Gelinim Mutfakta

21 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim? Çeyreği Kim Aldı? Gelinim Mutfakta 21 Mart Perşembe Puanları Son Puan Durumu

Gelinim Mutfakta 21 Mart Perşembe günün birincisi kim oldu? Dün, Besime dışında herkes’den 5 puan alan Beyza ilk haftasında tıpkı Güneş gibi 19 puanı alan gelin oldu. bu sayede en alt sıradan da kendisini kurtarmayı başardı. Gelinim Mutfakta 21 Mart Puanları o kadar kirik bir öreme sahip oldu ki, şu an birinci ile sonuncu arasında 4 puan fark var. Final öncesi son puanlama olacağı için, bu gün günün birincisi olamayan ve hatta günün sonuncusu olan eleme potasında kendisini %100 bulacak. Bu gün Çeyrek altını alan, hem Son puan durumu açısından kendisini zirveye çıkartacak hem de elenmekten bir adım kurtulacak. <⇓<PUANLAR YAZININ EN SONUNDA>⇓>

=> 21 Mart 2022 Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları ile sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 21 Mart 2019 Perşembe Puanları yukarıda da dediğim gibi final havasında olacak ve çok eğleneceğiz. Dikkat ettiğim karı ile Reyhan Gülderen’e ve tabi Güneş’e kafayı takmış durumda. Gülderen de Ezgi ve Reyhan’a kafayı takmış Her iksi de birbirlerini göndermek istediklerini açık açık söylediler. Sizce bu inatlaşmadan sonra kim gider? Tabi Güneş, zayıf halka. Bu arada [pembebuton]18 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Bugün Kim Birinci[/pembebuton] olduğunu görebilmek için tıklayınız.

21 Mart gelinim mutfakta puanlama da Güneş, geçen haftaya göre ciddi bir düşüş yaşıyor. Bununda en büyük nedeni, reyhan hanımın puanlaması. Tabi sadece bu değil. Güneş yemeklerine de odaklanamıyor. Çünkü ciddi manada bir stres olmuş durumda. Her ne kadar bize yansıtılmasa da Reyhan hanım ile Gülderen arasında kamera arkasında tartışma olmuş. her ikisi de bire birlerini göndermek istiyor.  Not: Gelinim Mutfakta 21 Mart Puan durumu sayfanın en altında verildi.  Gelinim Mutfakta Program kapak resmi

Gelinim mutfakta puan durumu açısından son puan duruma bir bakalım. Perşembe puanlaması ile bu durum %100 değişim gösterecek. Gülcan 39 puanla hala zirvedeki yerini korumayı başardı. Güneş ile Beyza ise 36 puan ile ikinciliği ve üçüncülüğü paylaşırken, Ezgi 35 puanla son sırada yer aldı. Lakin dikkat ederseniz arada bir iki puan gibi ilk kaynana puanlaması yaptıktan sonra bu tablo tam tersine dönebilir. Bu arada [kirmizibuton]Gelinim Mutfakta 28 Mart Perşembe Günün Birincisi[/kirmizibuton] kim olduğunu görebilmek için tıklayınız.

Bu gün yani 21 Mart Gelinim Mutfakta günün birincisi Gülcan olursa, bilezikler büyük oranda garantileyecek. Lakin bana gelen bilgide Ezgi bu gün çok iyi puanlar alacağı yönünde bilgi var. Eğer Ezgi günün birincisi olursa eleme potasına Güneş ilke Beyza ikilisinden birisi düşecek. Dikkat: Gelinim Mutfakta 21 Mart 2019 Perşembe puanları sayfanın alt kısımlarına doğru verdik. Bu arada [pembebuton]Gelinim Mutfakta 22 Mart Cuma Puanları[/pembebuton] için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 21 Mart 2019 Perşembe puanlaması yapılmadan sizleri bir konuda bilgilendirmek istiyorum. Bu hafta hangi kaynana, kendi gelinin kaç kez bulduğuna bakalım. Gülderen 1, Besime 1, Reyhan 1 , Nazlı 1 olmak üzere her kaynana birer kez kendi gelinini bulmuş. O zaman bu gün kendi gelinin bulan birinci olma olasılığı en yüksek gelin diyebiliriz. Dikkat: 21 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları alt kısımdadır.

21 Mart Perşembe günü Çeyrek altını kim aldı? site yorumcularımızın bu konuda tahmin yapmasını istiyorum. Son gidişe göre bakalım hangi yorumcumuz bu gün çeyrek altını kazanan gelinin adını tahmin edecek. Zaten çoğu zaman ben puanlama öncesinde bilgileri aktarmaya çalışıyorum. ⇓Perşembe Puanları hemen alt kısımda⇓

Gelinim Mutfakta 21 Mart Günün Birincisi Ve 21 Mart Perşembe Puanları

21 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta puanlama aşaması henüz gerçekleşmedi ama az çok bu gün kazana gelinin ismi belli gibi duruyor. Ne demek istediğimi instagram adresinden bizleri takip edenler anlayacaktır. Kısaca bu gün Ezgi 21 Mart Perşembe puanları sırasında iyi puanlar almasını bekliyoruz diyelim. Tabi günün birincisi olur mu bilmem ama kendisini en sondan kurtaracağını düşünüyorum. 

Gelinim Mutfakta Son Bölüm de Güneş’e kocasından harika bir sürpriz geldi. Gerçekten bizde kendisini tebrik ediyoruz. İkinci önemli olay ise Beyza ile kaynanası arasında çıkan gönül kırıklığı gündem oldu. Bakalım bu gün hangi olaylar bizi bekliyor. ? Merakla günün kritiklerini bekleyeceğim. Not: Gelinim Mutfakta 21 Mart Perşembe Puanları sayfanın en altında verildi.Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Beyza dün harika bir çıkış yaptı. Tüm kaynanalar Beyza’nın tabağını beğendi. Sadece Besime hanım 4 puan verdi. Onun dışında diğerleri beşer puan verdiler. Hiç beklenmedik bir anda sahneye çıkan ve eleme potasına düştü mü? düşecek mi derken kendisini o kuyudan çıkarmayı başardı. Tabi yetmez. Bu gün de Gelinim mutfakta puan veya puanlama da düne benzer bir hamle yapması gerekiyor. Not: 21 Mart Gelinim Mutfakta toplam puanlar kısmı sayfanın en alt kısmında verdim.

Şu an Ezgi bu yarışmanın en çok altın ve bilezik alan gelini olmasına rağmen, Gelinim Mutfakta haftalık puanlar da en kötü olan gelin olduğunu görüyoruz. Bu da demek oluyor ki en güçlüsü bile tökezleyebilir. Siz eğer kendinize güveniyor iseniz, bu yarışmaya katılmalısınız. Rakipler çok güçlü deyip geri adım atmayın derim. Neyse konumuza dönelim. Ezgi bu gün mutlaka ama mutlaka düştüğü kuyudan kendisini çıkartacaktır ve Gelinim mutfakta toplam puanlar da konumu düzeltecektir. En azından eleme potasında kurtarmasını bekliyoruz. 

Gelinim Mutfakta 21 Mart Perşembe toplam puan durumu için beklediğimiz sıralamaya göre, Beyza ile Güneş eleme potasına düşeceğini Ezgi ile Gülcan ikilisinden birisi de bu gün en yüksek puanı alacağını bekliyoruz. Bakalım bu beklentimiz doğru çıkacak mı? Merakla sonucu bekleyeceğim.

Pazartesi Pirinç köftesi, salı beğendili sarma, Çarşamba köri soslu tavuk yapan gelinlerimiz bu gün yine harika bir lezzet yapacaklar diyebilirim. Hem final havasında geçecek olan Perşembe için yakışan bir yemek olacak. Şimdi, Gelinim Mutfakta 21 Mart Perşembe puanlama kısmından hemen önce günün yemeğinin adını ve malzeme listesini açıklamak istiyorum. 

Gelinim Mutfakta 21 Mart Fasulye Ezmesi Anne Köftesi

Fasulye Ezmesi için;

 • 1/2 kg haşlanmış kuru fasulye
 • 1 adet orta boy soğan
 • 3 diş sarımsak
 • 1 tane küp şeker
 • Kırmızı pul biber
 • 1 tatlı kaşığı tarçın
 • 1,5 limon suyu rendesi
 • 3 çorba kaşığı tahin
 • 4 çorba kaşığı zeytinyağı

Üzeri İçin;

 • Bir adet kırmızı soğan
 • 1 tane küp şeker
 • 1 tatlı kaşığı kırmızı toz biber
 • 1 çay kaşığı karabiber
 • 2 çay kaşığı tuz
 • 2 çorba kaşığı zeytinyağı
 • 1 çorba kaşığı dolmalık fıstık
 • 3 dal maydanoz

Anne Köftesi İçin;

 • Yarım kilo kıyma (orta  yağlı)
 • 1 Adet orta boy yumurta
 • 1 adet orta boy soğan
 • 1/3 demet maydanoz
 • 1/2 tatlı kaşığı karabiber
 • Kızartmak için sıvı yağ
 • 1 su bardağı ekmek kırıntısı
 • 1 diş sarımsak
 • Yarım tatlı kaşığı tuz
 • Yarım çay kaşığı kimyon

Gelinim Mutfakta Günün Yemeği

Fatih Ürek iki ayrı yemek yapılacağı için 50 dakika süre verdi. Bu sürreyi iyi kullanan gelinlerin hepsi belirtilen süre içinde yapımını tamamladılar. Aslında eskiden yetiştiremeyen gelinler oluyordu. Yemekleri çok hızlı yapıyor ve heyecan oluyordu. Şimdi süreyi bol bol veriyorlar. Neyse hadi Perşembe puanlama kısmına geçelim ve tablo halinde aktaralım.

Gelinim Mutfakta 21 Mart Puanları (21.03.2019 Perşembe)

*************************
Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Gülderen‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 3
Gülcan : 1
Güneş   : => Gülderen’in Gelini 5
Beyza : 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 5
Gülcan=> Besime’nin Gelini 4
Güneş : 1
Beyza : 3

*************************
“21 Mart Perşembe (2019) Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
###
"Gelinim Mutfakta dizicenter"###
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 1
Gülcan : 5
Güneş : 2
Beyza : 4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nazlı‘nın verdiği Puanlar

Ezgi : 5
Gülcan : 4
Güneş : 1
Beyza  : => Nazlı’nın Gelini 3

*************************

Gelinlerin 21 Mart 2019 Perşembe Toplam Puanları

Ezgi 3 5 1 5 14
Gülcan 1 4 5 4 14
Güneş 5 1 2 1 9
Beyza 4 3 4 3 14

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (18 Mart – 22 Mart Haftası) – Perşembe

Ezgi      : 35 + 14 = 49
Gülcan : 39 + 14 = 53
Güneş  : 36 + 9 = 45
Beyza  : 36 + 14 = 50

“DİKKAT! Haftanın bilgisini önceden almak için instagram da bizleri takip edin. İnstagram’a ⇒ “dizicenter_net” Yazıp bizlere ulaşabilirsiniz. “

Gelinim Mutfakta 21 Mart Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

21 Mart Perşembe Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ Ezgi & Gülcan & Beyza
Gelinim Mutfakta 21 Mart Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ Beyza
21 Mart Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ Güneş

*************************

Gelinim Mutfakta 265. Bölüm 22 Mart 2019 Cuma Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

231 Yorum

 1. Biraz sabret dolacak buralar mevzu olacakki ekranda yorumlar aksın daha fragman gösteriliyor program yeni başladı sayılır

 2. Çok hızlısın az yavaş yaz diyor hızına yetisemiyorlar yazısı geldi oysa yavaş yazıyorum alla alla

 3. Ben biliyorumda yazmam yanlış anlama öğrenmek istemeyenler oluyor onlara saygımdan yazanada saygım var arz talep

 4. Beyza hakkında bir şey diyemiyorum ben önceki hafta elenen gelini neslihanı tutardım

 5. Herkese iyi günler dilerim. Gülcanım yine herzamanki gibi hoş :) ama bugün çeyreği Ezgi alır diye düşünüyorum, bakalım.

 6. Bak fırat vey veya esra hanımdan bilen vardır onlara sorabilirsin yardımcı olurlar seve seve

 7. Sevgili arkadaşlar sergen bey bu hafta kim birinci olacak onu öğrenmek istiyor bilen arkadaşlar yardımcı olabilirmi

 8. Sergen bey hoş geldiniz. Giden kişiyi fazla açığa veremeyiz ama hava bulutlu olacak, anladınız umarım :)

 9. 12 dakkam kaldı burda ne çay var ne kahve nede sohbet iyigünler eve gideymde izleyin inşallah ezgi sonuncu olur

 10. İyi yolculuklar sergen bey cevabı aldınız umarım. Sohbet anlayışlarımız farklı sanırım sohbet iyiki

 11. Reyhan bu güneşe niye kafayı taktı bilen varmı bu çirkin reyhan çok oldu o iki kaynana güneşe kurban olsun reyhanın isteği bilezik almasın nişanı bozulsun ey RTÜK nerdesin

 12. Keşke bizimde gönlümüzü bilezikle alanlar olsa böyle gönül almaya can kurban ?

 13. Ama bela okur gibi neden öyle diyon ozaman özür dile benden ezginin keyfi yerinde benim sucum ne insanlara öyle konusmaman lazim sergen beyyy

 14. ezgiyi kanal az degil cok tutuyor kanal ezgiye elinden geleni yapiyor ama ezgi sonucu olcak bu haftada gitcek gule gule ezgi

 15. Ezgi, yarışma yaz sezonuna ayrılana kadar, orda. Yeni sezon, yeni yarışmacılarla başlayacak.

   1. Evin taksitlerini epey azaltmış olacak herkes ekmeğinin peşinde kimininki büyük oluyor

 16. Çete karar almış güneşi gönderecekler galiba ey fatin haramın binası olmaz güneş Allah yardım etsin sana

 17. Fırat bey çayları demleye demleye alıştı bir elinde 5 6 bardak taşıyacak hale geldi ;)

 18. Şuan gülme krizine girdim hahahaaaahaaaa ?????
  Ne kadarda hakliymisiz meğer? kendimle gurur duydum bir an?

 19. ezgiyi kanal az degil cok tutuyor kanal ezgiye elindengeleni yapiyor ama ezgi sonucu olcak bu haftada gitcek gule gule ezgi

 20. Yemek yarışması degil haramzade yarışmadı hadi kars kızı güneş yık bunları

  1. Az yukarıda dikkat yazan yeri okuyun sergen bey haftanın bilgisi için açıklama var

 21. Valla güneş karslimi hic sanmiyom karslilar beceriklidir ama güneş değil bence karslilara hakaret oluyorr

  1. Güneş haramzade kaynalara karşı yarışıyor güneşe 1 vermek için tüyo lar alıyorlar onların hepsi güneşin tırnakı bile olmaz Allahtan korkun bak ezgi beş alınca fatih nasıl seviniyor güneş 5 alınca fatihin gardı 0 oluyor

 22. Ezginim gitmesini bekleyenler cok beklerler akilinizi ezgiyle bozmusunuz allah akil fikir versin size ezgi oranin en iysi

 23. Toplam puanını doğru yazar mısınız 14 olması lazım 9 toplamış sınız

 24. Ezgi’nin toplam puanı doğru yazar mısınız 14 olması lazım dokuzda topluyorsunuz haksızlık ya

 25. Yaaa ne kadar gereksiz konuşuyorsunuz yaa sanki dedikodu yapacak bi yer bulamamışsınız burda yapıyorsunuz yaa.

 26. Bizde zahmet olmazsa ezginin 5 puanını daha haftalık puana ekleyin de haksızlık yapmayın

 27. ezginin puanını düzgün yazar mısınız lütfen ahh reyhan teyze hep senin yüzünden ezgi çeyreği alamıuor

 28. EZgi gitsin artık yeter babasının yeri sandı orayı çok aç gözlü ve şımarık yeter aldığı altınlar başkalarıda kazansın

 29. Ezgi gitmesin herkes ezgiyi hedef alıyor gülcan gitsin çok geveze o çıkınca tv nin sesini kısıyorum Ezgi giderse daha izlemem

 30. Haftada ir yeni yarışmacı gelsin daha heyecanlı oluyor ama ben öyle düşünüyorum

 31. Amaç reyting ise reyhan hanım sayesinde yukarıda çünkü renkli bir kişiliği var

 32. ama artık insanın sinirlerini taşırıyorsunuz son raddeye kadar çıkıyor artık sinirlerim lütfen ezgi’nin puanı düzeltir misiniz görevinizi yapın ya yoksa bu böyle gidecek kızı puanı öyle eksik kalacak

 33. Sen nereyeee ben orayaaa peşindeyim kuyruk oldum şarkısı vardı dimi arkadaşlar???????????
  Bu arada Ezgi gitsin artık tahammül edemiyorum onlara gelin kaynana çıldırttılar beni

 34. Reyhan yine a planı uygulamaya başladı besimr ve gülcamın yönetimini ele aldı iyi yemek yapan güneşi harcayacak ey besime reyhan senide postalıyacak güneşin hakkı sana haram olsu

 35. Fatih Ürek nerede acaba bunları niye görmüyor gidiyor ezgi’nin puanı şu anda yani boş yere düzeltir misiniz artık şunu haksızlık oluyor kıza

 36. cidden bugün bu puanları kim yazıyor bir dikkat edebilir mi gülcan’ın ile puanı yanlış yani onu hiç tutmadığım halde lütfen işinizi düzgün yapar mısınız haksızlık oluyor kim olursa olsun ama haksızlık oluyor

 37. Kuranın şanslı ismi 3 kişi arasından çıkamaz zor o kadarda değil şansta bir yere kadar

 38. Güneş nişanlı doğru düzemece değil tanıdık var nişandaydım dedi ama evlenirlermi bu gidişle zor

 39. “;-)£sonays;-)”
  İsimli yorumcunun bu zamana kadar yorumları kaldırılmıştır. Kendisi hakkında hakaretten şikayetçi olacağız. Gerekli evrakı bizzat akşam hazırlayacağım. Burası hakaret ve küfürlerin edildiği değil, fikri alış verişi yapıldığı duygu ve düşüncelerin özgürce ahlak kurallarına uygun bir şeklilde paylaşıldığı bir platrofrm. İşine gelmeyenin yolu açık olsun.
  Daha önce bu konuda bir kaç kişi hakkında yasal işlemlerimiz var bur da bir yenisi olur.

 40. Gelinlerin sesi odaya gidiyor kaynanaların sesi nasıl gitmiyor anlayan varsa açıklayabilirmi bir şey anlamadım

 41. Sergen bey burdamısınız bugün şanslı gününüz beyza kazandı üç kişi arasından

  1. Öyle deme hanım hanımcıklar erken yollanıyor dişli rakip deki ömrü uzun olsun

 42. Hoş geldiniz Filiz Hanım. Olmaması gereken şeyler evet, ama maalesef yaşanıyor. Seviyeli konuşmanın yolu varken, böyle üslup kullanmanın tabikide doğru değil. Burası güzel bir Forum ve herkese açıktır, herkese serbesttir Yorum yapmak, düşüncelerini aktarmak. Ama herzamanki gibi Seviye çerçevesinde olması lazım. İnşallah bugünden itibaren böyle konular daha yaşanmaz :) saygılar.

  1. Neden hakkı yensin? Buradaki puana göre vermiyorlar bileziği. Kendileri hesaplayabilecek kdar zekiler. Yormayın bence kafanızı. Burası alt tarafı bilgi paylaşan bir platform

 43. Ezgi kural hatası yaptıysa 5puan kurmuşlardır. Öyleyse icimin yağları erirr?

 44. Ezgi kural hatası yaptıysa 5 puan kurmuşlardır. Öyleyse icimin yağları erirr ?

 45. Ezgi Kural hatası yaptıysa 5 puan kırmuşlardır. Öyleyse icimin yağları erirr ?

 46. Yine küçük kuralarda ezgi kaybediyor bugünkü gibi ama bilezik kurasını kazanır şanslı kız!

 47. ölene kadar senden özur dilerim ama afet sen beni afet ben bi daha buraya girmiycem nkudugum kuran a el basiyim gerçekte girmiycem ama affet beni yalvaririm filiz

  1. isntagram dan bana dm at dizicenter_net kullanıcı adım… oaradan konuşalım. burda adını dahi görmek istemiyorum

   1. tamam sen affet yeterki yalvaririm kac saattir özur diliyom lutfen affet beni

 48. arkadaşlar günün puanlarında ezgi 14 puan olarka yazılsa da toplam puanlarda 9 olarak kalmış. bu da benim kasten yaptığım bir durum değil hemen düzelttim. Lütfen hakkımda bilmediğiniz bir şey için ön yargılı cümle kurmayın. bende yanılabilirim ama günün puanlarında zaten 14 yazdım ama toplama da hata oluşmuş kusuruma bakmayın… gene de ben özür dilerim

  ” ;-)£sonays;-) ” senin için avukat ile görüştüm kolaylıkla buluruz dedi. ben seni affetsem gene aynı devam edeceksin. Bari vakit kaybetmeyelim senin için dün 2 saat site veri tabanında ıp adresini aradım. bu kadar basit mi sandın. keşke söz verdiğin gibi kalsaydın. Senin yüzünden onca insan rahatsız oluyor.

 49. beni affet filiz yalvaririm lutfen ama lutfen yalvaririm

 50. Oohh yarın galiba gülderen den kurtuluyoruz.gule güle güneş ve gülderen sizi sevedim bir izleyici olarak.umarim yarın kurada EZGİ çıkarda bilezikleri alır ve 50 olur.rekor ezgi…ve reyhan hanım çok seviyom ikisini favorilerim onlar olmaza izlemem takip ediyom hem tv den hemde internetten seviyom anam napayım

 51. Bende anlamadım biri alıyor biri kuraya kalıyor net bilen biri varsa net söyleyebilirim kim bilezik alıyor kim eleniyor

 52. Anonim Ezgi orayı çorba karıştırır gibi karıştırıyor bu benim görüşüm

 53. ” ;-)£sonays;-) ”
  Bir daha kimseye hakaret etme yeter ahlak çerçevesinde özgürce torum yap ama kimseye hakaret etme ve kimse ile tartışma dava açmayacağımm umarım diğeri gibi olmaz

  1. asla olmiycak bi daha filiz ;-);-);-);-);-) teşekkurler bu ara;-)da ;-) biz de;-) birazdan toplanip;-) nevruz kutliycaz ;-) iyi;-) aksamlar gerçekten bi;-) daha teşekkur ederim ;-) nevruzunuz kutlu olsun tek v son yazacagim yorum artik yazmycm

 54. çok;-) teşekkür ederim filiz gerçekten çok ;-)hakikatlı bi insansın ne;-) bur da geziniri artık;-) ne de yorum yaparım ;-)asla girip yorum yapmiycam çok teşkkür ederim ;-) seni love

 55. ESRA bize hakaret etmişti kotu kalpliler diye hem buradan hemde dizicenter Instagramdan ZELIHA ismi altinda ama herkes bizim haklı olduğumuzu gördü yani kim kötü kalpli kim kötü niyetli çok açık gozukuyor…Biz haklı çıktık…

  1. ESRA ZELIHA bizden ÖZÜR DILEMELI çünkü biz doğru gördük doğruyu söyledik bunu en iyi kendisi biliyor yani doğru konustugumuzu ve Allah ta gerçeği görüyor biliyor yani kötü kalpli olan biz değiliz….

   1. Bu konu özelinde konuşmuyorum genel olarak özür dileyen insan bulunmaz kumaş olmuş kimse haksızda olsa özür dilemez olmuş kusursuzluk insanın harcı değil

 56. Yarın Güneş elenecek keşke
  Ezgi yada Gülcan elinseydi çok iyi olurdu yarışmanin kalitesini iyice düşürdüler
  Bu arada Yagnur nerede kaldı artık gelsin sabrımız kalmadı

 57. Filiz Hanım Esonays gecen sefer benim şahsıma hakaret etmişti özür dileyince Savcılığa şikayet etmekten vazgeçmiştim fakat huylu huyundan vazgeçmiyor demek ki hatta bu sefer baya haddini aşmış Anonimin şahsına ve ailesine hakaret etmiş yetmemiş birde bu güzelim kaliteli siteye hakaret etmiş..
  Siz iyi niyetinizden yine özür diledi pişman oldu diye şikayet etmekten vaz geçmişimiz Inşallah tekrar iyi niyeti suistimal etmez ve yine gelip bu güzelim sayfayı hakaret ve kufurleriyle pisletmez
  Ben hatırladığım kadarıyla bana hakaret etmeden önce de küfür etmişti başka yorumcularin sahislarina da siz yorumlarını kaldirmistiniz eğer tekrar
  ederse artık kesinlikle af etmemek gerekir fakat artık yapamaz diye düşünüyorum.

  1. İnşallah dediğin gibi olacak Anonim. Herkes ikinci şansı hak eder fakat suyunu çıkarmamalı suistimal etmeden. Yazmasa en iyisi yazıyorsada artık eziklemeden alaycı uslupla yazmasın iyigeceler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu