Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 19 Ekim Cuma Bilezikleri Kim Aldı? Günün Birincisi Kim? 19 Ekim Gelinim Mutfakta Puanları

Gelinim Mutfakta 19 Ekim bilezikleri kim aldı? sorusunun dışında Gelinim Mutfakta 19 Ekim Cuma kim elendi? sorusunun cevabını bulabileceğiniz bu yazımızda Gelinim Mutfakta 19 Ekim puanları sizlerle. 

 19 EkimGelinim Mutfakta günün birincisi ve çeyrek altını alan gelin kim olduğunu açıklamadan evvel bu hafta Ezgi’nin bu hafta boyunca kaynanası Reyhan Hanım ile gergin dakikalar yaşaması sonrasında Ezgi’nin puanları da bir düşüş gözlendi. Bu hafta yeni gelen Özüm ise Başak ve Ezgi’nin bir araya gelip Emel’e yüklenmesi sonrasında sinirlenip Emel’i korudu. Ojeli tırnaklar konusunda tartışmanın yaşandığı Gelinim Mutfakta 19 Ekim puan durumu bakalım bu gün nasıl şekillenecek? Hep birlikte izleyip göreceğiz. [pembebuton]Gelinim Mutfakta 19 Kasım Günün Birincisi[/pembebuton] kim olduğunu görmek için tıklayınız

Gelinim Mutfakta 19 Ekim Cuma Bilezikleri Kim Aldı? Kim Elendi? Günün Birincisi Kim?

Her hafta olduğu gibi bu hafta da bir gelin Gelinim Mutfakta yarışmasına veda edecek Bir başka gelin ise beş altın bileziğin sahibi olup bilezikleri ile iddiasını bir kat daha güçlendirecek. En fazla altın veren yarışma olan Gelinim Mutfakta yarışmasında hafta içi her gün olduğu gibi bir de günün birincisi olacak. Ödül olan Çeyrek altını kim alacak sorusunun cevabına geçmeden evvel genel olarak bu haftaki puan durumuna bakarsak;  19 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta puanlama kısmını dahil etmeden Ezgi şu an için elem potasında. Emel ise elenmesi muhtemel olan ikinci isim. özüm ve Başak’ın puan durumları ise birbirine gayet yakın. Bakalım Gelinim mutfakta 19 Ekim puanlama (Cuma) sonrasında kimler elenmesi en muhtemel kişiler arasına girecek. Not: Gelinim Mutfakta 19 Ekim puanları yazının sonunda verildi. 

19 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumuna geçmeden evvel şu ana kadar kim kaç puan aldı bakacak olursak; Ezgi en düşük puanla 38 puanın sahibi. Emel 44 puanda Başak ise 47 puanda. Özüm ise 52 puanla şu an için en yüksek puanın sahibi.  Gelinim Mutfakta 19 Ekim günün birincisi olan gelin hanesine de güzel puanları ekletecek. Belki de elenmesi en muhtemel olan kişi de olsa bir anda en yüksek puanlarla günün de haftanın da birincisi olacak. Bunun cevabını hep birlikte alacağız. [pembebuton]Gelinim Mutfakta 22 Ekim puanları[/pembebuton] için tıklayınız. Gelinim Mutfakta Program kapak resmiGelinim mutfakta 19 Ekim cuma altınları kim kazandı? Bilezikleri kim aldı? Elbette bu günün en önemli sorusu 19 Ekimgelinim mutfakta altınları kim aldı? Ezgi bakalım son günde tatlı yapma konusundaki marifetini gösterip günün birincisi olacak mı hep birlikte göreceğiz. Emel’in kaynanasi Ergül Hanım dün yayınlanan bölümde gelinim üzerine çok gidildi deyip stüdyoya girmişti. Dantelleri yırtıp yere atan Ergül Hanım Başak ve Ezgi’ye tepki gösterdi. Ancak bu bölümü izleyen seyircinin aklına takılan bir soru işareti oldu: Acaba Ergül Hanım içeri girdiğinde Emel’in nasıl yaptığını görüp de mi en yüksek puanı gelinine verdi? 

19 EkimGelinim Mutfakta puanları verilirken de diğer günlerde de açıkçası bu konuda bir kural konulması gerektiği görüşü seyircide hakim. Zira belki de görüp ona göre puan veriyor olabilir. Yapım aşamasına geçildiğinde gelinlerin yanına girmenin yasaklanmış olması bence en uygun olan şey. Ergül hanım için söylediğim düşünülmesin benim açıkçası genel olarak kanaatim bu yönde. Peki siz bu konuda ne düşüüyorsunuz? Yorumlarınızı bizlerle yorum ekle kısmından paylaşabilirsiniz. 

Gelinim Mutfakta 19 Ekim Çeyrek altını alacak olan gelin bakalım tatlı yapma konusunda en iyi olan gelin mi yoksa kaynanası tarafından tabağı bulunup en yüksek puanı alan gelin mi olacak? Bu sorunun cevabını da birazdan alacağız. Not: 19 EkimCuma gelinim mutfakta toplam puanları sayfanın alt kısmında verildi.Gelinim Mutfakta altınları kim kazandı (Gelinim Mutfakta kim elendi ) Resim 1Cuma günün birincisi kim olacağını belirleyecek olan aynı zamanda bileziklerin sahibini belirleyecek, elenecek yarışmacının da kim olduğunu ortaya çıkaracak olan günün tatlısı “Şerbetli İrmik Tatlısı” malzemeleri alt kısımda verildi. ⇓Cuma Puanları hemen alt kısımda⇓ 

Gelinim Mutfakta 19 Ekim Günün Tatlısı Şerbetli İrmik Malzemeleri

Keki İçin

 • Bir yumurta
 • Bir su bardağı irmik
 • Yarım su bardağı yoğurt
 • Yarım su bardağı sıvıyağ
 • Bir paket kabartma tozu
 • Bir paket vanilya
 • Bir buçuk su bardağı un
 • Bir çimdik tuz

Şerbeti için

 • İki su bardağı toz şeker
 • İki su bardağı su
 • İki damla limon suyu

19 Ekim Cuma hafta finalinde Fatih Ürek günün tatlısı Şerbetli İrmik Tatlısı için gelinlere 40 dakikalık süre verdi. Verilen sürede en iyi tatlıyı yapmayı amaçlayan gelinler ise belirlenen süre içerisinde tatlı yaptılar ve kaynanalar  19 EkimCuma gelinim mutfakta puanlama kısmına geçtiler. Bu puanlama sonucunda Gelinim Mutfakta 19 Ekimgünün birincisi belli olacak. Aynı zamanda kimin eleneceğini ve bilezikleri kimin alacağı da ortaya çıkmış olacak. İşte merakla beklenen o puanlar.

Gelinim Mutfakta 19 Ekim Puanları (19/10/2018 Cuma)

Kaynana Hanife’nin verdiği Puan
Ezgi :    5 Puan
Başak   1 Puan ⇒ Hanife’nin Gelini
Özüm :   2  Puan
Emel :   4 Puan
*************************

Kaynana Ergül’ün verdiği Puanlar
Ezgi :    3 puan
Başak :  5  puan
Özüm :    2  puan
Emel :   1   puan ⇒ Ergül’ün Gelini
*************************

“19 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken >>> "Gelinim Mutfakta dizicenter" <<< şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.

Kaynana Reyhan’ın verdiği Puanlar
Ezgi   5 PuanReyhan’ın Gelini
Başak :  2 Puan
Özüm :  4  Puan
Emel :  1  Puan
*************************

Kaynana Ayten’in verdiği Puanlar
Ezgi :    4 puan
Başak : 1 puan
Özüm :   5 puan ⇒ Ayten’in Gelini
Emel :   3 puan
*************************

Gelinim Mutfakta 19 Ekim Cuma Puanlama Sonucu

*************************

19 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ezgi
Gelinim Mutfakta 19 Ekim Çeyrek Altını Alan Kim =  Ezgi

19 Ekim Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu = Emel & Başak
19 Ekim Gelinim Mutfakta Haftanın Birincisi= Özüm
19 Ekim Gelinim Mutfakta Kim Elendi = Emel

*************************

Gelinim Mutfakta 19 Ekim Cuma günü gelinler toplamda kaç puan almış bakacak olursak; Ezgi 17 puan, Başak 9 puan, Özüm  13 puan, Emel 9 puan aldı. Gelinim Mutfakta haftalık puanlar kısmı ise yazımızın hemen alt kısımda verilmiştir. Unutmadan yazımızın en alt kısmına Reyhan Hanım’ın seslendirdiği Neşet Ertaş’tan Sen Gel Diyorsun ile sizlere bu haftalık veda etmek istedik. Umarım beğenirsiniz.

Gelinim Mutfakta Puan durumu (15 Ekim – 19 Ekim Haftası) – Cuma

Ezgi’nin Puanı      : 38 + 17 = 55
Başak’ın Puanı    : 47 + 9 = 56
Özüm’ün Puanı : 52 + 13 = 65
Emel’nin Puanı    :  44 + 9 = 53

Gelinim Mutfakta 155. Bölüm İzle (Cuma Fragmanı)

https://www.youtube.com/watch?v=TfAOnOyezis

Gelinim Mutfakta Reyhan Hanımın Söylediği Türkü

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

80 Yorum

 1. bu neya ergule artik biri dur desin ikide bir mutfaqa giriyo gelininin nasil yaptigini gozetliyo 5 puani veriyo insallah emel gider ayrica ozum o pis tirnaklarini kes yahu oyle pis tirnaklarinla en lezetli seninkide olsa ben orda olsam hic yemem

    1. Aynen sarp içime doğan mı? Gidecek ya sanki gidebilir bilemiyorum ya sürekli kararım değişiyor ya ezgi yada Emel ? İnşAllah içime doğan elenmesin, evet bende sanki senin bu tahminin tutacak gibi geliyor?

     1. Yan tutarsa ya tutarsa ?
      Tutarsa artık partiye davet edersin?

    1. Emell diyen ben değilim ismimi biri kullanıyor o da kim acaba??
     Bende ezgi ve başak’ı tutmaya başladım. ?

     1. Evet sarp emel alışamadı programa bir türlü alışsa açılır bence ?

 2. Başak ve Ezgi bugün çok tatlılardı ya? emelin kayınvalesinden saklanma şekilleri çok komikti ve şirindi bu ikisi muhteşem ikili ??

   1. Off(2.Hayat) isminin yanına başka bir şey yaz. ? hangisi diğer hayat anlaşılamıyor?

     1. İnan gülmekten öldüm ya ??? gerçek hayat hahaha ? gerçek hayat benim?? sen taklit yapıyorsun. Ama güldürüyorsun ?

     2. Ne yapim :) neyapsam olmuyo nereme sağa dönsem hayat sola dönsem hayat :)

   1. Neyse ben çıkıyorum. Acaba yarın neler olucak. Heyecanla bekliyorum.
    Son bir şey Sarp tahminin %100 çıkar eminim ?
    Ve ismimi kullanan hayat, çok güldürdün beni ya Allahta seni güldürsün ? hadi selametle kalın ?

     1. Teşekkür ederim Hayat Okyanus pazartesi görüşürüz aksilik olmazsa

     2. Vallahi billahi de İlk benim Sarp hani her dediği çıkan ? Hayat Okyanus benim kanma ona ? İnşAllah. Görüşürüz Sarp? hadi ben kaçar?

     3. İnandım hani mazur gör şom ağızlı olan :) Senin kadar kimse olamaz Ezgi giderse sorarım sana pazartesi :) :) :)

     4. Çok teşekkür ederim Sarp evet evet şom ağızlı olan :) zırh kuşanayım? pazartesi sorarsın? hadi çıktım ben :) :) :)

     5. Etmene gerek kalmadı cnm geldim ? ben seni yolcu edeyim?

   1. Guzelvetatlı kız Sarp doğru söylüyor. Hayat Okyanus yani gerçek. Hayat benim. Biri sürekli beni taklit ediyor. Güldüm güldüm. Sonra sabrım taştı?.

   1. Bildik bu kez zorla kaldı Ezgi işlemedi şomlukların :) iyi haftasonları partiye geçiyorum :)

    1. Gerçekten de kaldı ya iyiki kaldı. Yoksa ben vicdan azabı çekerdim ? işlemedi bu bi ilk? iyi hafta sonları ? hadi geç :)

  1. İyi hafta sonları. Sarp teşekkür ederim. Pazartesi günü görüşmek dileğiyle.?

 3. FİLİZ ABLA YA BİRİ BENİM İSİMİ YAZIP DURUYOR. ÇIKTIM GELDİM BAKAYIM DEDİM BENİM OKYANUS HAYAT DİYOR. BU SEFER SİNİR OLDUM. BİR ŞEY DİYİN YA.

 4. herkese iyi hafta sonlari.pazartesi gününe kadar kendinize iyi bakin.bana yorum yapabilen vatandaslar lazim.grsrz :)

  1. Guzelvetatlıkız iyi hafta sonları. Teşekkürler ? sende kendine iyi bak ? pazartesi görüşürüz ?

 5. Tebrikler Ezgiciğim sana günün birincisi oldun 10. çeyreği taktık yakana.inşallah haftaya bileziklerin sayısını 30 çıkarırsın Gelinim Mutfakta ikinci rekorunu kırarsın.Reyhan Hanım ve Ezgiyi çok seviyoruz seviyoruz.

 6. Seni ve kaynanani cok seviyorum Insallah 50 bilezik yaparsin sen varsin diye izliyom sen elenirsen ben bakmam heralde birdaha basarilar reyhana selamlar

 7. Iyi ki özüm aldı bilezikleri başak ve ezgi ye iyi bi ders oldu oranın kendileri nin tapulu malı olmadığının

 8. ya arkadaslar ben sizle yorumlasmadan duramiyorum.2 günde alistim bóyle çok kótü oluyorum ya.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu