Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 21 Eylül Pazartesi Fragmanı Yayınlandı!

Gelinim Mutfakta 21 Eylül Pazartesi Fragmanı biraz önce yayınlandı. Yeni yarışmacının geldiği görüntülerinin paylaşıldığı fragmanda Aynur ile Sinem yeni yarışmacılar oldu.

=> 21 Eylül 2022 Gelinim Mutfakta Çarşamba Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Fatih Ürek ile başlayan yarışma programında bu sezon sunucu değişikliği yapıldı. artık programı Onur Büyüktopçu sunacak. Onur ilk hafta oldukça acemilik çekiğini bizler de ekran başında izledik. Fatih Ürek’e göre artıları ve eksilerinin olduğu çok açık. İlerleyen zamanlar da Onur bu eksileri kapatmasını bekliyoruz.

=> 24 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 21 Eylül Pazartesi Fragmanı görseli

Geçtiğimiz hafta Züleyha-Miray, Gülcan-İlayda, Yasemin Zeynep ve son olarak kaynana Ayşe ile gelini Ayşe yeni sezonunu ilk yarışmacıları oldu. Yarışmacı Ayşe yarışmaya çok iyi başlasa da Perşembe puanlarını sonucunda eleme potasına düşse de oradan kurtulmayı başardı.

=>  Gelinim Mutfakta 21 Eylül Pazartesi Puan Tablosu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Yarışmacı Miray gerek söylemleri ile gerek Onur Büyüktopçu’dan aldığı puanlarla bir anda gündem olan Miray, maalesef gelinim Mutfakta yarışmasına yeni sezonun ilk elenen yarışmacısı oldu.

Gözler Fatih Ürek de olduğu gibi “ilk hafta eleme yapmıyorum!” “Bugün 300. bölüm bu hafta eleme yok!” gibi sözlerle Miray’ın elenmeyeceğini beklerken Miray arkadaşları ile vedalaşması, acaba :Miray Pazartesi günü yeni gelen yarışmacı gibi geri mi, gelecek diye düşünmemize sebep oldu.

Gelinim Mutfakta 21 Eylül Fragmanı - 2020

Gelinim Mutfakta 21 Eylül Pazartesi Fragmanına baktığımızda görüyoruz ki yeni gelen Miray ve birci kaynana Züleyha değil, onların yerine yeni yarışmacı olarka Aynur ile Sinem programa dahil olan yarışmacılar geldiğini görebiliyoruz.

Gelinim Mutfakta 21 Eylül Pazartesi Fragmanı

21 Eylül Pazartesi günü Kanal D ekranlarına gelecek olan Gelinim Mutfakta 536. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir. Yeni gelen yarışmacılar Aynur ve Sinem hakkında detaylı bilgi bir sonraki konumuz da sizleri bekliyor. İşte Gelinim Mutfakta 21 Eylül Pazartesi Fragmanı…

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu