Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 22 Ekim Cuma Kim Elendi? Damla Mı Elendi?

Gelinim Mutfakta 22 Ekim Cuma Kim Elendi? Bu hafta Damla mı elendi? Yoksa Yeşim mi elendi? 18-22 haftasında Songül Karlı’nın sunumları ile ekrana gelen yarışma programında 22 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi? İşte bu soruların detaylı cevapları haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> 12 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Kim Gitti sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

18 Ekim 2021 tarihinde başlayan yarışma programında 22 Ekim puanlaması sonrasında bugün Gelinim Mutfakta 22 Ekim Cuma Kim Elendi sorusun cevabı netlik kazanacak.

=> 5 Kasım 2021 Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Kim Elendi sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 22 Ekim Cuma Kim Elendi - Damla Saçıkara

Haftanın final bölümü öncesinde Damla eleme potasına düşen isim oldu. damla mevcut durumunu kurtaramaması halinde, 22 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi sorusuna cevap olan gelin olacak.

=> 29 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Kim Elendi sonucunu görebilmek için tıklayınız.

22 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi

18 Ekim tarihinde Songül Karlı’nın sunucu olarak başladığı ve bir hafta boyunca sunucu olarak Songül Karlı’nın devam ettiği yarışma programında 22 Ekim Cuma günü en düşük puanları alacak gelin, bugün yarışmadan elene isim olacak.

=> 22 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Haftanın Birincisi Kim Oldu görebilmek için tıklayınız. 

22 Ekim 2021 tarihinde son kaynananın vereceği puanlama ile Gelinim Mutfakta 22 Ekim Cuma kim elendi sorusunun cevabı resmi olarak belli olacak olsa da bizlerin tuttuğu istatiksel veriler ışığında Gelinim Mutfakta kim elendi sorusunun cevabı bir gün önceden belli oldu.

Gelinim Mutfakta 22 Ekim Cuma Kim Elendi

18 ekim tarihinde Damla ile kaynana Nuray yarışmaya dahil olan isimler oldu. Damla Saçıkara istediği puanları bir türlü alamadı. Çarşamba günü özellikle kendi kaynana Nuray Gülal’dan aldığı bir puana isyan eden Damla Perşembe puanlaması ile eleme potasına kesin olarak düştü.

Gelinim Mutfakta Damla Saçıkara
Gelinim Mutfakta Damla Saçıkara Resmi

Yaren: 65 + 13 = 78
Aslıhan: 65 + 11 = 76
Yeşim: 52 + 13 = 65
Damla: 45 + 13 = 58

Damla Saçıkara 22 Ekim Cuma günü tüm rakiplerinden daha düşük puan alan gelin olmasından dolayı, Gelinim Mutfakta 22 Ekim Cuma kim elendi sorusunun cevabı her ne kadar Damla olsa da Songül Karlı’nın ricası ile 18-22 Haftasında eleme olmadı. Damla bir hafta daha yarışmaya devam edecek.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu