Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 17 Aralık Cuma Kim Elendi? Aslıhan Mı Elendi?

Gelinim Mutfakta 17 Aralık Cuma Kim Elendi? 13 Kasım ile 17 Aralık haftasında, hafta finalin de bir yarışmacı, 17 Aralık Cuma puanlaması sonrasında Gelinim Mutfakta yarışmasından elenecek. Aslıhan’ın eleme potasına düşmesi ile Aslıhan mı elendi? Sorusu ön plana çıkartı. Bu yazımızda 17 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi? Sorusunun cevabı alt kısımda sizleri bekliyor.

=> 31 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Kim Elendi öğrenmek için tıklayınız.

13 Aralık 2021 tarihinde başlayan ve 17 Aralık 2021 tarihinde son bulacak olan yarışma programında normal de elenecek isim çok da merak edilmezdi. Lakin bu hafta dört yarışmacının da puanlarının birbirlerine yakın olmasında dolayı, izleyiciler bu gelinim mutfakta bu hafta kim elendi sorusunun cevabını oldukça merak etti.

=> Gelinim Mutfakta 24 Aralık Cuma Bu Hafta Kim Elendi işte cevabı…

Gelinim Mutfakta 17 Aralık Cuma Kim Elendi - Aslıhan

Perşembe günü verilen puanlama sonrasında Yeşim 62 puanla zirve de yer alan isim olurken, Miyase ve Aslıhan da 57 puanla eleme potasına düşen isimler oldu.

Birinci sırada yer alan Yeşim ile eleme potasına yer alan yarışmacılar arasında sadece 5 puan farkın olmasında dolayı, Bu hafta gelinim mutfakta kim elendi? Sorusunun cevabı bir hayli merak edildi. Özellikle eleme potasına düşen Aslıhan olunca, Aslıhan elendi mi? Ya da Aslıhan elenecek mi? sorusu, sosyal medyada bir hayli yorumlandı.

=> 17 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Haftanın Birincisi ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

17 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi

Haftanın ilk bölümü 13 Aralık 2021 tarihinde ekrana gelirken, programda yeni yarışmacı değil, eskilerden iki hafta yarışan Damla geldi. Damla’nın gelmesi ile yarışmadaki dengeler %100 değişti.

17 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi - Aslıhan

Damla adım adım bileziklere doğru giderken, Aslıhan ve Miyase de istediği puanları hem kendi hem de rakip kaynanalardan alamdı. Sonuç olarak Cuma günü hem Aslıhan hem de Miyase eleme potasına düşen isimler oldu. Aslıhan ve Miyase’nin eleme potasına düşmesinden dolayı gözler Gelinim Mutfakta 12 Kasım Cuma kim elendi sorusunun cevabına çevrildi.

Gelinim Mutfakta 17 Aralık Cuma Kim Elendi

Sosyal medyada güçlü yarışmacı Aslıhan’ın eleme potasına düştüğünü gören izleyiciler;

“Aslıhan kesin kendisini kurtarır. Nuray kaynana 5-1-1-1 yapıp gelinin ipten alır!”

Düşüncesi ile Aslıhan’ın elenmeyeceğini düşünseler de bu hafta ki sonuçlar herkesi oldukça şaşırtacak.

Aslıhan: 57 + 5 = 62
Yeşim: 62 + 14 = 76
Miyase: 57 + 15 = 72
Damla: 59 + 21 = 80

Bu hafta Gelinim Mutfakta yarışmasından Aslıhan %100 elendi.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

8 Yorum

  1. aslıhan yoksa gidiyormusun inanmam gidersen bir üzülürüm bir üzülürüm birdaha senin gibi itici yarışmacıyı nerden bulacağız hele o hak yemeyen her zaman adaletli puan veren kaynanan gibi birini nasıl bulacağız üzüntümden ne yaptığımı bilmiyorum oynayasım geldi kendime hakim olamıyorum

  2. hiç bir yarışmacı uzun süre durmasın yeni yüzler gelsin birde artık sabit bir sunucu olsun bu ne ya konser programı gibi

  3. artık yarışmanın tadı tuzu yerine gelmiştir umarım öteki yarışmacılar aslıhan vede nuray gibi olmaz adil olurlar

  4. damla inşallah egon yükselmez kaynanalar artık şu 5 1 1 1 vermeyi bırakın izleyicinin nefretini kazanıyorsunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu