Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 21 Ocak Cuma Kim Elendi? [Damla Yağmur]

Gelinim Mutfakta 21 Ocak Cuma Kim Elendi? 17 Ocak ile 21 Ocak haftasında bir yarışmacı alacağı puanlarla yarışmadan elenen isim olacak. Peki 21 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi? Yarışmadan bu hafta kim gitti? İşte cevabı...

=> 11 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Elenen Yarışmacı kim olduğunu görebilmek için tıklayınız.

17 Ocak 2022 tarihinde, başlayan yarışma programımda yarışmaya Dilek’in yerine Damla Yağmur dahil oldu. Damla bilezikleri almak, yarışmada kalıcı olmak için geldiğini dile getirmesi dikkatlerden kaçmadı.

=> 21 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Haftanın Birincisi ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 21 Ocak Cuma Kim Elendi - Damla Yağmur

Haftanın ilk bölümünde, 17 Ocak Pazartesi gününden itibaren iyi puanlar alacağını dile getiren Damla Yağmur, iyi puanlarla her ne kadar başlasa da istediği puanları sonraki bölümlerde alamadı.

Damla ile birlikte Yeşim de düşük puanlar almasından dolayı, gelinim mutfakta bu hafta kim elendi sorusuna oldukça merak edildi. Yeni gelen yarışmacılar ilk gün düşük puanlarla başladığında artık elenme oranları %97,4’lük bir orandan %98,2’lik orana çıktığı şu günlerde Damla Yağmur iyi puanlar alarak, bu kriterin dışına çıkmayı başardı.

21 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi

Hafta başında yeni bir yarışmacının da gelmesi ile rekabet ortamı bir kat daha artı. Damla Yağmur adaşı Damla ile birlikte iyi puanlar almayı hedeflediğini dile getirdi.

Damla Yağmur ilk gün günü üçüncü sırada bitirirken günün sonunculuğunu Yeşim’e bıraktı. Yeşim haftaya kötü başlayan isim olmasına rağmen, Salı gününden itibaren mevcut durumunu kurtarmayı başlardı.

21 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi - Damla Yağmur

Özellikle Yeşim Perşembe günü verilen puanlama sonrasında, Gelinim Mutfakta 12 Aralık Cuma kim elendi sorusunun kapsamından kendisini çıkartmayı başardı. Dolayısı ile bu hafta Yeşim %100 elenmekten kurtuldu.

Gelinim Mutfakta 21 Ocak Cuma Kim Elendi

Son zamanlarda yeni gelen gelinler kesin olarak elendiği yarışma programında, en son gelen ve kalıcı olan isim Damla oldu. Damla da eski yarışmacı olduğu için yarışmada tutunmayı başardı. 

Damla Yağmur Kaya Almalı Kim
Damla Yağmur Kaya Almalı

17 Ocak 2022 tarihinde başlayan yarışma programında Damla Yağmur, 21 Ocak Cuma günü en yakın rakibi ile arasında ki 16 puan farkını kapatamayacağı için, bu hafta Gelinim Mutfakta 21 Ocak Cuma Kim Elendi sorusunun cevabı kesin olarak Damla Yağmur oldu.

Yeşim: 58 + 16 = 74
Miyase: 69 + 7 = 76
Damla: 64 + 23 = 87
D. Yağmur: 42 + 16 = 58

Bu hafta Gelinim Mutfakta yarışmasından Damla Yağmur %100 elendi.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. kanal d nin gelinim mutfakta nın yapımcısı yönetmeni seyircisine deger sunmuyor miyase takıntı haline getirdi aysun u tekrar yarışmayadahil etmeliydi bunuı dahi yapamayan dansöz gibi yarışmacılar a göbek attıran yapımcımı yönetmenmi olur yemek programımı göbek atan dansöz programımı elleri çalışacagına vücutları çalışıyor bari bedava çalışmasalar dansözlük te bir meslek paralarını kazanırlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu