Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 16 Nisan Cuma Kim Elendi? Ayten Mi? Ece Mi?

16 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi? İşte Cevabı

Gelinim Mutfakta 16 Nisan Cuma Kim Elendi? Bu hafta hangi gelin yarışmadan elendi? Ayten mi elendi? Yoksa Ece mi elendi? 16 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi sorunun cevabı alt kısımda sizleri bekliyor.

=> 7 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Yarışmadan Kim Ayrıldı öğrenmek için tıklayınız.

Bu hafta 12 Nisan 2021 tarihinde başlayan ve bugün 16 Nisan Cuma günü son bulacak olan yarışma programında bilezikleri alacak isim %100 belli olurken Gelinim Mutfakta kim elendi sorusunun cevabı son puan durumu sonucuna göre belli oldu.

=> Gelinim Mutfakta 23 Nisan Cuma Kim Elendi öğrenmek için tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta en düşük puanı alan Seda Sayan’ın özel daveti ile yarışmaya ikinci defa katılan Esra yarışmadan elenmesine rağmen seda Sayan bir sonraki hafta hastalık sebebi ile kendi isteği ile ayrılan Dudu’nun gelmesini dile getirip geçtiğimiz hafta eleme yapmadı.

16 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi (Ece)

Bu hafta eleme potasına Ece ve Ayten birlikte düştüler. Bugün günün sonunda Ayten ve Ece arasında birisi bu hafta yarışmaya vedaa eden isim olacak. Kısaca gelinim mutfakta bu hafta kim elendi sorusunun muhatabı Ayten yada Ece olması kesin gözüyle bakılıyor.

Gelinim Mutfakta 16 Nisan Cuma Kim Elendi

12 Nisan tarihinde başlayan yarışma programında yeni bir yarışmacı dahil olmadan (Geçtiğimiz hafta eleme olmadığı için) tüm yarışmacılar en az bir hafta tecrübeli olduğu için kıyasıya yarıştılar. Ece mektepli aşçı olmasına rağmen gerekse Seda Sayan’dan gerekse bir çok kaynanadan bir alması, Ece’nin puanlarının düşmesinden en önemli neden oldu.

Ece istediği yemekleri bir türlü ortaya çıkarmaması adım adım kendisini eleme potasına sürüklerken, Ayten de bir türlü istediği puanları alamadığı için Ece ile birlikte eleme potasına sürüklenen yarışmacı oldu. Perşembe günü Ece 49 puanla eleme potasına düşerken, Ayten de sadece 22 puan fazla alarak 51 puanla Ayten de eleme potasına düşen ikinci isim oldu.

Gelinim Mutfakta 16 Nisan Cuma kim elendi resmi
Gelinim Mutfakta 16 Nisan Cuma kim elendi – Ece Gür Resmi

16 Nisan Cuma puanlaması sonrasında Gelinim Mutfakta 16 Nisan Cuma Kim Elendi sorusunun cevabı %100 netlik kazanacak olsa da bizler şimdiden eklenecek ismin kim olduğunu açıklayacağız. İşte bu hafta elenen isim.

16 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi sorusunun cevabı kesin olarak Ece Gür oldu. Bu hafta yarışmaya Ece Gür ve kaynanası Sevda veda eden isimler oldu. 
Gelinim Mutfakta Ece Gür kim olduğunu öğrenmek, hakkında bilgi almak için tıklayınız.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. Geçen hafta Esra elenmişti fakat yarışmaya devam etti. Bu hafta Ece elendi o zaman Ece de yarışmaya devam etsin.Haksızlık kul hakkı var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu