Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 18 Mart Çarşamba Canlı İzle!

Gelinim Mutfakta 18 Mart Çarşamba Canlı izle konunda bu yazımızda sizleri detaylı olarak bilgilendireceğiz. Zira son zamanlarda 3. şahıslara ait siteler de canlı yayın yapıldığını görünce 18 Mart Çarşamba Kanal D canlı izle konusunda sizleri bilgilendireceğiz.

18 Mart Gelinim Mutfakta internetten izlemeye çalışanların karşısına hem yasal hem de yasal olmayan 3. şahıs siteleri karşımıza çıkmaktadır.

Sevdiğimiz programa destek vermek için nereden ve nasıl izleyeceği konusunda bilgisi olmayanlar için hem bilgilendireceğiz. Hem de izleme yolları açıklanacaktır.

Özellikle belirtiyorum ki bugün yani 18 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Canlı izleme konusununda kesinlikle 3. şahısların sitesine yönlendirme yapılmamaktadır. Sadece yasal yolları açıklayacağız.

18 Mart Çarşamba Kanal D Canlı Yayın Alternatifi

Bu hafta best of yarışmasının 5. haftası ile rekabet oranı katlanarak devam etmektedir. Şu an Rümeysa ile Elif zirvede yer alırken Hatice ise eleme potasına bir adım daha yakın olduğu bu hafta 18 Mart puanlaması ve yapılan yemekleri canlı olarak izlemek için hemen TV ortamına baş vuruyoruz.

18 Mart 2020 Gelinim Mutfakta Canlı izle görseli

Bazı durumlarda TV ortamında izleyemediğimiz zaman ise internetten izleme imkanı olan sadece iki yol var. Sırası ile bu yollardan bahsedelim.

Bu yollardan en başta bakmamız gereken tabi ki kanal d’nin kendi internet sitesidir. Bu kısıma ulaşmak için kanald/canli-yayin kısmından yayını izleyebilirsiniz.

İkinci olarak söylediğim ve size alternatif olarak sunduğum kısım ise maalesef ücretli bir yoldur. Tivibu üyeleri kendi uygulamalarını kullanarak, hem cep telefonundan hem de bilgisayardan canlı yayını izleyebilir hemde geriye sardırıp tekrar izleyebilirsiniz. 

18 Mart  Çarşamba günü canlı yayını kaçıranlar için bugün gelinler kaç puan aldığını görmek için;

=> 18 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Bu arada programda yapılan yemeği ve tarifi için izlemek isteyenler için ayrıca günün yemeğini yazdığımız konumuz olan ;

=> Gelinim Mutfakta Ballı Mahmudiye yemeği malzemeleri ve tarifini görebilmek için tıklayınız.

Sözlerimi buradan tamamlarken günün fragmanı ile bitirmek istiyorum.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu