söylemeleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran ve bu sezon başında yarışmaya dahil olan Tuğba, Sibel gibi eleme potasın da yarışan gelin oldu.

22 Eylül 2022 tarihinde yeni sezona merhaba diyen yarışma programında, bugün 15 Eylül puanlaması sonrasında dördüncü haftayı noktalayacak.

Gelinim Mutfakta 16 Eylül Cuma Kim Elendi

12 Eylül 2002 tarihinde başlayan yarışma programında Sibel hafta başında beri aldığı düşük puanlardan dolayı, Sibel 46 puanla eleme potasına düşen yarışmacı oldu. Sibel eski yarışmacı olmasında dolayı, Gelinim Mutfakta 16 Eylül Cuma kim elendi? sorusunun cevabı da oldukça merak edildi. 

Gelinim Mutfakta Tuğba Kimdir - Yeni Gelen Yarışmacı
Gelinim Mutfakta Tuğba Erurul

Sibel gibi Tuğba da eleme potasına düşen isim olduğu söylenebilir. Zira Sibel’den sadece 6 puan fazla puanı alan Tuğba, Cuma puanlaması sırasında alacağı düşük puanlarla, hiç beklemediği bir anda elenebilir. Bu sebepten dolayı, 16 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi? sorusunun cevabı şimdiden merak edildi.

Editor yorumu: Döndü son anda alacağı düşük puanlarla bu hafta yarışmaya dahil olan döndü2nünü elenmesini bekliyorum. Editör Yorumu

 

Döndü bu hafta yarışmaya dahil olan gelin olsa da aldığı yüksek puanlarla kendisini eleme potasında kurtarmayı başardı. Lakin halen matematiksel açıdan bileziklere yakın olduğu kadar eleme potasında aynı oranda yakın olduğu görülüyor.

Gelinim Mutfakta Sibel Kimdir - 22 Ağustos 2022
Gelinim Mutfakta Sibel

Son kaynananın verdiği puanlama ile bu hafta Gelinim Mutfakta 16 Eylül Cuma kim elendi? sorusunun cevabı da kesin olarak belli oldu.

Tuğba: 52 + 15 = 67
Emel: 62 + 18 = 80
Sibel: 46 + 22 = 68
Döndü: 54 + 5 = 59

Bu hafta 5-16 Eylül Gelinim Mutfakta kim elendi sorusuna cevap olan gelin  oldu.

Gelinim Mutfakta 16 Eylül Cuma Kim Elendi:  Döndü Elendi

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu