Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 20 Mayıs Cuma Kim Elendi [Edanur Mu? Aslıhan Mı?]

Gelinim Mutfakta 20 Mayıs Cuma Kim Elendi? 16 Mayıs Pazartesi günü başlayan yarışma programında, bu hafta Gelinim Mutfakta yarışmasında en düşük puanı alan gelin belli oldu! 20 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi sorusunun cevabını, bu yazının devamında detaylı olarak açıklanmıştır. 

=> Gelinim Mutfakta 10 Haziran Cuma Yarışmadan Ele Var mı öğrenmek için tıklayınız.

16 Mayıs 2022 tarihinde Pazartesi günü başlayan yarışma programı, bugün 20 Mayıs 2022 Cuma günü verilen puanlar sonucunda, 20 Mayıs Cuma gelinim mutfakta bu hafta kim elendi sorusunun cevabı resmi olarak %100 belli olacak. Bizleri yakında takip eden okurlarımız, Gelinim Mutfakta bu hafta kim elendi sorunun cevabını iki gün önce yazılarımızdan öğrendiler.

=> 3 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Kim Elendi sonucunu görebilmek için tıklayınız.

16 Mayıs Pazartesi günü yarışmaya Miyase’nin yerine Aslıhan katıldı. Miyase gibi güçlü ve iddialı yarışmacının yerine yine güçlü ve iddialı yarışmacı olarak Aslıhan katıldı.

=> 27 Mayıs 2022 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta yarışmadan Miyase elendi. Miyase kasten elendiği yönünde sosyal medya çalkalanırken, bu hafta yerine gelinine Aslıhan yarışmadan adını duyurmak için çabaladı.

=> 20 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Kazandı sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 20 Mayıs Cuma Kim Elendi - Edanur Elendi

Aslıhan Pazartesi günü yarışmadaki yeni formata alışmadığı için ilk gün günün onuncusu olarak hafta başladı. Aslıhan sezon başında yarıştığı için kaynanalar günün yemeği hakkında tüyo veriliyordu. Lakin Aslıhan geldiğinde yarışmada ki bu kural kaldırıldı ve artık kaynanalar gelinlere günün yemeği hakkında tüyo verilmesi yasaklandı. 

Pazartesi günü Aslıhan mevcut duruma alışırken, Edanur Salı gününden itibaren istikrarlı olarak günün sonuncusu oldu. 20 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi? sorusun cevabına en yakın isim ise Edanur oldu.

20 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi

16 Mayıs 2022 tarihinde başlayan programda, 20 Mayıs Cuma Kim elendi sorusunun cevabı resmi olarak son kaynananın vereceği puanlama sonucunda açıklanacak. Lakin haftalık puanlamaya bakıldığında, 20 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi sorusunun cevabı rahatlıkla görülebiliyor.

20 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi - Edanur Elendi

Edanur her ne kadar geçtiğimiz hafta Miyase’yi elense de bu hafta yarışmada tutunamadı. Kaynanası Gülten Edanur’u bulmayı başarsa da Edanur diğer kaynanalardan ve sunucudan aldığı puanlarla perşembe günü eleme potasına düşen isim oldu.

Gelinim Mutfakta 20 Mayıs Cuma Kim Elendi

Geçtiğimiz hafta yarışmadan elenen Miyase’nin yerine gelen Aslıhan yarışmada adalet dağıtmaya devam ediyor. Aslıhan, Nuray ile Damla’nın birbirlerine puanlama öncesinden baktığı için hile yaptığını söylerken, Damla ve Nuray bunu kabul etmedi. 

16 Mayıs Pazartesi günü Aslıhan günün sonuncusu olsa da Salı ve Çarşamba günü Edanur günün sonuncusu oldu. Son bölümde Damla yeniden günün sonuncusu olduğu için bilezik yarışında koptu.

20 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Kim Elendi - Edanur Elendi

Edanur’un hafta başında beri düşük puanlar almasının yanın sıra aldığı düşük puanlardan dolayı, bu hafta Gelinim Mutfakta 20 Mayıs Cuma kim elendi sorusunun cevabına en yakın yarışmacı oldu. 

Şu an mevcut puanlama alt kısımda verilmiştir. Cuma günü verilecek puanlama ile alt kısımda ki puanlar da an ve an güncellenecektir.  

Damla: 60 + 8 = 68
Senanur: 75 + 13 = 88
Edanur: 30 + 9 = 39
Aslıhan: 49 + 12 = 61

Bu hafta 16-20 Mayıs Gelinim Mutfakta kim elendi sorusuna cevap olan gelin Edanur oldu.

Gelinim Mutfakta 20 Mayıs Cuma Kim Elendi: Edanur Elendi

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. Bu kadar hatasını savunan hatayı iyi gösteren damla ve kayınvalide adayı hiç mi vicdanınız sızlamıyor gidin artık .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu