Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 17 Haziran Cuma Kim Elendi [Bu Hafta Eleme Var Mı]

Gelinim Mutfakta 17 Haziran Cuma Kim Elendi? 17 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Eleme Var Mı? İşte merak edilen bu sorusunun cevabı sizlerle…

13 Haziran 2022 tarihinde başlayan yarışma programında, gözler 17 Haziran Cuma günü verilecek puanlama ve buna bağlı olarak, haftanın finaline çevrildi.

=> 9 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Yarışmadan Kim Elendi sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 17 Haziran Cuma Kim Elendi - Eleme Yok

Normal hafta finalinde bileziklerin verdiği gibi eleme de yapılmaktan. Bundan dolayı yarışmayı yakında takip etmeyen izleyenler, 17 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi sorusunun cevabı merak etmekte. Bu yazımızda Gelinim Mutfakta yarışmasında eleme var mı? sorusunun cevabı detaylı olarak verilmiştir. 

=> Gelinim Mutfakta 26 Ağustos Cuma Kim Elendi sonucu için lütfen tıklayınız.

Sezon finali her sene yapılmakta. Genelensek hale gelen sezon finali haftası bu sezonda 4 hafta boyunca sürecek. 6 Haziran 2022 tarihinde başlayan Best of yarışması, 1 Temmuz 2022 tarihinde son bulacak.

=> 17 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Kazandı sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 17 Haziran Cuma Kim Elendi

6 Haziran 2022 tarihinde sezon finalinin ilk haftası başladı. Geçtiğimiz hafta sezon finalinin ilk haftası geride kaldı. Damla 2, Aslıhan iki  ve Yeşim ilk hafta bir çeyrek altın kazandı.

17 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi - Bu Hafta Eleme Yok

Altın final haftanın ikinci haftası, 13 Haziran 2022 tarihinde başladı. 17 Hazin Cuma günü altın final haftasının ikinci haftası son bulacak. 

Bildiğiniz üzere Best of yarışması ya da altın final haftası diğer haftalara göre bazı farklılıklarla beraber gelmekte. İşte Best Of haftasının diğer haftalardan farkı; 

  • Best of yada Altın final haftasında eleme yok
  • Bilezikler sadece son hafta veriliyor
  • Toplam puanların önemi yok
  • En çok çeyreği alan bilezik alıyor

Bu nedenlerden dolayı, 17 Haziran Cuma  Gelinim Mutfakta bu hafta kim elendi sorunu cevabı olarak bu hafta elenme olmadığı için hiçimse elenmedi. 

Gelinim Mutfakta 17 Haziran Cuma Kim Elendi sorusunun cevabı merak eden okurlar için bu hafta yarışmada eleme olmayacak. 

Yeşim: 61 + 16 = 77
Damla: 47 + 16 = 63
Aslıhan: 45 + 5 = 50
Hasret: 62 + 18 = 81

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu