Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 2 Eylül Pazartesi Yağmur Ve Kaynanası Necla Kim?

2 Eylül 2019 Pazartesi günü yarışmanın ikini sezonun üçüncü haftasında dahil olan ve ilk dakikadan itibaren dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Yağmur hakkında edindiğimiz bilgileri sizler için derledik.

2 Aralık 2019 Pazartesi günü yarışmaya yeni katışan Yağmur Öz kim olduğunu görmek için => [pembebuton]Gelinim Mutfakta Yağmur Öz[/pembebuton] kim olduğunu görmek için lütfen tıklayınız..

=> [pembebuton]6 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi[/pembebuton] kim olduğu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

2 Eylül Pazartesi günü Gelinim Mutfakta yarışmasına yeni gelen gelin Yağmur eşinin aracına gps taktırdığını ve uydudan her an takip ettiğini açıklayarak, tüm yarışmacıları şok etti. Ezgi hemen eşine güvenmiyor musun Sen diyerek içimizden geçen soruyu Yağmur’a yönetti. ancak Yağmur kaçamak cevaplar vermekle yetindi.


2 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Yeni Gelen Yarışmacı Yağmur

Program kayın validelerin etkinliği daha fazla olduğu bir gerçek. Çünkü her yarışmacı daha iyi yemek yapıp diğer kaynanalardan daha iyi puan almak için çabalarken kayın valide faktörü hem gelinine yüksek verme imkanı var. Hem de diğer rakiplerin tabaklarına 1-1-1- verip kendi gelinine 5 puan verme ihtimali olduğu için her yeni gelen kaynananın nasıl biri olduğunu merak ediliyor.

=> Bu arada programa katılan Yağmur’un [mavibuton]5 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi[/mavibuton] olup olmadığını görebilmek için tıklayınız.

Bizler de bugün yani 2 Eylül 2019 günü Gelinim Mutfakta yarışmasına dahil olan Yağmur’un kayın validesi Necla hanımı da ayrıca sizlere tanıtacağız. Ancak bu tanıtma kesinlikle ev adresi yada telefon numarası gibi bilgiler içermeyecek. Böyle bir beklentisi olan, yazımızı burada okumadan ayrılabilir.

2 Eylül Gelinim Mutfakta Yağmur ile Kaynanası Necla

Programı yakında takip etmeyenler bu hafta yarışmaya yeni gelen yarışmacı kimin yerine geldi diye merak edebilir. Bu sebeple kısa bir bilgilendirme yapmak istiyorum. Birinci sezonun en son katılan yarışmacısı Hülya sezon finalinde elenmesine rağmen son bölümde eleme yapılmayacağını açıklayarak yarışmada kalmayı başarmıştı. Ancak Hülya’nın şansı ikinci sezonda da yaver itmedi ve geçtiğimiz Cuma günü yarışmadan elenerek veda etti. Hülya’nın yerine de 2 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta yarışmasına Yağmur dahil oldu. 2 Eylül 2019 Pazartesi Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını alamayan Yağmur

Genel itibari ile programa dahil olan yarışmacıların ikamet adreslerini kendileri paylaştığı kişilerin %90 oranındaki kısmı İstanbul ilimiz de ikamet edenlerden oluştuğunu fark ettik. Bunun önemli iki nedeni var.

=> Bu arada bu hafta yarışmaya katılan Yağmur, [mavibuton]4 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi[/mavibuton] olup olmadığını görebilmek için tıklayınız.

  1. Çekimlerden sonra kalacak yer problemi olmaması
  2. İstanbul halkının programa katılımı açısından daha istekli olması

=> Bu arada Pazartesi günü yarışmaya katılan Yağmur’un, [pembebuton]3 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Puanları[/pembebuton] verildiği sırada kaç puan aldığını görebilmek için tıklayınız.

nedenlerinden dolayı, programa dahil olan yarışmacıların büyük bir kısmı da yine İstanbul olmaya devam edecek. Ancak bu demek değil ki program da sadece İstanbullular yarışabilir. Asla böyle bir durum söz konusu değil. Gelinim Mutfakta Başvuru konulu yazımızı okuyarak programa her ilden nasıl başvurabildiğini, öğrenebilirsiniz. 2 Eylül 2019 Gelinim Mutfakta Yeni Gelen Yağmur ve Kaynanası

İlk günden dikkati üzerine çeken ve eşinin her gittiği yer hem uydudan hem de görüntülü olarak görebilmek amacı ile program kuran Yağmur’a Elif de itiraz etti. Ancak hiç beklenmedik bir şekilde itirazlarda bulundu. Bilgisayardan yemek tarifine bakmadığın, biz nereden bilelim gibisinden çıkış yapınca, Fatih Ürek hemen Yağmur’un bilgisayarını kontrol etse de Elif’in dediği gibi bir durum ile karşılaşılmadı. 

=> Bu arada bugün yarışmaya katılan Yağmur’un [pembebuton]2 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları[/pembebuton] sırasında kaç puan aldığını görebilmek için tıklayınız.

Sözlerimi daha fazla uzatmadan, yeni gelen yarışmacı gelin Yağmur ile kaynanası Necla hanım hakkında elde ettiğimiz bilgiler hemen alt kısımda maddeler halinde sizleri bekliyor.

2 Eylül Pazartesi (2019) günü yarışmaya katılan Gelin Yağmur hakkındaki bilgiler

  • 2 yıllık evli
  • 26 yaşında
  • İstanbul’dan katılıyor
  • Yarışmaya katılmayı kendisi istemiş

2 Eylül Pazartesi yarışmaya katılan Kaynana Necla hakkındaki bilgiler

  • Aslen Erzincanlı
  • İstanbul Bağcılar da yaşıyor
  • Gelinine çok güveniyor

Kısaca yeni gelen yarışmacılar hakkında edindiğimiz bilgiler bu kadar.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu