Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 18 Mart Cuma Kim Elendi [Hasret Mi? Deniz Mi?]

Gelinim Mutfakta 18 Mart Cuma Kim Elendi? 14 Mart ile 18 Mart 2022 tarihleri arasında yarışan dört yarışmacında biri, bu hafta elenecek! 18 Mart Cuma bu hafta Gelinim Mutfakta yarışmasından kim gitti? 18 Mart Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi? 14-18 Mart Haftanın en düşük puanlarını hangi gelin aldı?  hasret mi elendi? Yoksa Deniz Varan mı elendi? İşte merak edilen tüm bu soruların cevapları, alt kısımda sizleri bekliyor.

=> 8 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Kim Gitti sonucu için tıklayınız.

14 Mart 2022 tarihinde, Deniz Varan yarışmaya ikinci defa dahil olan isim oldu. Deniz Varan daha önce 3 hafta yarışmış, toplamda 3 çeyrek altın alabilmişti. 

=> Gelinim Mutfakta 1 Nisan Cuma Bu Hafta Yarışmadan Kim Ayrıldı öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Deniz Varan yarışmaya dahil olduğunda, yarışmada 4 yarışmacıdan tecrübeli olmasına nende oldu. Lakin Deniz Varan istediği puanları rakip kaynanalardan bir türlü alamadı.

=> Gelinim Mutfakta 25 Mart Cuma Kim Elendi öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 18 Mart Cuma Kim Elendi - Hasret & Deniz
Gelinim Mutfakta 18 Mart Cuma Kim Elendi

Geçtiğimiz haftalarda yarışmaya dahil olan Hasret ile kaynana Nurten bileziklere koşarken, gelinine üst üste düşük vermesi, Hasret’i eleme potasına yaklaştırdı.

=> 18 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Haftanın Birincisi Kim Oldu öğrenmek için tıklayınız.

17 Mart Perşembe puanlaması sonrasında Deniz Varan, her ne kadar eleme potasına düşen isim olsa da Hasret ile arasında ki 4 puan farkında dolayı, Deniz ile Hasret’in elenip elenmeyeceği son kaynananın vereceği puanlara kaldı.

Hasret Cuma puanlaması öncesinde her ne kadar eleme potasında kendisini 4 puanla kurtarsa da hala gelinim mutfakta bu hafta kim elendi sorusuna oldukça yakın.

18 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi

14 Mart Pazartesi günü başlayan yarışma programında, eski yarışmacı Deniz bilezikleri almak için yarışmaya dahil olsa da bugün gelinin son noktada Deniz Varan 17 Mart puanlaması sonrasına eleme potasına düşmüştür.

18 Mart Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi - Hasret & Deniz
18 Mart Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi

17 Mart Perşembe puanları ile eleme potasına düşen Deniz 18 Mart Cuma gelinim Mutfakta kim elendi sorusuna en yakın yarışmacı oldu. Lakin yarışmadan elenip elenmeyeceği, son kaynananın puanlamasına kaldı.

Gelinim Mutfakta 18 Mart Cuma Kim Elendi

Hafta içi yeni bölümleri ile ekrana gelen ve  bu hafta 14 Mart Pazartesi günü başlayan yarışma programında, bugün 18 Mart Cuma puanları sonucuna göre en düşük puanlarını alan isim, gelinim Mutfakta yarışmasında elenecek.

Gelinim Mutfakta 18 Mart Cuma Bu Hafta Kim Elendi - Hasret & Deniz
Gelinim Mutfakta 18 Mart Cuma Bu Hafta Kim Elendi

Perşembe günü aldığı puanlar sonucuna göre, Gelinim Mutfakta 18 Mart Cuma kim elendi sorusuna, Deniz Varan en yakın yarışmacı olsa da yarışmada kalmak için umudunu korumaya devam ediyor. Zira Deniz ile Hasret arsında 4 puan farkın olması, iki gelinden hangisini elenip elenmeyeceği, son kaynananın puanlaması sonrasına netleşecek.

Yeşim: 74 + 19 = 93
Miyase: 61 + 18 = 79
Hasret: 48 + 9 = 57
Deniz: 44 + 9 = 53

Yarışmacı Deniz Varan
Deniz Varan

Bu hafta Gelinim Mutfakta yarışmasından Deniz Varan Elendi.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu