Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 21 Mayıs Cuma Kim Elendi? Aynur Mu? Yağnur mu?

21 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi? Sorusunun %100 Netlik kazandı!

Gelinim Mutfakta 21 Mayıs Cuma Kim Elendi? 17*21 Mayıs tarihleri arasına verilen puanlama sonucunda 21 Mayıs Cuma günü toplam puanlama sonucunda bu hafta 21 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi sorunun cevabı belli oldu?  İşte detaylar.

=> 27 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Kim Elendi öğrenmek için lütfen tıklayınız.

17 Mayıs Pazartesi günü başlayan yarışma programında bugün 21 Mayıs Cuma hafta finalinin puanları sonucunda bir isim yarışmadan kesin olarak elenecek.

=> 4 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Son iki hafta finalinde Yağnur bilezikleri alan taraf olmasına rağmen Perşembe günü verilen puanlama sonucunda her ne kadar Aynur eleme potasına düşmüş olsa da Yağnur da eleme potasının beş puan yukarısında elenme riski taşıyan isim olarak karşımıza çıktı.

=> 28 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Kim Elendi öğrenmek için lütfen tıklayınız.

21 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi - Aynur

Aynur Haktanır ilk iki günün sonucunda, yani Pazartesi ve Salı puanları sonucunda günün sonuncusu olsa da Çarşamba ve Perşembe günü çok puanlar almasında dolayı yarışmada kalma ümitleri bir anda yeşerdi.

=> 21 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Kazandı öğrenmek için lütfen tıklayınız.

21 Mayıs Cuma günü eleme potasına düşen Aynur Gelinim Mutfakta bu hafta kim elendi sorusunun cevabı olan gelin olmamak adına haftanın final puanlamasında Yağnur ile aradaki 5 puanı kapatmak için kolları sıvadı. İşte bu hafta final bölümünde verilen puanlama sonucunda elene yarışmacı ve puanı alt kısımda verilmiştir.

Gelinim Mutfakta 21 Mayıs Cuma Kim Elendi

17 Mayıs Pazartesi gün başlayan yarışma programı 21 Mayıs Cuma günü verilecek puanlar sonucunda hen bilezikleri alacak, hem de bu hafta eklenecek isimler kesin olarak belli olacak. Perşembe günü verilen puanlama sonucunda eleme potasına düşen Aynur, en yakın rakibi ile arasında ki puan farkını kapatmasında dolayı resmi olarak Gelinim Mutfakta 21 Mayıs kim elendi sorusunun cevabı son ana kadar netlik göstermeyecek.

Gelinim Mutfakta 21 Mayıs Cuma Kim Elendi - Aynur

21 Mayıs Cuma günü eleme potasına düşen Yağnur en yakında ki Yağnur ile arasında ki 5 puan farkı düşürerek eleme potasına düşmesinden dolayı Aynur’un cuma günü aradaki farkı kapatıp kapatmasına bağlı olarak Gelinim Mutfakta 21 Mayıs Cuma kim elendi sorusunun cevabı değişecektir.

Gelinim Mutfakta Haftalık Puanlanma

  • Seda: 68 Puan
  • Esra: 62 puan
  • Yağnur: 57 Puan
  • Aynur: 52 Puan

21 Mayıs CUMA PUANLARI SONUCU ELDE EDİLEN PUANLAR;

Seda :   68 + 13 = 81
Esra  :   62 + 25 = 87
Yağnur : 57 + 13 = 70
Aynur :  52 + 8 = 60

Bu hafta 17 Mayıs Pazartesi günü Aynur’un katılması ile başlayan yarışma programında Seda 21 Mayıs Cuma günü bilezikllere en yakın isim olarka girerken, Aynur da eleme potasına elenme adayı olarka 21 Mayıs Cuma puanlarına başladı.

Bu hafta Günün Sonuncusu olan Gelinler

  • 17 Mayıs Pazartesi Günün Sonuncusu: Aynur
  • 18 Mayıs Salı Günün Sonuncusu: Esra / Aynur
  • 19 Mayıs Çarşamba Günün Sonuncusu: Yağnur
  • 20 Mayıs Perşembe Günün Sonuncusu: Esra

Yukarıda 17 Mayıs tarihinde başlayan haftada günün sonuncusu olan gelinlerin hangi gün, günün sonuncusu oldukları açıkça verilmiştir. Bu hafta iki defa Aynur, iki defa Esra günün sonuncusu olmasına rağmen Esra bilezikler için en iddialı isimlerden biri olurken Gelinim Mutfakta 21 Mayıs Cuma Kim Elendi sorusunun cevabı Aynur ile Yağnur ikilisinden birisi bu hafta elenecek yarışmacı olacak.

=> Gelinim Mutfakta Aynur Haktanır kimdir öğrenmek için tıklayınız. (Bu hafta elenen yarışmacı)

21 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi sorusunun cevabı 21 Mayıs Cuma puanları sonucunda %100 Aynur Haktanır oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

  1. Seda sayan yaptı yine yapacağını şaşırdınizmi hayır tabiki haksızlık noktami koyuyorum !😠

  2. Esra yı sevmem ancak herkesten tam puan olunca denecek bir şey kalmıyor.Seda her cuma kayınvalidesiyle incir çekirdeğini doldurmayan nedenlerle tartışıp yemeğine konsantre olamıyor.6 puan öndeyken 6 puan geriye düşerek yine hüsrana uğradı.Yağnur düşük puanlar alınca her bağırmaya hem de CIR CIR etmeye başlıyor.AYNUR son gün muhallebesini iyi yapamayarak elendi.P.tesi günü HASANPAŞA KÖFTESİ yapılacak.Köfte harcını iyi yapıp hazırlayıp erkenden fırına atan kazanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu