Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 16 Mart Pazartesi Canlı İzle!

Gelinim Mutfakta 16 Mart Pazartesi Canlı izle konunda  bazı bilinen yanlışlıkları açıklayacağız ve Kanal D canlı izleme konusunda nereden ve nasıl izleyeceğinizi açıklayacağız. Kesinlikle yasal seçeneklerden bahsedilecektir. 

=> Gelinim Mutfakta 16 Mart 2022 Çarşamba Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

16 Mart Gelinim Mutfakta internetten izlemek için arama motoruna yazdığınızda karşınıza hem yasal hem de yasal olmayan bir çok site çıktığını görürsünüz. Burada sevdiğinizi programı desteklemek adına 3. şahısların sitelerinde kesinlikle canlı yayını izlemeyin. 

=> 17 Mart Salı Gelinim Mutfakta Canlı İzle alternatifleri konusunda bilgi almak için tıklayınız.

Bugün yani 16 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Canlı izleme konusununda gerekli açıklamalar hemen alt kısımda alternatifleri ile birlikte açıklanmıştır.

16 Mart Pazartesi Kanal D Canlı Yayın Alternatifi

Bugün yani 16 Mart Pazartesi günü Kanal D ekranlarında saat 13:00 da haftanın yeni bölümü ile karşımıza çıkan yarışma programında yeni bölümü kanal D ekranlarında yani TV ekranlarında izleyemeyenler için iki alternatiflerinden bahsedeceğiz. 16 Mart Gelinim Mutfakta Canlı izle - (görseli)

Bu alternatiflerden birincisi ve her zaman ilk bakmanız gereken yer kanald/canli-yayin kısmından ulaşıp, canlı olarak Kanal D’yi izleyebilirsiniz. Tabi bazı durumlarda kanal D’nin internet sitesinde sıkıntı yaşadığımızda hangi yerden bölümü izleyebiliriz diye soranlar oluyor.  

İkinci alternatif ise maalesef ücretli olan seçenektir. Ben de kendim kullanıyorum ve yayını kaçırdığım zaman izleme imkanımın oldu Tivibu ücretli üyelikler sayesinde, yayını tivibu uygulamasını gerek cep telefonunuza gerekse bilgisayarınıza indirip, yayını hem canlı hem de geriye sardırarak izleyebilirsiniz.

Bunların dışında izleme imkanı olan her platform kesinlikle yasal değil. Yasal olmayan bir platformda yada sitede izlediğiniz zaman sevdiğimiz programa katkı sağlamamaktadır. 

16 Mart  Pazartesi günü canlı yayını kaçıranlar için bugün gelinler kaç puan aldığını görmek için;

=> 16 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Bu arada programda yapılan yemeği ve tarifi için izlemek isteyenler için ayrıca günün yemeğini yazdığımız konumuz olan ;

=> Gelinim Mutfakta Havuçlu Tart malzemeleri ve tarifini görebilmek için tıklayınız.

Sözlerimi buradan tamamlarken günün fragmanı ile bitirmek istiyorum.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu