Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 21 Eylül Kim Elendi? 21 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Ve Çeyrek Altını Kim Aldı?

Gelinim Mutfakta 21 Eylül Cuma Bilezikleri kim aldı? Kaynanalar tarafında verilen puanlarlar gelinim mutfakta 21 Eylül günün birincisi kim oldu? Kaç puanla birinci oldu? Bu gün çeyrek altını alıp günün birincisi olan ilk başta elenmekten kurtulacak büyük oranda da günün birincisi olan gelin Gelinim mutfakta 21 Eylül Cuma bilezikleri alan gelin olacaktır. Bu gün en önemli konu bence 21 Eylül Cuma Çeyrek altını kim aldı? Çünkü gelinim mutfakta haftalık puanlar da ki son duruma baktığımızda bir birlerine çok yakın puanların olduğunu rahatlıkla görebiliyoruz. 

=> 21 Eylül 2022 Gelinim Mutfakta Çarşamba Bugünkü Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Bu gün eleme potasına giren Başak ile en yüksek puana sahip olan Burcu arasında 7 puan var. Hal böyle olunca tüm yarışmacı gelinler 21 Eylül Gelinim Mutfakta günün birincisi olup çeyrek altını almak için canla başla mücadele edecek. Bu gün hafta finalinde Gelinim Mutfakta puanlama da en düşük puanı alacak olan gelin hayallerine de veda edecek. Sizlerden gelen sitemize gelen yorumlara baktığımızda Gelinim Mutfakta 21 Eylül kim elendi? sorusuna Başak adının daha çok verildiğini hatta Başak yarışmaya geldiğinden beri izlemediği yazan bir çok izleyici olduğunu gördük. Bakalım bu gün başak mı elenecek Yoksa başka bir yarışmacı mı elenecek hep birlikte göreceğiz. Not: Gelinim Mutfakta 21 Eylül Cuma Puanları sayfanın en altında verildi.

Gelinim Mutfakta 21 Eylül Cuma puanları kaynanalar tarafında bu haftanın son puanları verilemeden önce Gelinim Mutfakta puan durumu ne durumda hangi gelin kaç puan ile final gününe geldiğini aktaralım. Perşembe gününe kadar Ezgi liderliğini korumayı başarmıştı. Ancak Perşembe puanlarında günün sonuncusu olunca Burcu ile Başak da günün birincisi olunca liderlik koltuğunu İzmirli Burcu 50 puanla zirveye yerleşti. Ancak Burcu çok fazla sevinemedi. Çünkü hemen 2 puan gerisinde Komşu gelini Esra 48 puanla zirvenin en yakın takipçisi oldu. [pembebuton]Gelinim Mutfakta 21 Kasım günün birincisi[/pembebuton] kim olduğunu merak ediyorsanız tıklayınız.

Ezgi ise dünkü sonunculuktan sonra bu gün Gelinim Mutfakta haftalık puanlar da 47 puanla üçüncü sırada kendisine yer buldu. Cuma günü eleme potasına giren ve en düşük puana sahip olan ve bu hafta yarışmaya başlayan tecrübeli gelin Başak liderin 7 puan gerisinde 43 puan ile en geride takip etse de halen 21 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri alan gelin olabilecek bir puan aralığında görünüyor. Başak Gelinim Mutfakta 21 Eylül Cuma günün birincisi olamadığı takdirde bu gün büyük ihtimalle elenecektir. Not: 21 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sayfanın en altında verildi. [pembebuton]Gelinim Mutfakta 28 Eylül Puan durumu[/pembebuton] için tıklayınız

Gelinim Mutfakta 21 Eylül Bilezikleri Kim Aldı? Yarışmadan Kim Elendi? (Cuma)

Gelinim Mutfakta yarışmasında nihayet bir haftanın daha sonuna geldik. Bu hafta yarışmaya dahil olan Başak tüm hafta çeyrekleri alıp bu hafta bilezikleri alacağını düşünmüştüm. Sebebi ise Hanife hanımın daha önce nokta atışı kendi gelini Başak’ı eli ile koymuş gibi buluyordu. Ancak Hanife hanım da performans düşüklüğü hissettim. İlk iki gün Başak’a beş puan veremediği gibi bir puan verip Başak’ı bilezik yarışında geriye attı. Ancak Çarşamba gününden itibaren Hanife hanım Başak’ın tabaklarını bulmaya başlayınca Başak da bilezik yarışına yeniden ortak oldu ama Cuma günü yarışmaya eleme potasında girdi. 21 Eylül Gelinim Mutfakta puanları verilirken mutlaka Başak gelinim mutfakta 21 Eylül Cuma günün birincisi olmalı aksi takdirde daha valizi yerleştirmeden elenmiş olacak. Not: 21 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi ve bilezikleri kim aldığı sayfanın en altında verildi.Gelinim Mutfakta altınları kim kazandı (Gelinim Mutfakta kim elendi ) Resim 1Reyhan hanım yarışmaya katıldığında aynı Hanife hanı gibi gelinin tabaklarını buluyor. Ancak Hanife ile Reyhan ikinci kez karşılaşmış olsalardı kesinlikle Hanife hanım çok daha iyi bir performans sergileyeceğini düşünmüştüm. Ancak Reyhan hanım da Ezgi de beni oldukça yanılttılar. Ezgi artık daha profesyonelce yemek yapmaya başladı ve kaynanasının damak lezzetine uygun yemekler yaparak kendi kaynanasından beş puanı garantilerken diğer kaynanalarda aldığı puanlarla kimi zaman günün birincisi olurken kimi zamanda ikinci olarak hep zirve yarışında oldu ve olmaya da devam edecek gibi duruyor.

Bakalım Ezgi 21 Eylül Gelinim Mutfakta bilezikleri alan gelin olabilecek mi? Bir rekora imza atacak mı? Şu anda 20 bilezik sahibi olan Ezgi bu Gelinim Mutfakta 21 Eylül puanları verilirken en yüksek puanı Ezgi alırsa bilezikleri de büyük oranda alacak ve toplam da 25 bilezikle altın listesinde zirve geçecek.

Gelinim Mutfakta 21 Eylül puanlama da; Ezgi kaç puan aldı? Başak kaç puan aldı? Esra kaç puan aldı? İzmirli Burcu kaç puan aldığını sizlere sırası ile vereceğiz. İlk başta hangi kaynana kaç puan verdiğini daha sonra gelinlerin 21 Eylül Cuma gelinim mutfakta toplam puanları sıralı şekilde aktaracağız. En son da bu günün kazanan ve kaybeden gelinlerini açıklayacağız. Gelinim Mutfakta 21 Eylül Cuma günün birincisi ve çeyrek altının sahibini belirleyecek olan hatta ve hatta bilezikleri de alan kişiyi belirleyecek olan günün tatlısı Haşhaşlı Revani malzemelerin açıklayalım. Şahsen yapmasını da yemesini de çok severim. Cuma Puanları hemen alt kısımdaGelinim Mutfakta Program kapak resmiGelinim Mutfakta 21 Eylül Günün Tatlısı Haşhaşlı Revani Malzemeleri

 • Bir su bardağı toz şeker
 • İki su bardağı irmik
 • Bir su bardağı un
 • Bir paket kabartma tozu
 • Üç adet yumurta
 • Yarım su bardağı sıvı yağ
 • 2 tatlı kaşığı haşhaş (Siyah)
 • Bir su bardağı yoğurt
 • Bir paket vanilya

Şerbeti İçin;

 • 3-4 Damla limon suyu
 • 5 su bardağı su
 • 5 su bardağı toz şeker

Gelinler belirlenen süre (30 dk) içerisinde Haşhaşlı revani tatlısının yapımını bitirdiler ve Gelinim Mutfakta 21 Eylül günün birincisi kim olacağını belirleyecek olan 21 Eylül gelinim mutfakta puanlama kısmında geçtiler. Bu puanlama sonucunda Gelinim Mutfakta bilezikleri alan ve gelinim mutfakta elenen yarışmacı belli olacak. Bakalım Başak elenmekten kurtulabilecek mi?

Gelinim Mutfakta 21 Eylül Puanları (21/09/2018 Cuma)

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar
Ezgi : 4
Burcu 3 puanNurten’in Gelini
Esra : 1
Başak : 5
*************************

Kaynana Reyhan’ın verdiği Puanlar
Ezgi : 3 puanReyhan’ın Gelini
Burcu : 4
Esra : 1
Başak : 5
*************************

“21 Eylül Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken  "Gelinim Mutfakta dizicenter" şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.

Kaynana Perihan’ın verdiği Puanlar
Ezgi : 1
Burcu : 5
Esra : 1 puan ⇒ Perihan’ın Gelini
Başak : 1
*************************

Kaynana Hanife’nin verdiği Puan
Ezgi : 1
Burcu : 5
Esra : 3
Başak 4 puanHanife’nin Gelini
*************************

Gelinim Mutfakta 21 Eylül Cuma Bilezikleri Kim Adlı? İşte Punalama Sonucu

*************************

21 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi = Burcu
Gelinim Mutfakta 21 Eylül Çeyrek Altını Alan Kim = Burcu 

20 Eylül Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu = Esra
Bilezikleri Kim Aldı = Burcu
Gelinim Mutfakta Kim Elendi = Esra

*************************

Bu gün yani Cuma günün puanları yukarıda kaynanalar tarafında verildi ve bu hafta da sona erdi. Elenen ve bilezikleri alan gelin kim olduğu az çok ortaya çıktı. Şimdi gelinlerin bu gün aldığı puanları yarışmaya katıldıkları sıraya göre verelim. Ezgi puan, Burcu 17 puan Esra puan, Başak 15 puan aldı. pazartesi gününden itibaren verilen haftalık puanların toplamı alt kısımda verildi.

Ezgi’nin Puanları : 47 + 56
Burcu’nun Puanları : 50 + 17 67 Altınları Aldı
Esra’nın Puanları : 48 + 54 Elendi

Başak’ın Puanları : 43 + 15 58

Gelinim Mutfakta 135. Bölüm İzle (Fragman)

https://www.youtube.com/watch?v=-OpymM7wnAQ

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

9 Yorum

 1. Hanife o kadar terbiyesiz ve densiz bir kadınki gelinide onun gibi tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş resmen

 2. Burcu 63
  Ezgi 60
  Başak 58
  Esra 54 ve Esra elendi. Herkes sirasiyla 1 kere 1. 2. 3. Ve 4. Sirada oluyor buna dayanaraktan puanlama böyle olucaktir.

 3. Başak ve Hanife yi hiç sevmiyorum çok itici ikiside başak gidene kadar programı izlemicem resmen ekranı kirletiyorlar

  1. Aynen basak gidene kadar bende izlemiycem cok kavgacilar ekran kirliligi yaratiyorlar gitsinler

 4. ben ezgiyi ve reyhan’ı hiç sevmiyorum iyiki esra gitti çunku esra ismini çirkinlestiriyodu igrenç

 5. Bgelinim mutfakta yarismasina basak gelmemeliyde saygisilz ve cok bagriyor yarismayi gormek bile istemiyorum gitmeli

 6. Sevdigim yarismayi izlemiyorum basak ve hanife hic seviyorum gitmeleri Lazio ve yarismada elwnen gelsin Geri gelmemeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu