Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 19 Kasım Cuma Kim Elendi? Bu Hafta Eleme Olacak Mı?

Gelinim Mutfakta 19 Kasım Cuma Kim Elendi? 19 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta eleme olacak mı? 15 Kasım 2021 tarihinde başlayan yarışma programında, 19 Kasım Cuma puanları açıklandı. Cuma puanlaması sonrasında 19 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi? Sorusunun cevabı  %100 belli oldu! Detaylar haberimizin içerisinde sizleri bekliyor. 

=> 10 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Kim Elendi işte cevabı..

Haftanın ilk bölümü 15 Kasım Pazartesi günü ekrana geldi. Lerzan Mutlu programın geçicisi sunucusu olarak yarışmaya dahil olurken, Zehra ile kaynanası Aynur da yarışmaya dahil olan yeni yarışmacılar oldu. 

=> 3 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi Sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Zehra ilk iki gün sonunun da çok ama çok düşük puanlar alması üzerine, istatiksel olarak %100 Cuma günü eleme potasına düşeceği, Pazartesi ve Salı puanları sonucunda belli olmuştu.

=> 26 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Yaren mi Elendi hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 19 Kasım Cuma Kim Elendi - Eleme Olmayacak

Zehra Pazartesi günü makyöze karşı davranışları, Salı günü de giyinme odasında Yeşim’e karşı davranışlarından dolayı yarışmadan diskalifiye edildi. Bunun üzerine 17 Kasım Çarşamba günü üç yarışmacı mücadele etti.

=> 19 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Haftanın Birincisi ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

18 Kasım Perşembe günü yarışmaya yeni bir yarışmacı dahil oldu. Miyase kaynanası Sevilay ile birlikte yarışmaya final bölümü öncesinde dahil oldu.

Gelinim Mutfakta Miyase Türkel Kim
Gelinim Mutfakta Miyase Türkel

Miyase Perşembe ve Cuma puanlaması sonrasında tüm puan verenlerden beş puan alsa dahi, sıfırdan başladığı için Cuma günü eleme potasına düşen isim oldu. Bugün Gelinim Mutfakta 19 Kasım Cuma Kim Elendi sorusun cevabı her ne kadar Miyase gibi gözükse de yarışmada yazılı olmayan bazı kurallar var.

19 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi? Bu hafta eleme olacak mı? Sorularının cevapları alt kısımda %100 açıklanmıştır. 

19 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi

Daha önce hafta ortasında programa dahil olan yeni isimler oldu. Bu Onur Büyüktopçu zamanında da Fatih Ürek zamanında da yaşandı. Bu konuda Gelinim Mutfakta yönetimi iki farklı yol izledi.

19 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi - Eleme Yok

  1. Yeni gelen gelinin puanları sıfırdan başlarsa, Cuma eleme olmaz
  2. Yeni gelen yarışmacı geldiğinde, diğerlerinin puanları sıfırlanırsa eleme yapılır
  3. Programa dahil olan yarışmacı, ayrılan yarışmacıların puanlarını üstlenmesi halinde, eski yarışmacının puanı düşükse eleme olmaz.

Yukarıda yer alan seçenekler bakıldığında Miyase Perşembe günü sıfırdan puanlamaya dahil olduğu için Gelinim Mutfakta 12 Kasım Cuma kim elendi sorusu cevapsız kalacak. Zira bu hafta %100 eleme olmayacak.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

  1. lerzan mutlu bu yarışmaya o kadar uzakki gelinim mutfaktaya şimdiye kadar gelen sunucuların en uyumsuzu hiç olmadı ya kanal d ekibi egonuzdan uzaklaşın ne edip ne yapıp fatih üreki ikna edip getirin yoksa yarışma hiç iyiye gitmiyor zaten ciddiyet hiç yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu