Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Yağnur Elendi Mi? Gelinim Mutfakta 17 Eylül Cuma Kim Elendi?

Gelinim Mutfakta 17 Eylül Cuma Kim Elendi? Bu hafta Gelinim Mutfakta Yağnur Elendi Mi? Yağnur’un eleme potasına düştüğü 13 Eylül ile 17 Eylül haftasında Perşembe puanları ile eleme potasına düşen Yağnur İşçiler elendi mi? 17 Eylül Cuma Puanları sorasında 17 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi sorusu kesin olarak netlik kazandı.

=> 8 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Yarışmadan Bu Hafta Kim Elendi Sonucunu öğrenmek için tıklayınız.  

13 Eylül ile 17 Eylül arasında yarışmacıların topladığı haftalık puanlar sonucunda bir gelin eleme potasına düştü. Yağnur bir puan farkla eleme potasına düşen isim olması, Yağnur’u seven hayranları da bugün 17 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi sorusunun cevabını merakla bekledi.

=> 1 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Kim Yarışmadan Elendi bilgi almak için tıklayınız.

Yağnur 53 puanla eleme potasına düşerken, 54 puanla Yaren de tıpkı Yağnur gibi eleme potasına düşen isim oldu. Yağnur ile Yaren arasında bir puan fark olmasında dolayı bugün 17 Eylül Cuma bu hafta kim elendi sorusunun cevabı oldukça merak edildi. 

17 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi

13 Eylül tarihinde başlayan yarışma programında beş gün boyunca yarışan beş gelinden bir tanesi bugün topladığı en düşük puanlar sonucunda yarışmadan elenecek. Bilezikler alan ve günün birincisi olan isim büyük oranda netlik kazandığı için gözler 17 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi sorusuna cevap olacak gelinin kim olduğuna çevrildi.

=> Gelinim Mutfakta 24 Eylül Cuma Kim Elendi Öğrenmek için tıklayınız…

Gelinim Mutfakta 17 Eylül Cuma Kim Elendi - Yağnur

Yaren ile Yağnur’un birer puan farkla eleme potasına düşmesi ile yarışmacıların son hafta finalinde alacağı puanlar yarışmadaki dengeleri %100 değiştirecek. Bizlere gelen bilgiyi aktarmadan önce 17 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi sorusuna cevap vermeden önce gelinlerin hem Son puan durumunu hem de Perşembe günü aldığı puanlar alt kısımda verilmiştir. 

Yağnur : 53 + 17 = 70
Yaren: 54 + 20 = 74
Aslıhan: 58 + 17 = 75
Hazal: 63 + 11 = 74

Yukarı da ki puanlar sonucunda elene isim kesin olarak netlik kazandı

Gelinim Mutfakta 17 Eylül Cuma Kim Elendi

17 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi - Yağnur

Haftanın ilk bölüm de bilezikler alması gündeme gelen Yağnur İşçiler 17 Eylül Cuma günü rakiplerinden daha az puan almasından dolayı Gelinim Mutfakta 17 Eylül Cuma kim elendi sorusunun cevap olan isim oldu. Bu hafta Yağnur İşçiler Gelinim Mutfakta yarışmasında kesin olarak elendi.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

  1. heyecandan toplamayı bile yanlış yazmışım… baktım son puan durumu sonuna yağnur gitmiyor. sanra yorumcuların ikazı ile yağnur’un elendiğini görünce sonunda be… dedim

  2. Ayyy burnu dusse yerden almiycakti yagnur sonunda elendi insallah gelmez bidaha yok lezzet kazandi yok beni herkez kiskaniyo yok burda enguzel yemeyi ben yaparim bunedir ya herlafi ben ben bole insanlari izleyemiyorum da sevemiyorumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu