Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 2 Temmuz Cuma Toplam Puanlar [Genel Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 2 Temmuz Cuma Toplam Puanlar sonucu (Gelinim Mutfakta Genel Puan durumu) hangi gelin birinci oldu? Yani büyük sezon finalinde gelinlerin en baştan itibaren aldıkları puanların toplamı ne? 2 Temmuz Cuma günü hangi yarışmacı en fazla puanı topladı? İşte bu sorunun cevabını özel olarak vermek üzere bu haberi kaleme alıyoruz.

=> 10 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu için lütfen tıklayınız.

Bildiğiniz üzere 7 Haziran 2021 tarihinde büyük sezon finali başladı. Dört hafta boyunca süreceği açıklanan büyük sezon finalinde puan durumu sonucuna göre bileziklerin verilmeyeceğini, bunun yerine en fazla çeyrek altını alan gelin, 2 Temmuz Cuma günü verilecek olan 20 bileziğin sahibi olacağı duyuruldu.

=> 23 Ağustos Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanlaması sonucunu görmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 2 Temmuz Cuma Toplam Puanlar

aysun ve Yağnur’un kıyası yarışında bugün Yağnur eğer ki çeyrek altını kazanması halinde iki gelin 20 bileziği ikiye bölüp mü alacak? Yoksa 4 hafta boyunca gelinlerin topladığı çeyrek altından ziyade topladıkları toplam puan durumu sonucuna göre mi 2*0 bilezik verileceği kafalar da kalan soru işareti. Bizler her ihtimale karşı eşitlik durumu söz konusu olması halinde alt kısımda  Gelinim Mutfakta Genel puan durumu (büyük sezon finalinde) verilmiştir.

Gelinim Mutfakta 2 Temmuz Cuma Toplam Puanlar

TARİH AYSUN KUŞATAN YAĞNUR İŞÇİLER
11 HAZİRAN 79 64
18 HAZİRAN 79 77
25 HAZİRAN 95 79
2 TEMMUZ 66 79
TOPLAM 319 299

Yukarıda yer alan sonuçlar her hafta Cuma günü elde edilen toplam puan durumu sonucunda elde edilen gelinim Mutfakta gelen puan durumu sonucudur. Elbette Sezon finali haftasında dört hafta boyunca tutulan istatistikler sonucunda elde edilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. haksizlik olmus altinlar boluseklerdi 10 ar tane 7ser cerek almişlar en cok cerek alan alacakti puanlar sayilmiycakti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu