Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 2 Eylül Cuma Kim Elendi? İşte Cevabı

Gelinim Mutfakta 2 Eylül Cuma Kim Elendi? 29 Ağustos Pazartesi günü başlayan yarışma programında, bu hafta Gelinim Mutfakta yarışmasından elenen isim belli oldu! 2 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi?  Sorularının cevabını, bu yazının devamında detaylı olarak açıklanmıştır. 

29 Ağustos 2022 tarihinde Pazartesi başlayan program, 2 Eylül 2022 Cuma günü verilen son puanlar sonucunda, 2 Eylül Cuma gelinim mutfakta bu hafta kim elendi sorusunun cevabı kesin olarak belli olacak. İşte hafta başından beri yarışmacılar elenmemek için mücadele ettiler. Lakin Gelinim Mutfakta bu hafta kim elendi sorusuna bugün bir yarışmacı gelin cevap olacak.

=> 23 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Yarışmadan Bu Hafta Kim Elendi sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 2 Eylül Cuma Kim Elendi - Zeynep
2 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi – Zeynep Elendi

Beşinci sezonu olaylı başlayan yarışma programında, geçtiğimiz hafta bilezikleri hak etmesine rağmen Tuğba bilezikleri alamadı. Neden alamadığı henüz resmi bir şekilde açıklama yapılmazken, yarışmadan geçtiğimiz hafta elenen Berna ise hafta başında bileziklere Tuğba ile birlikte aday gösterilen iki gelinden biriydi. Bu hafta Berna’nın yerine gelen Zeynep, Berna gibi kendisini gösteremedi. 

=> 16 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Kim Elendi sonucu hakkında bilgi sahibi olmak için lütfen tıklayınız.

Berna’nın performansını geride bırakmak isteyen Zeynep, Berna’nın yerine gelmiş olsa da Zeynep Berna’nın performansına dahi yaklaşamadı. Gelinen son noktada Zeynep Perşembe puanlaması sonucun da eleme potasına düşen yarışmacı oldu.

=> 9 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi sonucu için tıklayınız.

Eleme potasına düşen yarışmacı ilk eleme adayıdır. Zeynep şu an 2 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi? sorusun cevabı olmaya en yakın yarışmacı olarka Cuma puanlamasına başladı. 

Gelinim Mutfakta 2 Eylül Cuma Kim Elendi

29 Ağustos 2002 tarihinde başlayan yarışma programında Zeynep, yarışmaya yeni gelen yarışmacı olarka elinden geleni fazlası ile yapmak isterken, kaynanası ile yaşadığı tartışmalar, Zeynep’in yemeklerine odaklanmasına engel oldu.

=> 2 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Kazandı sonucu için lütfen tıklayınız.

Zeynep ilk gün günün sonuncusu olmasında dolayı Cuma günü eleme potasına düşmeyi %96,7’lik bir oranla garantilediğini daha önceki yazımızda dile getirmiştir.

Mevcut puanlamaya bakıldığında en son sırada yer alan Zeynep 41 puan elde ederken, Zeynep’e en yakın yarışmacılara bakıldığında; Emel ve Tuğba’nın 57 puana sahip olduğu görülüyor

Zeynep Kaya Kimdir - Gelinim Mutfakta Yeni Gelen Yarışmacı

En son sırada yer alan Zeynep ile en yakında ki yarışmacıların puanlamasının farkında bakıldığında, aradaki farkın 16 olduğu görülüyor. Mevcut farkın kapatılmayacak kadar fazla olmasından dolayı, bu hafta Gelinim Mutfakta 2 Eylül Cuma kim elendi sorusunun cevabı da kesin olarak belli oldu.

Tuğba: 57 + 21 = 78
Emel: 57 + 11 = 68
Sibel: 58 + 5 = 63
Zeynep: 41 + 10 = 51

Bu hafta 29 Ağustos-2 Eylül Gelinim Mutfakta kim elendi sorusuna cevap olan gelin Zeynep oldu.

Gelinim Mutfakta 2 Eylül Cuma Kim Elendi: Zeynep Elendi

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu